
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice
Offline |
#1
|
|
Cytat:
I gdzie mecze będą rozgrywane? Na naszej hali? ![]() POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten, Ten boski Krakowski nasz TS I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#2
|
|
Niedawno sobie pomyślałem, że brakuje sekcji futsalu a tu taka miła niespodzianka się zapowiada
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2003
Skąd: zewsząd
Offline |
#3
|
|
Pewnie będą grać pod nową nazwą od nowego sezonu ligowego w ekstraklasie futsalu - bo w tym już rozegrali wszystkie mecze w 1 lidze. Hala wisły spełnia wymagania wymiarowe jeżeli chodzi o futsal
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad
Offline |
#4
|
|
Super wiadomość, mam nadzieję, że wkrótce pojawią się szczegóły gdzie będą rozgrywane mecze itp.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#5
|
|
szkółka futsalowa też by mogła powstać
skoro to ma być liczący się team. bardzo fajnie, że coś takiego ma miejsce. |
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#6
|
|
i prawdopodobnie tam będą grali...zobaczymy
![]() Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
#7
|
|
Fajnie
Zawsze to więcej Wiślackiej piłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice
Offline |
#8
|
|
Zawsze milej by bylo gdyby grali w naszej hali na Reymonta...
![]() POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten, Ten boski Krakowski nasz TS I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#9
|
|
jak mieliby grać na naszej hali, która jest zbyt mała dla koszykarek, a co dopiero dla futsalistów?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#10
|
nową halę czyli tą która znajduje się obok boiska treningowego;]
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 29.04.2010 o godz. 10:00.
![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice
Offline |
#11
|
|
To tez pokazuje jak ona jest potrzebna.. Juz nie wspomne ze jezeli powstanie to na 100% doczekamy sie bardzo dobrej druzyny koszykarzy.
![]() POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten, Ten boski Krakowski nasz TS I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#12
|
|
przy naszym niemrawym zarządzie to wcale nie byłbym taki pewien...
a futsal to chyba jakiś cud jest ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#14
|
|
Czyli, że ta hala jest zaraz obok SS ?
Macie zamiar pomyślec nad dopingiem, wykorzystac potencjał chociażby z kosza ![]()
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 05.05.2010 o godz. 19:10.
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#15
|
|
Wisla 9-3 Ruda Slaska
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#16
|
|
Grali jeszcze jako Krakbet Kraków, czy w nazwie oficjalnie pojawiła się już TS Wisła?
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#17
|
|
Do końca sezonu z tego co wiem grają jako Krakbet Kraków.
![]() Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#18
|
|
Krakbet już z Gwiazdą grał pod szyldem Wisły, a oto dowód http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...u,1475799,4651 . Parkiet na hali Wisły jest zbyt mały żeby Wisła Krakbet mogła tam rozgrywać mecze. Mecze są rozgrywane na hali comcom, która znajduje się zaraz za stadionem Hutnika (nie mylić ze starą halą Tomexu). W przyszły weekend Wisła Krakbet rozegra pierwszy mecz ćwierćwinałowy o Puchar Polski. Przeciwnikiem będzie Rekord Bielsko-Biała, który zajął 4 miejsce na zakończenie rozgrywek ekstraklasy. Jak będę znał dokładny termin to go podam. Serdecznie zapraszam, bo warto.
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#19
|
|
|
Interia i dzienikarskie pisanie jedno ale czy umowa nie zakłada grania pod szyldem Wisly dopiero w nowym sezonie?
ze strony 40 minut.pl Cytat:
![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#20
|
|
Przepraszam za błąd. Faktycznie ta zmiana musi zostać zatwierdzona w PZPNie, więc od nowego sezonu Krakbet rozpocznie rozgrywki z Białą Gwazdą.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#21
|
|
1/4 finału Halowego Pucharu Polski 2009/10 - 14-16 oraz 21-23 maja
Krakbet Kraków - Rekord Bielsko-Biała (sobota) godz. 14:30 WSZYSCY NA HALE Com-Com Zone!!!
Ostatnio edytowane przez Paweł1906tsw : 10.05.2010 o godz. 12:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#22
|
|
O 17 mecz z Odrą, więc w sam raz jako przedsmak można obejrzeć futsal
![]() ![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#23
|
|
o 14 parada homoseksualistów i też można przyjść
oczywiście z wyrazami sprzeciwu. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#24
|
|
no właśnie o to chodzi można przyjść i naprawdę zobaczycie dobrą grę Krakbetu a wiecie jak bywa z Wisła
) mobilizujcie tam znajomych żeby tez przybyli na hale przed meczem. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#25
|
|
1/4 finału Halowego Pucharu Polski 2009/10 - 14-16 oraz 21-23 maja
Krakbet Kraków - Rekord Bielsko-Biała (sobota) godz. 14:30 WSZYSCY NA HALE Com-Com Zone!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#26
|
|
WSZYSCY NA HALE. Emocje gwarantowane
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
#27
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#28
|
|
a jaki wynik ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#29
|
|
Wisła Krakbet Kraków - Rekord Bielsko-Biała 2-2 (2-1)
1-0 Pater (14.) 1-1 Łysoń (19.) 2-1 Marzec (20.) 2-2 Szymura (29.) //wislaportal.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#30
|
|
relacja wideo z meczu nowej sekcji Wisły Kraków.
http://kiks.tv/2010/05/test-zdany-ale-bez-rewelacji/ KIKS.tv zapowiada, ze regularnie będa pokazywac Krakbet i Kupczyka więc od września chyba warto zaglądać. Dobry szybki mecz, brakło nam skuteczności bo powinniśmy ten mecz wygrać różnicą 2-3 goli. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|