
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#601
|
|
P. Brożek vel R. Boguski. Ten mecz pokazał różnicę klas zawodników. Nie mam nic do Rafała bo sam sobie wypracował pozycje strzeleckie które potem spipcył ale tutaj widać że Brozio jest doświadczonym, starym wyjadaczem a Boguś jeszcze się musi sporo uczyć. Ważne 3 pkt, co tam, ważne że pokonaliśmy ich na niezdobywalnym ostatnio terenie !!!
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline |
#602
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#603
|
|
Pierwszy prestiżowy mecz w tym sezonie wygrany przez Wisłę
Teraz jeszcze remisik w Poznaniu, remisik w Chorzowie i po derbach na Ryneczek Się rozmarzyłem, ale ktoś mi dziś napisał, że marzenia się spełniają ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#604
|
|
Zagrali tak jak z Lechem - uważnie w obronie i z rozwagą w ataku, to że drużyna z Warszawy nie podołała trudom tego meczu to już nie nasza wina.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#605
|
Ziomek !!:d kurde |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#606
|
|
Cytat:
![]() Wynik cieszy i to bardzo. Na minus Boguski, który chyba powinien być pomocnikiem jednak, bo ma dobre podania, ale zeby takiej sety nie wykorzystać. Ponad to bledy w przyjeciu - troszkę zajezdza juniorami. |
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#607
|
|
Po meczu z Koroną napisałem, że boję się, żebyśmy nie przegrali Pucharów.
Dziś mogę napisać tylko, że już dawno oglądanie Wisły nie sprawiło mi takiej ogromnej satysfakcji. Jestem dziś szczęśliwym człowiekiem. Tylko nie wiem ile w tym zasługi Legii. O MÓJ BROŻEK! ![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#608
|
|
A ja widze to tak.
Pomimo słabiutkiej gry Legii wiślacy zdobyli jak najbardziej zasłużone 3 pkt.Piłkarze Legii powinni podziękować że nie przegrali tego spotkania 0-6. I to jest ten moment! Na takiej ****ie,nie przegramy,ba nie zremisujemy meczu do końca! Powtórka wyniku w środe i upieczone dwie pieczenie na 1 ognisku! My...wiadomo,sąsiedzi do spadku! Zobaczycie co zagra Lech teraz...podłamka na maksa! I dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#609
|
|
Czemu tak mało, Wisełko czemu tak mało?
![]() Grajmy zawsze tak zmotywowani jak dzisiaj i będziemy tą lige rozwalać w pył. ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#610
|
![]() |
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline |
#611
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#612
|
|
i kibicom również. Mirek Szymkowiak, nie boi się prawdy głośno mówić.
Prawdą jest, że ludziom nigdy nie dogodzi. Legła... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#613
|
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#614
|
|
Powinno byc znacznie wyzej, ale pozniej pilkarze byli juz tak rozluznieni...kapitalny wynik i dobra gra
! Trzeba teraz wygrac kolejne 2 mecze i bedzie co swietowac.Boguski porazka . |
|
|
|
Bene Nati
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#615
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=49BVa...eature=related AH OH EH ... nie mogę wyjść z zachwytu i swojej radości.Jak najbardziej zasłużone 3 pkt. widać było zdeterminowanie zrozumienie i chęć gry u naszych. Boli natomiast skuteczność bo tak jak większość z Was pisała wynik powinien być 6-8 do zera. Pierwszy Krok zrobiony do Mistrzostwa. We wtorek wygrywamy z Cracovia , cieszymy się z Majstra i spuszczamy parchów do 1ligi.
ps. oj Warszawka Warszawka , GTS-u już dawno nie ma , a "Legia jest mistrzem Polski", jest nie aktualne od paru dni więc zmieńcie repertuar waszych pieśni. ![]() PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#616
|
|
I nagle wszyscy znów kochają Brożka, nagle się okazuje, że wszyscy wierzyli w to zwycięstwo!
Kocham te forum! ;d PS: co do meczu, to zagraliśmy jak zwykle, skuteczność 10%, w pozostałych dwóch spotkaniach łatwiej nie będzie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#617
|
|
a juz na forum Lecha Poznan domysly ze Legia sie podlozyla Wisle, ze zrobila Legia to samo co Lazio z Interem
zal... jeszcze dwa mecze w Krakowie zostaly z Cracovia(bardzo slabi, ich obroncy sa beznadziejni) i z Odra mistrz coraz blizej ![]() |
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)
Offline |
#618
|
|
Gratulacje dla wszystkich chłopaków i wielkie dzięki!! Nie liczyłem na taki wynik przed meczem i nawet nie interesuje mnie w tym momencie, że Legła to nie-drużyna z którą niejeden ligowy średniak dziś by wygrał. Ważne by wygrać.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#619
|
|
Jak to mówił Jakub "Koks" Wawrzyniak: Przekonacie się w Sobotę!
No i się przekonaliśmy! Jazda Jazda Jazda! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#620
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#621
|
|
Wynik przerósł najśmielsze oczekiwania, wygranej trzema bramkami mało kto się spodziewał. Hat-trick Brożka, solidna obrona, aktywne środkowe formacje (Diaz, Ba, nawet Alvarez), czyste konto Juszczyka, Marcelo bez kartki - czego można więcej oczekiwać? Może większej ostrożności Diaza, który będzie pauzował w meczu z Cracovią. I skuteczności, bo np. Boguski zapisał się w pamięci fatalnym wykończeniem wielu akcji.
Sytuacja Wisły poprawiła się znacząco. Dodatkowo może Lech straci jeszcze dziś punkty?
![]() Sprawdzaj na bieżąco, być może się pojawi, prosty człowieczku. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#622
|
|
0-3 Na Legii i hat-trick Pawła Brożka.
Jak ja kocham takie dni... ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#623
|
|
Moze troche glosu rozsadku a dziwi mnie to ze ja taki mlody kot musze Was sprowadzac na ziemie...
po 1 niech co niektorzy teraz nie wychwalaja Brozka bo tydzien temu byscie go z checia nazwali .....m i sprzedali z Wisły za 1 mln Euro, co nie? wiec szanujcie sie troche i albo miejcie o kims dobre zdanie a jak jest zle go wspierajcie albo miejcie zle zdanie i przemilczcie wszystko co robi... po 2 nie podniecajcie sie za bardzo bo juz widze ze znowu Wisła to Mistrz a ydzien temu Wisła była k.. bo przegrała z Korona i w ogole Wisła powinna zajac 4 miejsce bo przegrała z Korona i Wisła jest brzydka! A teraz co sie spuszczacie bo wyszedl dobry mecz ze slaba Legia? po 3 nie cieszcie sie teraz bo znowu jak choragiewki zmienicie zdanie za 3 dni gdyby sie noga powineła w meczu z Cracovia, i co wtedy? Znowu wszystko wroci do normalnosci czyli Brozek to ciota a Wisła powinna zajac 4 miejsce? Po raz enty szanujcie sie! po 4 do pilkarzy: dzis graliscie z Legia ktora nie wiem co zaprezentowala, albo oni ten mecz sprzedali, albo specjalnie przegrali albo naprawde sa takimi psiochami ze nawet w takim meczu nie potrafia dac z siebie chociaz 90%. Nie popadajcie w euforie jak po meczu z Piastem i nie oddajcie nastepnego meczu Cracovii tak jak oddaliscie go Koronie A Wy sie ludzie szanujcie bo tacy z Was ****a kibice jak z mojego kota pies. Jak wygrywamy to jestesmy boscy a jak przegrywamy to jedziecie po naszym klubie. Co Wy ****a za poziom soba reprezentujecie? Ipisze to teraz po meczu wygranym na Ł3 3:0 a nie jak jest porazka bo jak jest porazka to jak Was upominam to tez jestem dla was glupim .....m to moze co do niektorych teraz cos dotrze gdy upominam jak jest mecz wygrany i niby wszystko cacy, ale wiecie ze za tydzien mozecie juz nie byc takimi fanatykami Wisły? ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#624
|
|
Ok mogę zostać nazwany minimalistą
Ale po zwycięstwie w Warszawie nad Legią 3-0 w dupie mam to , że mogliśmy wygrać ten mecz 5-0 , 6-0 Jesteśmy na prostej drodze do obrony mistrza i jeżeli faktycznie Paweł Brożek (tak jak wspominał Boguski w wywiadzie pomeczowym) odzyskał ,,świeżość'' i dochodzi do optymalnej formy ,to jestem jakoś spokojny o przyszłe dwa mecze. Wiem , że dzisiejszy mecz był dosyć niezwykły i Legia zagrała tak jak zagrała ale mimo wszystko Wisła była dobrze poukładanym zespołem i pokazała jedność (mentalną i taktyczną). |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#625
|
Co do skuteczności, to rzeczywiście, rzadko oglądam ligi, gdzie grają tacy piłkarze jak Boguski. Cieszę się z 3:0, ale dzisiaj mogło być conajmniej 5:0. Brożek ma przed sobą tylko Muchę i nonszalancko dotyka piłkę. Nie mówie już o grze Kirma, który dzisiaj każdą piłkę tracił i marnował. Idealna druga połowa aby wpuścić Łobodzińskiego, którego na przekór tutaj niektórzy pseudofani chcąc pokazać jako słabego piłakrza, choć ilekroć w tej rundzie wchodził na boisko wnosił ożywienie, przyspieszenie i sytuacje podbramkowe. Chce dodac jeszcze tylko jedno - 3:0 bedziemy pamietac, ale tak jak powiedzial na konferencji trener Kaspeczak, dzisiaj mogl byc pogrom, zapamietany na dzisiatki lat. I tego zaluje, ze pilkarze zaprzepascili taka szanse.
Ostatnio edytowane przez krakfilm : 08.05.2010 o godz. 17:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#626
|
|
Mecz z Legią już za nami, teraz pora na derby.
Myślę, że trener nie powinien dać zagrać w meczu z Cracovią Boguskiemu, gdyż swoją irytującą postawą zasłużył na ławkę rezerwowych. Czekamy na bardziej agresywną grę i precyzyjne podania Rafał, potrenuj ![]() ![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#627
|
|
KURJOZUM polskiej ligi sięgnęła zenitu
teoretycznie najcięższy mecz sezonu, okazał się sparingiem. 1) Po pierwsze podziękowania dla kibiców Legii za zaistniałą sytuację i stworzenie dobrych warunków dla ich piłkarzy (chodzi o cały sezon) 2) podziękowania dla piłkarzy Legii za totalne odpuszczenie meczu, za to, że stali przy pierwszej bramce i patrzyli się w puste trybuny, za zero agresji, zero walki, podawanie naszym piłek itd 3) podziękowania dla naszych piłkarzy, za 3 bramki. Najlepszy piłkarz meczu (mój faworyt i osoba na którą liczyłem przed meczem) - MAŁECKI!!! Bardzo ważne 3 gole dla Pawła, wierze że po tym meczu już nie będzie wykastrowanym kotem i wreszcie uwierzy że potrafi strzelić bramkę w polskiej lidze 4) ISSA BA zdecydowanie najsłabszy zawodnik w naszych szeregach. Dzisiaj nawet nie zaprezentował swojego jedynego atrybutu czyli techniki. Masa strat i nieporadności, zagrał jak wygłodniałe dziecko z Afryki. To, że jest najlepszym technikiem przy R22 każdy wie, ale nic poza tym, już we wcześneijszych meczach zaobserwowałem masowe straty wynikające z jego niedożywienia. Może nie maił dnia? 5) WĘGRZYN łajza 6) Vukovic wsadź sobie znak, który nam pokazywałeś pare dni temu w oko. PS: 7) Czy nie mieliście wrażenia, że Legia odegrała rolę Wisły z 1993 roku? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#628
|
|
Fenomenalnie choć powinno być znacznie wyżej,jesteśmy o krok od mistrzostwa ale mecze z craxą i odrą beda bardzo ciężkie.Cieszy gra Brozia na luzie potrafi grać na europejskim wysokim poziomie,tylko Mały masakrycznie dziś pudłował
Boguś i Kirm to samo ale cieszy upokorzenie Legii i 3 pkt ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#629
|
|
Myślę że przy 3-0 dobra decyzja żeby nie wpuszczać Łobo. Kirm akurat pobiegał i pokazał że tylko biega. Łobo może być bardzo potrzebny w meczu z Sąsiadką gdzie będzie trzeba wygrywać pojedynki 1 na 1 a w tym elemencie Łobo bije Kirma na głowę.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#630
|
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|