Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Głowa dziękujemy!!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7405)

moskit 15.06.2010 17:19

Głowa dziękujemy!!!
 
Wpadłem na taki pomysł wpisujmy w tym wątku podziękowania dla Arka za wszystko co zrobił dla Wisełki, a potem może to wydrukujemy, jakoś oprawimy i postaramy mu się to przekazać co wy na to??

Ja zacznę: Arek nigdy nie zapomnimy ciebie na R22, zasługujesz na to żeby twój numer był w Wiśle zastrzeżony. Byłeś prawdziwym przywódcą na boisku, ale i skromnym normalnym gościem poza nim. Powodzenia w Turcji.

PANDEM0NIUM 15.06.2010 17:46

Słuszna idea
 
Słuszna idea z podziękowaniami i z pomysłem aby założyc taki temat. Ja mam nadzieje że Arek czyta nasze forum. Podziękowania za charakter, podejście do sportu,oddanie zdrowia na boisku,bronienie barw Wisły. 10 latek strzeliło jak z płatka. Arek trzym się :)

Thuesen 15.06.2010 17:48

Głowa jesteś dla mnie symbolem prawdziwego Wiślaka. Praktycznie równo z Twoim zjawieniem się w klubie zaczęła się moja miłość do Wisły. Dziękuję Ci za wszystkie wspaniałe chwile które dzięki Tobie przeżywaliśmy. Powodzenia

Donson 15.06.2010 18:14

Zawsze wyważony, stonowany ale uśmiechnięty.
Przebrnął z nami przez kawałek życia, stał się jakąś jego cząstką.
Mam nadzieje że my również staliśmy się częścią jego doświadczeń i że ściśnie mu gardło kiedy ostatni raz obejrzy się przez ramie patrząc na nasz stadion.

Dzięki Serdeczne za grę , serce i osobowość dobrego człowieka, którym był i chyba zawsze dla nas będzie.

Arku powodzenia.
W wolnej chwili zaglądnij i zobacz jak nam leci.

czera84 15.06.2010 18:24

Arek mam nadzieje,że jeszcze do nas wrócisz.Ja nie mam ci tego za złe,że odeszłeś do Turcji,ale mam nadzieje,że zobaczę cię jeszcze w koszulce Wisły na R22.Do Zobaczenia!!

leyzer87 15.06.2010 18:33

Bóg zapłać w byciu IKONĄ. My nie zapomnimy o Tobie Arku! Jesteś wielki, powodzenia i wróc do nas kiedyś, żebyś zaliczył 300-setny mecz w naszych barwach.

Z szczerymi wyrazami uniżonego szacunku "Łajza".

kubawislak 15.06.2010 18:36

Dziękujemy za wspaniałe chwile!

Salman17 15.06.2010 19:18

Arek dziękuje za te wszystkie piękne chwile , które nam dostarczałeś!! Dziekuje za te 10 lat!!!
Aż płakać się chce ;/

ero. 15.06.2010 19:27

Arku dla nas są trudne chwile gdy po 10 latach żegnamy tak wspaniałego piłkarza tak wiernego za wszystko DZIĘKUJEMY i mamy nadzieje na wielki powrót! Nigdy nie zapomnimy !!!

Tylko_Wisła! 15.06.2010 19:29

Mam nadzieje , kiedyś rozegra ten 300-setny mecz w trójkolorowych barwach...Powodzenia Głowa !

Lewy'88 15.06.2010 20:33

Kolejny wielki piłkarz i Wiślak odchodzi z Wisły, wielka wielka niepowetowana strata. Ale trzeba żyć dalej, dla mnie byłeś zawsze jednym z największych. Wielki szacunek, Powodzenia w Turcji!!! mam nadzieje że zobaczymy Cię jeszcze na R22 ;-)

Dziękujemy!

igortsw 15.06.2010 20:34

Co tu dużo pisać, tyle lat w koszulce z Białą Gwiazdą na sercu, tyle razy nam dupę uratował, zawsze oddane Wiśle i pełen szacunku dla kibiców...

PhantomRanger 15.06.2010 22:00

Praktycznie całą piłkarską karierę grał u nas, więc nie dziwię się, że chciał spróbować sił za granicą. Powodzenia Arek !

eryk_cartman 15.06.2010 22:22

Zawsze podziwiałem twój spokój i opanowanie w trudnych momentach. Arek wielkie dzięki za serce, które wkładałeś w każdy mecz z Biała Gwiazdą na piersi! Powodzenia!

Syn Kangura z 1984 15.06.2010 22:29

Głowa ode mnie tak po prostu - dziękuję.

buczo1985 15.06.2010 22:40

Arek, byłeś filarem Wisły. Zawsze będę miał do Ciebie szacunek i pamiętał Cie jako dobrego człowieka. Mam nadzieję, że będziesz wpadał na nowy stadion popatrzeć jak Wisła gra....
Powodzenia w Turcji.

Grzadq 15.06.2010 22:43

Arek, po prostu pojaw się kiedyś na stadionie. Nie zdążyliśmy podziękować.

Micek14 15.06.2010 22:50

Arek, wzór do naśladowania dla każdego obrońcy i dla każdego młodego piłkarza. Profesjonalista pełną gębą. Dzięki za 10 lat w Wiśle!

kant 16.06.2010 10:37

Jak byłeś w składzie to przed meczem nie miałem obaw o tyły
Powodzenia :)

Karlos 16.06.2010 10:50

Dla mnie jestes Czlowiekiem, nieprzecietnym Twoja osoba na zawsze pozostanie w mojej pamieci jako Legenda Naszego Klubu. Zaslugujesz na Wielki szacunek i pamietaj ze dzrwi ku temu aby zakonczyc kariere w Wisle sa szeroko otwarte, na co ja jak i inni oddani kibice licza.

Ejdzbiol 16.06.2010 11:05

Dziękuję za to że byłeś Głową tego zespołu przez tyle lat!

QBAS 16.06.2010 11:10

Dzięki wielkie za te 10 lat spędzonych w Wiśle. Mam nadzieję, że będzie Ci dane podjąć współpracę z Białą Gwiazdą po zakończeniu kariery piłkarskiej. Miałeś strasznego pecha do kontuzji i selekcjonerów, ale takie życie czasem bywa. Życzę powodzenia w Turcji!

Na Reymonta zawsze będziesz mile widziany!

kondzio7 16.06.2010 12:09

Arek dziękujemy! Jestem jak najbardziej za zastrzeżeniem numeru! Może kiedyś doczekamy się drugiego Głowackiego. Wróć jeszcze kiedyś na R22:)

szczepanwislak 16.06.2010 12:44

Wielkie dzięki kapitanie za te 10 lat gry dla naszego klubu , za te 6 mistrzostw , za te cztery puchary , za występy w Europie z naszym klubem ! Dziękuje ! Nieodżałowana strata.. ale wierze,że jeszcze do nas wrócisz ! Trzymaj się Arek ! Powodzenia !

tarantulaw2 16.06.2010 12:55

Nie będę się rozpisywał, bo szczerze mówiąc nie wiem co. Żywa legenda Wisły. Głowa - dziękujemy. Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz na koniec kariery tak jak Cleber.

darotsok73 16.06.2010 12:56

Dzięki Głowa , brak słów ...
Wisła to Ty , my Twojego poświęcenia i blizn nie zapomnimy. Zawsze będziesz jednym z nas.
Powodzenia w dalszej karierze.

Ps.Zarób kasę i ...wracaj. :kumple:

w0lno. 16.06.2010 13:53

Panie Arku dzięki za wszystko! Mam nadzieję, że będzie Panu dane rozegrać 300 mecz w barwach Wisły.
Życzę powodzenia w nowym klubie ;)

Ajax 16.06.2010 13:58

Głowa - dziękujemy, oby więcej takich piłkarzy grało w Wiśle Kraków

Powodzenia w nowym klubie

Mamy nadzieje że jeszcze do nas wrócisz

DZIEKUJEMY, DZIEKUJEMY, DZIEKUJEMY!!!!!!

STARY WIŚLAK 16.06.2010 17:04

Arku Głowacki!!! Grałeś we Wiśle 10 lat!!!

Jak na dzisiejsze czasy to nie lada wyczyn a zatem przyjmij i od STAREGO WIŚLAKA WYRAZY PEŁNEGO SZACUNKU za wszystko co uczyniłeś dla tej drużyny i tych barw klubowych, które są dla mnie najbliższe od blisko 40-stu lat.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze kariery!!!

Mario Nh 16.06.2010 17:13

I takich piłkarzy ceni się najbardziej.
My będziemy pamiętać o Tobie, Ty pamiętaj o nas.

Kapitanie, dziękujemy!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl