![]() |
Szukamy bramkarza
Drużyna grająca w Podgórskiej Ekstraklasie poszukuje bramkarza na końcówkę obecnego sezonu i na kolejne. Mamy za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze Kibiców, teraz przenieśliśmy się na trawę. Wymagane cechy: dyspozycyjny, sumienny, pijący. Rękawice juz mamy! Szczegóły na PW.
|
Juszczyk jest wolny wszystkie cechy spelnia i nawet ma swoje rekawice! pomyslcie nad nim hahaha
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl