Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Szukamy bramkarza (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7413)

Woźnica 19.06.2010 13:38

Szukamy bramkarza
 
Drużyna grająca w Podgórskiej Ekstraklasie poszukuje bramkarza na końcówkę obecnego sezonu i na kolejne. Mamy za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze Kibiców, teraz przenieśliśmy się na trawę. Wymagane cechy: dyspozycyjny, sumienny, pijący. Rękawice juz mamy! Szczegóły na PW.

piotrek chicago 19.06.2010 13:58

Juszczyk jest wolny wszystkie cechy spelnia i nawet ma swoje rekawice! pomyslcie nad nim hahaha


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl