The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.04.2010, 20:39
Ee, narzekanie, mecz w wykonaniu Wisły nie był taki zły. Z chęcią obejrzałbym go z trybun, tylko nie takich jak na Piaście.
Brożek wreszcie zaczyna się ruszać, strzelać, a nie stoi bezradnie z rozłożonymi rękami. Łobodziński wbrew pozorom z meczu na mecz coraz milej zaskakuje. Boguski wychodzi z cienia, gdyby grał regularnie cały sezon zapewne pełniłby rolę egzekutora.
Dobrze robi ta gra co 3 dni, bałem się, iż nie dadzą rady fizycznie a tutaj zaskoczenie. Ogrywają i zgrywają się razem tworząc zespół.
Szkoda sytuacji Alvareza i tego co robił Kirm, niestety Hristov + Kirm out, taki Łobodziński mimo ciągle kiepskiej formy, znacznie przewyższa Kirma. Issę trzeba zatrzymać za wszelką cenę, podobnie jak Alvareza, w następnym sezonie będą podporami drużyny. Dobre wrażenie zrobił na mnie Mączyński, chłopak chce grać i umie to robić, odważnie wchodził w akcje. Szkoda, że dostaje tak mało szans, przeciwko Piastowi mógł zagrać od momentu strzelenia gola na 3-1. Trzeba go ogrywać, szkoda zmarnować czy oddać jego talent.
Taką grą jaką dzisiaj nasi zaprezentowali łyknęliby Arkę i GKS bez problemu. Trudno to przyznać, ale Skorża fatalnie przygotował zawodników do rundy, to widać na pierwszy rzut oka. Kasperczak poskładał też nieco inaczej drużynę, to już nie ten sam styl gry.
Trzeba szukać bramkarza i bez kasy na transfer się nie obejdzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.