
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
|
09/10
Bilans u siebie : 8-3-4 Bilans na wyj. : 10-2-2 Chyba nie trzeba mówić co było powodem zdobycia wicemistrzostwa, w tym sezonie mamy najgorszy bilans jako gospodarz zdobyliśmy 27 pkt na 45 możliwych!! w 07 zajeliśmy 8 miejsce to mieliśmy lepszy bilans na R22 Na wyjazdach złapaliśmy trochę harta co myśle zaprocentuje, ten sezon jest jednym z lepszych jeżeli chodzi o zdobycze wyjazdowe Na R22 drużyna odzyska wigor a jak będziemy tak grać na obcym terenie, to mistrza mamy już 4 kolejki przed końcem Poprzednia runda 08/09 Bilans u siebie : 13-1-1 Bilans na wyj. : 6-6-3 runda 07/08 Bilans u siebie : 14-1-0 Bilans na wyj. : 10-4-1 runda 06/07 (ósme miejsce, punkt mniej u siebie niż teraz) Bilans u siebie : 8-5-2 Bilans na wyj. : 2-11-2 runda 05/06 Bilans u siebie : 12-3-0 Bilans na wyj. : 7-4-4 runda 04/05 Bilans u siebie : 10-3-0 Bilans na wyj. : 9-2-2 runda 03/04 Bilans u siebie : 13-0-0 Bilans na wyj. : 8-2-3 runda 02/03 Bilans u siebie : 12-3-0 Bilans na wyj. : 9-2-4 Powód: szybka sraczka
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 16.05.2010 o godz. 09:21.
|
|
|

|
||||||
|
|