
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#511
|
|
po prostu super , kocham ten klub!
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#512
|
|
niech mnie ktoś uszczypnie ... proszę
|
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#513
|
Legia gra o puchary. Teoretycznie rzecz jasna, bo grą nazwać to naprawdę trudno. ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#514
|
No i masz drugą bramkę ![]() Nasi nawet i nieźle grają mimo marnowanych sytuacji. Ale przeciwnicy dziś to chyba strajkują. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#515
|
|
Dobra, zapominamy o Boguskim i 100% skupienia.. bo jeszcze dziwnym trafem wyrownaja..
strzal Boguskiego to raczej niefart.. niz brak umiejetnosci.. ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#516
|
|
Najwazniejsze 3pkt, ale blagam Wislacy. Zrobcie im 5-0
![]() Snilo mi sie, ze Wisla wygra 1-0 po golu Brozka, na razie strelcy sie zgadzaja i zwyciestwo ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#517
|
|
...Jednak naród chce by w kraju był MISTRZ POLSKI a nie jakiś "majster"....hehehehe
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#518
|
|
Mam nadzieje, że Kasper wpuści Christova, aż sie prosi, żeby chłopak dostał szansę i coś strzelił
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#519
|
|
jak słaby musi być Christov, jeśli gra w 1-szym składzie Boguski który nie potrafi strzelić na pustą bramkę z 2 metrów, bez jaj...do zmiany
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#520
|
|
To co zrobił Boguski w pierwszej akcji po przerwie (minięcie bramkarza, drybling nie wiadomo po co przed pustą bramką, zwlekanie ze strzałem i strzał obok słupka) jest podręcznikowym kontrprzykładem dla młodych piłkarzy. Ręce opadają.
Chwilę później znów wyszedł sam-na-sam z Muchą i zmarnował okazję po raz kolejny. Na jego szczęście Brożek spisał się na medal kilkadziesiąt sekund później. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#521
|
|
Ok, nadeszła pora żeby zmienić Diaza
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#522
|
|
I ja nie rozumiem co Wy widzicie w Diazie..przeciez chlop jest tak wolny ze sie patrzec na to nie da.. on pod bramka sklada sie 10 min za nim uderzy, teraz szansa 3-0 a on jakies loby robi
![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#523
|
|
ci skauci to jednak ładną bekę muszą mieć z tego meczu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#524
|
|
Boguski świetna technika, widzieliście to zagranie piętką do Diaza : D
|
|
|
|
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline |
#525
|
|
Wisła musi być Mistrzem Polski w tym sezonie i koniec tematu.
To sprawa między Stolicami. Lepsza Wisła niż Lech. Pozdrawiam. ![]()
Kibic Legii Warszawa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#526
|
|
Z taką Legią wstyd nie wygrać.
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#527
|
|
ale wiecie co?
...faktycznie z takim dopingiem(brak)to Legia faktycznie robi żenadke. Tak jak napisałem we wcześniejszym poście.Bardziej gorąca atmosfera jest na B-klasowym Starcie Brzezie... W sumie to gówno mnie to obchodzi...Nie mój cyrk...nie moje małpy... O wynik jestem spokojny.jak nigdy! |
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#528
|
|
Fakt.. naprawdę nie pamietam kiedy w Warszawie grano aż taką padakę.
Jeden celny strzał na bramkę Juszczyka do 60 minuty. ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#529
|
|
Znow ta ... nonszalancja w koncowce w wykonaniu Wisly.. niech sie zepna, skupia i cisna, bo sie skonczy gorzej niz w pamietnym meczu z Korona w Kielcach
i jak nie maja komu dograc to niech wyp.. dluga jak najdalej a nie bawia sie w klepki pod polem karnym PS. Pawel cos kulal.. cos mi sie zdaje ze jakis uraz
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.05.2010 o godz. 16:31.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#530
|
|
Czyżby jakiś dymik na trybunie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#531
|
|
Za nerwowo jest. Powinni nasi uspokoić grę i spróbować jeszcze raz zaatakować, zwłaszcza przy takiej grze obrony Legii.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#532
|
|
Ba jest taki wolny że aż sie niedobrze robi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#533
|
|
dokladnie, przestalismy grac w ogole w ataku
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#534
|
|
...zobaczycie co sie stanie między 75-90 min spotkania.
W **** pójdzie wszelaka taktyka.Wygramy ten mecz 3-0! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#535
|
|
BroŻek!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#536
|
|
goooooooooooooooooooooooooooool Hatrick będzie picie oj będzie
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#537
|
|
jeeeeeeeeesst
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#538
|
|
Jest! 0-3! Brożek!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline |
#539
|
|
Hatrick
![]() Na kolana.. ![]()
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#540
|
|
Kocham Cie Paweł, ale rozpieprzyles tę Legię !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|