
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona
Offline |
#31
|
|
Życie determinuje w człowieku pewne zachowania,ale życie to także wyzwania.10 lat temu Arku podjąłeś wyzwanie przywdziewając wiślacką koszulkę z numerem 6.Po dziesięciu latach wspólnie z Tobą spędzonych,po chwilach radości ale i rozczarowań chciałbym Ci serdecznie za wszystko podziękować!
Pozostaniesz w moim sercu jako profesjonalista w każdym calu,ponadto zawsze byłeś wzorem dobrego,uczciwego człowieka! Wierzę że po okresie w którym miał będziesz już kebabów serdecznie dosyć,a i zapewnione środki pozwolą Ci na powrót do Polski,przywdziejesz ponownie wiślacki trykot,w którym rozegrasz spotkanie numer 300! Czego Tobie i nam serdecznie życzę! Głowa -WIELKI DZIĘKI!!!! POWODZENIA NAD BOSFOREM! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#32
|
|
Głowa - nie zagrałeś z Wisłą w Lidze Mistrzów, ale dla mnie jesteś mistrzem na środku obrony.
Nie powiem Ci : żegnaj! mówię: do zobaczenia! ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa
Offline |
#33
|
|
Głowa - dzięki za te wszystkie lata, nie zależnie czy się waliło czy paliło zawsze z nami Byłeś! dzięki wielkie z wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#34
|
|
Dziękujemy, dziękujemy.... :-(
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#35
|
|
Jeszcze wrócisz do Nas
![]() Dzięki! ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#36
|
|
Dzięki Arek i powodzenia do zobaczenia za 2 lata
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#37
|
|
dziekuje kapitanie a zarazem Wislaku!!!!! powodzenia i dozobaczenia
![]() 1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
Głowa dzięki za te wszystkie lata spędzone w Wiśle, za to że byłeś z nami na dobre i na złe. Dla mnie jesteś jednym z symboli Wisły. Mam nadzieję, że wrócisz jeszcze do nas. Powodzenia w Turcji
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#39
|
|
Dziękuję, bo chyba nic więcej mi przez gardło nie przejdzie...jesteś WIELKI!
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Member
Od: 11.2004
Offline |
#40
|
|
Rzadko się udzielam ale dla Głowy zawsze miałem wielki szacunek. Prawdziwy Wiślak. Dziękuję Ci i życzę wielu sukcesów zarówno na boisku jak i poza nim!
![]()
After I'm gone, your earth will be free to live out it's miserable span of existence..
It's one of my satellites, and that's how it's going to be! Wierny Wiślackiej Religii |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#41
|
|
Dzięki kapitanie
![]() ![]()
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________ Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę: https://www.patreon.com/ArturPlatek |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#42
|
|
Szacunek kapitanie.
Mimo wszystko czekamy na mecz nr 300(i conajmniej kilkanascie nastepnych ) w barwach Wisły i zakończenie kariery na boisku przy ul.Reymonta , które niewątpliwie będzie okazją do odpowiedniego i godnego pożegnania tak istotnego(w ostatniej dekadzie) piłkarza Wisły.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 16.06.2010 o godz. 23:47.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Offline |
#43
|
|
Dziękujemy z te wszystkie lata spędzone w Wiśle. Do zobaczenia
|
|
|
|
Guest
|
#44
|
|
Bardzo dziekuje za wszystko Arku!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#45
|
|
A. Głowacki- prawdziwy Wiślak
![]() Powodzenia i pamiętaj, że czekamy na Ciebie na Reymonta. Dziękuje za te wszystkie lata. ![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#46
|
|
Dzięki Arek, za Twój wkład w grę, za promowanie Wisły na arenie międzynarodowej (krajowej to oczywista oczywistość), za wszystkie mistrzostwa, puchary, wygrane mecze, zdobyte punkty. Dziękujemy Kapitanie.
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2010
Offline |
#47
|
|
Wreszcie Arkadiuszu Twoja mama nie musi się za Ciebie wstydzić
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#48
|
|
Arek zawsze z nami Wiślakami!!!
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Skąd: Krk
Offline |
#49
|
|
Wielkie podziękowania mój imienniku! Zarób na godziwe życie po zakończeniu kariery bo ta kasa należy Ci się jak mało komu.
Powodzenia! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#50
|
|
Myślę, że sporo osób dopisałoby się z przyjemnością do tego wątku i podziękowało Arkowi za lata gry dla Białej Gwiazd,y ale zwyczajnie nie czyta dokładnie forum i nie wie o istnieniu takiego tematu.
Może udałoby się link do tego wątku gdzieś na główną stronę wrzucić? Co myślicie o tym Panowie szefowie? Jak zbierze się sporo takich wpisów, można rzeczywiście będzie to gdzieś wydrukować i przekazać Arkowi na jego meczu pożegnalnym na nowym stadionie, o którym wspominał Basałaj. |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#51
|
|
DZIĘKUJEMY kapitanie.
za wzorcowy profesjonalizm, za oddanie klubowi, głowę na karku ;-) i dawanie z siebie wszystkiego zawsze. oby takich ludzi w Wiśle jak najwięcej, a Ciebie, Arku, zapamiętamy na długo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#52
|
|
Klasa sama w xobie! Glowa byles (mysle ze jeszcze wrocisz) wielkim Wislakiem pokazywales ze haslo "Wisla dla was to 5 liter dla nas cale zycie" istnieje u ciebie w zyciu! Wislak z krwi i kosci powodzenia chlopie!!
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków . xd
Offline |
#53
|
|
Wielka strata ... Nasze legenda ...
GŁOWA DZIĘKI ZA WSZYSTKO ! ; * http://img694.imageshack.us/img694/8269/31658879.jpg http://img228.imageshack.us/img228/4377/75166824.jpg http://img155.imageshack.us/img155/8466/59243893.jpg |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#54
|
|
Do zobaczenia Kapitanie!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#55
|
|
Prawda jest taka że był strasznie niedoceniany. Wedłóg mnie Głowa był i nadal jest najlepszym Polskim obroncą ostatniej dekady, a kto wie może nie był i gorszy od Kasperczaka i spółki. Jesteś WIELKI Arek - Dziekuję
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#56
|
|
dzieki Arek za te wszystkie lata, mecze w Wiśle. Do zoba
![]() ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#57
|
|
Wielkie dzięki kapitanie za te wszystkie lata.
Dla mnie zawsze bd najlepszy. Powodzenia i dozobaczenia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#58
|
|
Może Arek wróci do nas jeszcze, nie koniecznie jako piłkarz..
![]() ![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Banita
Od: 04.2010
Offline |
#59
|
|
Jak ktos chetny moze głowe zobaczy w dzisiejszym sparingu
18:00 25.07.2010 Trabzonspor - KRC Genk - Mecz towarzyski Piłka Nozna w necie za free http://naszsport.iq24.pl/default.asp...81080&nr_str=1 |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|