The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#451
Stary 08.05.2010, 15:54
tyle powiem jesli przegramy z Legia to jestesmy frajerami, powinno byc z 2:0 juz dla Wisly

Odpowiedz cytując
Dozamet1
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#452
Stary 08.05.2010, 15:54
martiness ale ty pitolisz głupoty
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 08.05.2010, 15:54
Wielki plus+ dla wszystkich oprócz Boguskiego i Ba
Issa Ba do zmiany.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 08.05.2010, 15:55
Qrwa, juz to moglo byc rozstrzygniete, a po przerwie pewnie zobaczymy inna Legia i moze byc ciezko.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#455
Stary 08.05.2010, 15:55
małeckiego albo heniu mocno opierd*li albo do zmiany.
Odpowiedz cytując
Wisslak
Senior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 08.05.2010, 15:55
Legia nic nie gra, musimy to wykorzystac!
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 08.05.2010, 15:56
Cytat:
tyle powiem jesli przegramy z Legia to jestesmy frajerami, powinno byc z 2:0 juz dla Wisly
Dokładnie , jeżeli nasi piłkarze przegraja(a nawet napisze wiecej , nie wygraja) z tak grającą Legią , to sami chyba będą sobie zdawali sprawę , że sfrajerzyli.
Póki co bardzo pewna gra Wisły i trzeba wywieźć 3 pkt z Warszawy .
Zresztą gdyby w bramce nie stał najlepszy bramkarz ekstraklasy , to było by już 2 a nawet 3 -0 .
Odpowiedz cytując
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 08.05.2010, 15:56
Diaz do zmiany !!!
Czy on gdy przyjmie pilkę to musi sie zna krecic, nie można kurna odrazu podać :/
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#459
Stary 08.05.2010, 15:57
Diaz (w obawie przed czerwoną) do zmiany. To samo Rafał który wiecej marnuje niz wykorzystuje
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#460
Stary 08.05.2010, 15:57
Panie Turek kończ pan ten mecz!

Dawać kogoś za Diaza na lewą strone. Po pierwsze ma kartke, po drugie dużo miejsca do grania czego Diaz nie za bardzo potrafi wykorzystać (ustawianie sie na spalonym). Widziałbym tam Kirma na drugą połowe. Jazda jazda jazda!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#461
Stary 08.05.2010, 15:57
Małecki na lewo a Lobo na prawo
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 08.05.2010, 15:58
No szkoda.. tyle akcji.. brak goli przez zle decyzje juz przed uderzeniem, czyli brak zdecydowania i wiary we wlasne umiejetnosci

szkoda, bo byloby juz po meczu, a tak nerwowka
(wk.. mnie ta kartka dla Ba, nie mam do niego pretensji.. normalny wslizg.. a rywal troche podjechal i zahaczyl przypadkiem o jego noge..)

PS. A pan Mucha niech juz idzie do tego Evertonu..
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#463
Stary 08.05.2010, 15:58
wg mnie: Kirma za Diaza, a Jirsak za Boguskiego
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
czesnik
Member
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#464
Stary 08.05.2010, 15:59
powiedzcie mi - w czym ten Issa Ba jest lepszy od Jirsaka albo Mączyńskiego. Moim zdaniem pierwszy do zmiany.
hoolies ain't no good and U know it's true

FAIRPLAY - WE'RE GONNA MAKE IT
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 08.05.2010, 15:59
NA przekór: Wisła dostanie bramke na poczatku, potem drugą i nie dogonią ich. Kartka dla Diaza lub Ba, i dupa dostajemy 2 bramy i koniec. Farfocle JUszczyka i koniec.
Przepowiednie rzadko sie ziszczają.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 08.05.2010, 15:59
Moim zdaniem powinien dostać szansę Christov, gorzej jak Boguski nie zagra. Zejść powinien też Diaz, nie przez to ze gra tragicznie, ale dlatego że ma już żółtko, chyba nie chcemy kończyć w 10.... Co do meczu - Małecki jest naszym motorem napędowym, co z tego że dużo zagrań partaczy, dużo strat, jak chyba 99% akcji idzie przez niego. No i to dośrodkowanie - miód. Teraz gramy jak Inter
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#467
Stary 08.05.2010, 15:59
mam dobre przeczucie, bardzo dobre !! byle tak dalej i nie dojść im do słowa

stadionik fajny, wiec tym bardziej szkoda, ze go nie wykorzystują - znaczy nie potrzebują - znaczy, można spalić
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 08.05.2010, 16:00
Wynik nadal niepewny. Trzeba koniecznie strzelić przynajmniej jeszcze jedną bramkę, bo Legie stać na znacznie lepszą postawę i jeśli się obudzi, możemy mieć ogromne problemy. Nasi grają agresywnie (wreszcie!) i biegają, będą więc słabnąć fizycznie z upływem czasu.

Boguski niestety już przy swojej pierwszej okazji pokazał, że absolutnie nie jest klasowym napastnikiem, a Małecki mimo asysty gra strasznie bezmyślnie,chaotycznie i niedokładnie. Dlatego prowadzimy "tylko" 1-0.

Najlepszy na razie jest Diaz. Niestety ma już żółtą kartkę, boję się, by nie dostał kolejnej.

Ba tym razem słabo, jeden z kandydatów do zmiany tym bardziej, że też ma już kartkę.

Obrona na razie bezbłędnie i czujnie.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 08.05.2010, 16:00
O, co to sie stalo ze ten w dlugich wlosach powiedzial ze Wisla powinna prowadzic 3-0

z jednym sie zgadzam,jak to przegramy to na wlasne zyczenie i bedziemy sie bic w klate po tym meczu
Odpowiedz cytując
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 08.05.2010, 16:01
Słabi:

Boguski - nieprzydatny w ataku aż żal
Małecki - za uporczywa strzelanie z uporem maniak z lewej nogi z okolic 20 m; do tego słabo i niecelnie - naprawde to jest wstyd
Diaz - za dwie okazje wyko\ńczone tak samo, czyli strzał z narożnika pola karnego lewą nogą - słabo i niecelnie/ w bramkarza; jedna z tych akcji mógł śmiało wymienic na bramkę.
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 08.05.2010, 16:01
Ode mnie kilka słów podsumowania:

- Legia gra dno i nie wiem jakimi musieliby być frajerami Wiślacy, aby dać sobie strzelić dziś bramkę
- nie możemy się cofnąć w drugiej połowie; trzeba grać konsekwentnie tak jak na początku. Mam nadzieję, że Sobol zabierze głos w szatni
- myślę, że Diaz mógłby zejść. Jest OK, ale lepiej, aby nie złapał kolejnej kartki. Poza tym ma problem z grą w ataku - nie ucieka ze spalonego i ma trudności z wykorzystaniem okazji bramkowych.
- nie jeździjcie tak po Boguskim. To typowy drugi napastnik (SS), on nie jest od tego żeby przepychać się z obrońcami itd. On ma grać z klepki (np. odegranie do Małego piętą), przede wszystkim grać po ziemi, wspierać Pawła, a nie zastępować go.

Panowie, jest dobrze. Oby wpadło szybko na 2:0 i będzie bez nerwówki na koniec
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#472
Stary 08.05.2010, 16:03
martiness napisał(a):Wyświetl post
Mocno senny mecz.
Chyba oglądasz inne spotkanie

Jeszcze jeden i jesteśmy spokojni do wtorku
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 08.05.2010, 16:03
czesnik napisał(a):Wyświetl post
powiedzcie mi - w czym ten Issa Ba jest lepszy od Jirsaka albo Mączyńskiego.
w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 08.05.2010, 16:04
Wprowadzić szybkiego Kirma na lewą stronę i... poznaniacy będą oglądać nasze plecy

Tak na serio... oby ich to 1:0 nie uśpiło!
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 08.05.2010, 16:04
martiness napisał(a):Wyświetl post
Legia gra piach potworny.
Gdyby nie Mucha to na przerwę Wisła schodziłaby z co najmniej 2 bramkowym prowadzeniem.
Mocno senny mecz.
Mucha poza sytuacją Brożka z końcówki meczu nic nie musi robić. Nasi tak strzelają, że praktycznie rzucać się nie trzeba.
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 08.05.2010, 16:05
Z wielka wiara obserwuje to spotkanie.Do tej pory wynik powinien być 0-3.
Ze skutecznościa faktycznie jest problem.
Pomijam fakt że postawiłem u buka 500 na nasze zwycięstwo...do wziecia 1prawie 1300...Jazda chłopaki!
Cel uświęca środki,a naszym celem jest wiadomo co!!!
Odpowiedz cytując
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#477
Stary 08.05.2010, 16:07
Boguski - gorzej niż trampkarz, co on robi w esktraklasie? zreztą to już nie pierwszy raz pokazuje swoją technikę.
Małecki - porządny opiernicz w szatni należy mu się jak nikomu innemu. Poza tym myślę, że dziś coś strzeli.
Brożek Paweł - ładnie, biega, walczy, podaje. Na Łazienkowskiej jest bogiem.

Zmiany - Diaz schodzi (zagrożenie czerwoną kartką), wchodzi Łobodziński, schodzi Boguski, wchodzi Christow.

Nie lubię takich meczy. Wisła gra sparing, powinno być 3,4 : 0. A tak, jak piszą redaktorzy, jeden błąd i Wisła sama będzie sobie winna utratę mistrzostwa.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#478
Stary 08.05.2010, 16:07
mam wieksze ciary niż podczas zaślubin które dziś popełniłem. druga bramka i bedzie spokojniej.

ot - na polsacie sport Polska - Korea Pd z MŚ 200..2 ?
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 08.05.2010, 16:08
Koniecznie zdjąć Issa Ba i wpuścić Łobo, a pod koniec Diaza na łąwę posadzić i dać pograć Christovowi z Brożkiem i łajzowatym dzisiaj Boguskim.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 08.05.2010, 16:08
Cytat:
jak to mozliwe ze na ławce jest Jirsak skoro powinen pauzować
pauzowal z Korona..
orient!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:13.