
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 12.2005
Skąd: Semper Fidelis
Offline |
#1
|
|
Drużyna grająca w Podgórskiej Ekstraklasie poszukuje bramkarza na końcówkę obecnego sezonu i na kolejne. Mamy za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze Kibiców, teraz przenieśliśmy się na trawę. Wymagane cechy: dyspozycyjny, sumienny, pijący. Rękawice juz mamy! Szczegóły na PW.
Ostatnio edytowane przez Woźnica : 19.06.2010 o godz. 13:40.
![]()
Semper Fidelis
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#2
|
|
Juszczyk jest wolny wszystkie cechy spelnia i nawet ma swoje rekawice! pomyslcie nad nim hahaha
![]() 1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|
|
|