The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 03.04.2010, 18:52
Meczu nie oglądałem i mam takie pytanie
Czy Sobol, Głowacki albo Marcelo dostali jakąs kartkę by się wyczyścić na Lecha?
Odpowiedz cytując
west19850
Member
 
Od: 04.2003
Skąd: KRAKÓW_KROWODRZA DZIELNICA V/Glencoe.IL USA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 03.04.2010, 18:54
Juz kiedys Przyrowski nam sprawil prezent w postaci bramki http://www.youtube.com/watch?v=neeuRHUP_JU
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 03.04.2010, 18:54
grzesiek9000 napisał(a):Wyświetl post
Meczu nie oglądałem i mam takie pytanie
Czy Sobol, Głowacki albo Marcelo dostali jakąs kartkę by się wyczyścić na Lecha?
Sobol dostał
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
InfinitI
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: jak najdalej od Warszawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 03.04.2010, 18:55
takie mecze nalezy wygrac, nie wazne jak. 3 pkty jada do Krakowa i nikt nie bedzie o tym pamietal tak i jak wielu innych slabszych meczach. Granie na kartoflisku tez nie sprzyja widowisku... zdecydowanie latwiej sie bronic na takiej murawie. Wciaz liderujemy, jest seria 3 zwyciestw w lidze.
Odpowiedz cytując
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 03.04.2010, 19:01
Może kartoflisko ale ogólnie to czy kartoflisko czy nie to Wisła ma tylko przebłyski gry na poziomie. Dotyczy to nie mal wszystkich drużyn w Polsce z tym że my lejemy z reguły słabych i tych słabo średnich w naszej lidze dlatego idziemy na mistrza. Ogólnie jednak jak tak dalej pójdzie to żal patrzyć na przyszłość naszej ligi . Bukmacherów wyrzucił Tusk i jego rząd !!! , Jeśli nie będzie poziomu to i telewizja obniży wpływy a wtedy poziom sięgnie już sam nie wiem czego. Ogólnie jak patrzę na Polską ligę to myślę że naprawdę my od dziś musimy się cieszyć nad każdym zwycięstwem z drużyną z Kazachstanu , Gruzji , Estonii , Litwy, Białorusi ... zbliżamy się bowiem do ich poziomu.
Borinho
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 03.04.2010, 19:09
Pokuszę się o krótkie podsumowanie i moje własne oceny

Juszczyk 6 - Bardzo poprawny występ, przy jednym strzale na początku meczu zaskoczył mnie dość dziwną interwencją ale upiekło mu się i nie było z tego konsekwencji. Bronił pewnie - jak wychodził do piłki to wiadomo było kiedy, nie był nerwowy
Alvarez 6 - Cóż powiedzieć, bardzo mało błędów, aktywny w ofensywie, bardzo szybki
Diaz 7 - Dziś wyjątkowo walecznie i pożytecznie, bez głupich strat. Dużo piłek odebrał
Głowacki 6 - na swoim poziomie, bez zarzutu
Marcelo 6 - jw.
Łobodziński 2 - za jakąś aktywność ruchową mały plusik, jednak po stokroć minusy za wiele straconych piłek i bezsensowne zwody a raczej próby zwodów i holowanie piłki (aż do straty)
Piotr Brożek 3 - nie pokazał niczego szczególnego, miał jedną sytuację ale nie wykorzystał. Schodził do środka ale nic tam nie robił
Issa Ba 3 - dziś wyjątkowo słabo, mało aktywny w ataku, raczej wspomagał obrońców. Jedyny plus to taki że pokazywał się do gry gdy nie robili tego ci co powinni
Sobolewski 6 - po poprzednim dobrym meczu dziś nieco słabiej, ale wciąż bardzo dobrze. Walecznie i twardo. Miał szansę na gola
Małecki 5 - niedokładna gra lecz trzeba mu oddać, że się starał i nie przestał meczu, parę razy szarpnął lewym skrzydłem choć grał (stał) tam Piotr Brożek
Paweł Brożek: bez oceny - ciężko ocenić kogoś kto nie gra ani nawet nie próbuje grać

Boguski 4 - lepiej niż Brożek, trochę się pokazywał, miał jedną sytuację
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 03.04.2010, 19:17
W Cafe Futbol tydzień temu padło stwierdzenie żeby nie wymieniać murawy na Wisłe, bo będzie sie nam ciężej grało... Kto mieczem wojuje...

Dzisiaj mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, nasza gra była beznadziejna i nawet pomimo grania na błocie i ziemi powinniśmy byli spisać się lepiej.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 03.04.2010, 19:18
Boguski grał kichę dzisiaj, nie nadaje się na osamotnionego napastnika. Wogóle nie rozumiem czeu graliśmy z jednym napastnikiem, bo Małecki wyglądał bardziej na lewego skrzydłowego. Trzeba ściągnąc kogoś z tej lewej strony i dać 2. napastnika

A co do Poloni to najpierw mieli nadzieje że murawa im pomoże a później liczyli na "pawełka" no i się doigrali
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 03.04.2010 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 03.04.2010, 19:50
Dubi napisał(a):Wyświetl post
SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!

najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie !
Polonia Warszawa nie jest właścicielem ani nie zarządza obiektem Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Konwiktorskiej 6.

Polonia za 35tys/miesięcznie wynajmuje płytę od WOSiR na 90 minut tygodniowo. Wojciechowski dawno chciał sfinansować nowa płytę, bo dyrektor WOSiR (członek-założyciel Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa) Janusz Kopaniak zasłaniał się ciągle jakimiś przetargami, które podobno muszą trwać, ale tym razem Kopaniak zasłaniał się czym innym i murawy nie ma.

Tak czy siak, Polonia gra zawsze jak na wyjeździe, bo nie ma nic, nawet boisk treningowych a prezydent miasta (PO) przekazała 500.000.000 "dotacji" ITI na nowy stadion dla Legii.

Tak to mniej więcej wygląda...od zawsze czyli przez PRL do dziś czyli PRL BIS.
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 03.04.2010 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 03.04.2010, 20:07
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Boguski grał kichę dzisiaj, nie nadaje się na osamotnionego napastnika. Wogóle nie rozumiem czeu graliśmy z jednym napastnikiem, bo Małecki wyglądał bardziej na lewego skrzydłowego. Trzeba ściągnąc kogoś z tej lewej strony i dać 2. napastnika
Tak, niestety strategia obrana przez Kasperczaka, jak pokazywał rozwój wypadków, też pozostawiała wiele do życzenia. Mimo iż drużynie nie szło, nie wprowadzał dodatkowego napastnika, ciągle grał cofniętym Małeckim, nie nakazał przesunięcie się do przodu Marcelo mimo niekorzystnego rezultatu. O ogólnej organizacji gry już wspomniałem wcześniej.

W postawie naszych zawodników bardzo brakuje szybkiego przenoszenia ciężaru gry ze strony na stronę, ciągle pchają się"kupą", co zwłaszcza na tak fatalnej murawie musi owocować stratami. Brakuje też przynajmniej prób przyjmowania piłki z jednoczesnym zwodem i ucieczką spod krycia. Ciągle ofensywa nie wygląda dobrze, a jakość gry w porównaniu do obecnie prezentowanej przez głównego konkurenta do tytułu Lecha, jest zdecydowanie gorsza.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
ZoneNh
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 03.04.2010, 20:23
Po ogladnieciu meczów Wisły i Lecha stwierdzam ze gramy co najmniej o 1 poziom rozgrywkowy niżej, ciężko będzie o tego majstra
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 03.04.2010, 20:32
Na razie nie widać zmiany jakościowej pomiędzy Wisłą Skorży a Wisła Kasperczaka. Mam nadzieje, że mimo wszyskto tego mistrza dowieziemy, skoro tak nam los sprzyja jak w dzisiejszym, słabym meczu, a potem sie wzmocnimy.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 03.04.2010, 20:51
No cóż jest Wielkanoc więc mamy jaja . Przyznam się że nie rozumiem zmian Kasperczaka Ba zupełnie nieproduktywny na tym boisku człapie do końca meczu. Nieźle grający Piotrek schodzi Mały idzie na pomoc to kto wtedy grała w ataku.

Jak dla mnie to dobrze grali o dziwo Łobo, Diaz Głowa , Mały, Boguski raz tak raz tak bez superlatyw ale nie najgorzej Marcelo i Sobol, Juszczyk, Alvarez, Piotrek po początkowych wpadka potem nie najgorzej Paweł – ech – ponoć na indywidualne treningi może coś pomoże, Ba słabo. Ogólnie grali świątecznie bez zęba. Na szczęście jak ktoś napisał Bóg dziś był Wiślakiem.
Odpowiedz cytując
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 03.04.2010, 20:51
Kara boska za to na jakim kartoflisku każe Polonia grac drużynom przyjezdnym.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 03.04.2010, 20:58
Wcisa Nh napisał(a):Wyświetl post
Po ogladnieciu meczów Wisły i Lecha stwierdzam ze gramy co najmniej o 1 poziom rozgrywkowy niżej, ciężko będzie o tego majstra
Masz rację, Amice ciezko bedzie o MAJSTRA(!), a Wiśle łatwo o mistrza. O majstra to sobie moga walczyc co najwyzej w tej pyrlandii, jak co roku.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 03.04.2010, 21:04
4 miechy bana mialem za to, ze napisalem cos w dziale Polityka Transferowa, a nie w Gdybym był bogaty - paranoja. Jak ja widze co tu ludzie wypisuja i nie dostaja bany, a ja dostaje za taka glupote...

Co do Lecha Poznan to graja lepiej, ale czy zdobędą MP?
Jeśli po Skorzowatemu przegramy mecz u siebie z Lechem to tak. Wystarczy nam remis i wygrane z tymi teoretycznie slabszymi. Moze w koncu pykniemy kogos z czolowki oprócz Ruchu Chorzów.
Odpowiedz cytując
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 03.04.2010, 21:10
To ja też ocenie występ naszych w meczu z Polonią:

Juszczyk 6 -Bardzo dobry występ, mało błędów jeden z najlepszych naszych zawodników w meczu
Alvarez 5 - Występ dobry, pewny punkt zespołu, z przodu umie dobrze zagrać z tyłu trochę błędów.
Diaz 7 - wg mnie najlepszy zawodnik meczu, starał się cały mecz, jeden z nielicznych którym się chce grać
Głowacki 6 - jak zawsze wysoki poziom
Marcelo 6 - podobnie jak Głowacki lecz wg mnie trochę za dużo zabawy z jego strony
Łobodziński 3+ -widać postępy w grze Wojtka. Trochę więcej dokładności i waleczności i powinno być dobrze. (nie myślałem że kiedyś o nim powiem dobre słowo)
Piotr Brożek 2+ - Bardzo słaby mecz, nic nie wnosi do gry, głupie straty, z przodu tez nic nie pokazał
Issa Ba 3 - Też słabo, w ataku nic nie pokazał w obronie trochę lepiej ale bez szału.
Sobolewski 5 - Dobry mecz w wykonaniu Radka, pewny punkt zespołu, choć można od niego więcej oczekiwać
Małecki 5 - Waleczny jak zawsze, musi popracować nad rożnymi i wrzutkami bo w tej rundzie źle to wygląda. Występ ogólnie dobry
Paweł Brożek: 1 - kolejny mecz powinien zacząć na ławce. Nic nie gra, nie pokazuje się na boisku i nie szuka piłki

Boguski 4 - Występ dobry ale może być o wiele lepiej. Zdecydowanie on powinien zagrać od początku ze Sląskiem.
Kirm i Jrsak za krótko grali

Ogólnie zespół gra bardzo słabo i potrzeba mu terapii szokowej. Może wprowadzić trochę młodzieży. W porównaniu do Amiki jesteśmy jakby w innej klasie rozgrywkowej.
Powód: :P
Ostatnio edytowane przez <wislak88> : 03.04.2010 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując
Manieczkin335
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 03.04.2010, 21:20
Oglądałem dzisiejszy mecz Lecha i Wisły i nie można porównywać za bardzo tych meczy! Po pierwsze boisko w Poznaniu a Warszawie to przepaść i przypominając grający Lech właśnie tam mecz wyglądał identycznie piłka w przód w wykonaniu obu drużyn a też podobnie grał tam Ruch i inne zespoły ! Teraz czekamy na słaby Śląsk któremu dzisiaj wyłapał mecz Keleman dobry bramkarz warty zainteresowania ! A później mecz z Pyrami bardzo ważny ale szanse są duże bo gramy u siebie z naszymi kibicami a dzisiaj kibice lecha naprawdę dali łady popis! Mistrz nasz TS
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 03.04.2010, 21:34
Mój komentarz do meczu - widać kto w Polonii gra u buka

Wesołych Świąt.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 03.04.2010, 22:06
Kolejny "piękny" mecz mega gwiazdy Brozio. Czy nadal ktoś będzie śmiał go bronić? ten gość chodzi po boisku, nie chce mu się nawet walczyć. Zgania wszystko na to że nie ma formy- ale jak się nie ma formy to przynajmniej się walczy. A Paweł B. jedynie chodzi i wydziera się na innych. Zero ambicji, talentu! Gwiazda wykreowana na wyrost przez media. Większość osób które go bronią to są te osoby którym wystarczy to że Brozio powie ładnie o kibicach Wisełki i od razu jest nietykalny.Z białą gwiazdą na piersi trzeba Zapierd...ać a nie statystować i podlizywać się kibicom!!
Co do Łobo to każdy wie jak marnym piłkarzem jest i tu nie ma co tego od nowa wałkować. Najbardziej wkurzające jest to że wielki pożal się Boże trener Kasperczak nie lubi Kirma i dlatego go nie wystawia. Dla takiego trenera jak Heniek nie ważne jest to że kirm to Jeden z najlepszych obecnie Wiślaków, ważne dla niego jest to że mu ręki nie podał. Woli się nawet błaźnić wystawiając w składzie Łobo byle by nie dać szansy Kirmowi.

Najlepsi Wiślacy na boisku to moim zdaniem: Diaz, Alvarez i co jak co ale Juszczyk też nieźle zagrał choć trochę niepewnie.
Najgorsi: Bracia Brożkowie (bez komentarza), Łobo (jak ktoś twierdzi że robi postępy bo stara się waczyć tzn:wchodzić na tarana w innych zawodników to gratuluje poczucia humoru. Ten gość ma dwadzieścia parę lat i miał czas na naukę gry, elementarza podstawowej techniki a poraz enty pokazuje piłkarskie dno, niżej upaść się już nieda. Moim zdaniem powinien zostać odsunięty do Młodej ekstraklasy żeby na nowo uczył się grać.)

Wesołych Świąt wszystkim życzę
Ostatnio edytowane przez wojtala88 : 03.04.2010 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 03.04.2010, 22:06
Eleusis napisał(a):Wyświetl post
Masz rację, Amice ciezko bedzie o MAJSTRA(!), a Wiśle łatwo o mistrza. O majstra to sobie moga walczyc co najwyzej w tej pyrlandii, jak co roku.
Nie byłbym taki "hop do przodu" na Twoim miejscu, z tym, co dzisiaj zagrała Wisła i Lech, to faktycznie różnica jednej ligi... Nadzieja w tym, że Lech gra trochę chimerycznie, dziś pokazał kawał dobrej piłki, ale z Odrą zagrali dziadostwo.
Odpowiedz cytując
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 03.04.2010, 22:11
Jak czyta sie niektóre osoby które po tym meczu mieszają z błotem Diaza lub Łobo to ja sie pytam kto grał od nich lepiej w tym meczu. Świetny występ Diaza widać ze na lewej obronie jest zdecydowanie lepszy. Senegalczyk Ba widac ze nie wytrzymuje fizycznie i jak dopada go zmęczenie popełnia katastrofalne błedy.
Słaby występ Alvareza, przebłyski Małego i słaba postawa Brożków daje jakiś obraz meczu. Denerwuje mnie tylko jak paru pożal sie Boże pseudo kibiców czepia sie najlepszego gracza meczu, notabene wybranego do 11 kolejki w C+
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 03.04.2010, 22:14
Po tym meczu pozostaje tylko wszystkim kibicom odetchnąć z ulgą... ufff
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 03.04.2010, 22:21
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Jak czyta sie niektóre osoby które po tym meczu mieszają z błotem Diaza lub Łobo to ja sie pytam kto grał od nich lepiej w tym meczu. Świetny występ Diaza widać ze na lewej obronie jest zdecydowanie lepszy. Senegalczyk Ba widac ze nie wytrzymuje fizycznie i jak dopada go zmęczenie popełnia katastrofalne błedy.
Słaby występ Alvareza, przebłyski Małego i słaba postawa Brożków daje jakiś obraz meczu. Denerwuje mnie tylko jak paru pożal sie Boże pseudo kibiców czepia sie najlepszego gracza meczu, notabene wybranego do 11 kolejki w C+
hehe, no faktycznie dziwnie czepiać się Łobo, który mimo iż grał jak kaleka, to przynajmniej był w ogóle widoczny.Piotrka to ja może ze 3, 4 razu gdzieś spostrzegłem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 03.04.2010, 22:22
BLACKLUCK - Diaz był najlepszy na boisku, ale jeśli chodzi o Wojtka to chyba ty inny mecz oglądałeś albo na siłę prubujesz go usprawiedliwiać. Czemu twierdzisz że grał lepiej od pozostałych Gość za każdym razem traci piłke przy swijej zawsze takiej samej kiwce którą zna juz cała polska. W całym meczu chyba tylko raz dobrze przyjął piłkę która podana do niego została górą. 80% podań niecelnych. Oglądnij jeszcze raz ten mecz patrząc tylko i wyłącznie na jego poczynania to wtedy pogadamy Choć przynajmniej go było widać (choć nie przynosiło to żadnego efektu) w przeciwieństwie do odwiecznie utalentowanych Braci B. pozdrawiam bez napinki to tylko moje zdanie
Ostatnio edytowane przez wojtala88 : 03.04.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 03.04.2010, 22:32
Nie mówię ze grał świetnie, ale grał lepiej niż np. Brożek na drugiej stronie. Dużo grał bez piłki i pokazywał się do gry czego nie było u jego kolegów. Nigdy nie zachwalałem Łobo , bo wszyscy wiedza ze pewnego poziomu nie przeskoczy jednak od 3 spotkań uważam ze gra poprawnie. Napisałem o tym bo nie nawiedzę jak ktoś krytykuje żeby tylko krytykować. Zawsze patrze obiektywnie na to co sie dzieje i uważam ze Łobodziński akurat teraz nie zasługuje na taka krytykę, bo na tle Brożków, Alvareza, Kirma, Jrsaka, i w drugiej połowie Ba wypada lepiej. Bądźmy sprawiedliwi
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 03.04.2010, 22:35
Łobo grał jak Diaz parę kolejek temu. Szału nie było ale przynajmniej był często przy piłce i próbował ją jakoś zgrać a że nie miał z kim z prawej strony no to cóż... bywa. Ba grał słabo a jak jest trzech lewych pomocniko-obronców to wiadomo że sobie będą radzili lepiej

Poza tym to jest jego chyba drugi mecz w wyjściowej 11. Niech wyjdzie jeszcze 2-3 razy, a na pewno nabierze pewności w kiwkach i lepiej zgra się z Alvarezem
Odpowiedz cytując
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 03.04.2010, 22:39
Co do Brożków to się zgodzę, do Kirma i Jirsaka to ci się dziwie że w ogóle go porównujesz do nich ponieważ grali zaledwie parę minut. A Jeśli chodzi o Alvareza to dla mnie razem z Diazem był najlepszy na boisku. Ja mecz ogladam bardzo uważnie i jestem bardzo obiektywny. Dawniej szlag mnie trafiał jak widziałem grę Diaza ale teraz gra bardzo dobrze i podkreślam to. Ale Wojtek od kąd przyszedł na R22 to z każdym meczem przechodzi samego siebie. Wiadomo że z krytyki jest hu. ale jak mogę bronić gościa za to dno? Nawet nie wiem gdzie szukać dla niego jakiej kolwiek obrony. Może buty ma złe, trawa pod jego stopami była gorsza niż pod stopami reszty piłkarzy, może wiatr wiał mu prosto w oczy? to jedyne choć śmieszne obrony Wojtka niestety;/ Chodź życzę mu jak najlepiej i fajnie by było żeby odnalazł tą formę z Zagłębie Lubin. Za taką kasę jaką on zarabia i za grę w drużynie Mistrza Polski wystarczy robić dobre wrażenie na boisku? jeśli tak to ja moge zastąpić wielu piłkarzy i obiecuje ze będę robił zajebiste wrażenie. Będzie mnie widać w TV bo ciągle będę leżał na murawie albo udawał kalekę na boisku. Za taką kasę to aż zajebiście jest Pajacować Dlatego poziom naszej ligi jest tak słaby. Bo wystarczy sie raz pokazać z dobrej strony i później udawać że się coś robi i ciepłą posadkę ma się do końca kariery.
Ostatnio edytowane przez wojtala88 : 03.04.2010 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 03.04.2010, 22:51
wojtala88 napisał(a):Wyświetl post
Co do Brożków to się zgodzę, do Kirma i Jirsaka to ci się dziwie że w ogóle go porównujesz do nich ponieważ grali zaledwie parę minut. A Jeśli chodzi o Alvareza to dla mnie razem z Diazem był najlepszy na boisku. .
Po pierwsze oceniłem tych graczy po tym co graja w tym roku.
Po drugie jeśli tak wnikliwie obserwowałeś ten mecz to chyba zauważyłeś ile akcji było po błędach Alvareza. Na początku dwa razy zawinęli nim jak chorągiewka, Potem kilku krotne złe ustawienie się, i to co myśląc ze ma 20 cm więcej nie doskoczył do wrzutki która leciała sporo czasu. Bodaj jedno lub dwa niecelne dośrodkowanie i ty to porównujesz do gry Diaza Wnikliwość to jedno, a obiektywna ocena to zupełnie co innego Ty uważam zbyt surowo oceniasz Łobo, a koloryzujesz Alvareza. Jednak każdy ma prawo do swojej oceny. Ja swoimi wcześniejszymi postami odniosłem się po raz kolejny to ludzi którzy plują na swoich graczy, zawsze lubiłem powiedzenie ze Wisła TO MY, jednak bez tych na których wielu z Was wiesza psy nie było by tego klubu i bylibyśmy kibicami "bezdomnymi"
Odpowiedz cytując
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 03.04.2010, 23:06
Zgadzam sie z tobą ale powiedz mi jak długo można oglądać taką żenadę i brak ambicji u co poniektórych? są przecież jakieś granice przyzwoitości. Każdy popełnia błędy, bo człowiek jest tylko człowiekiem, ale jeśli ktos je popełnia to stara sie z tego wyciągać wnioski czego u Wojtka nie widzę. Mecz w mecz te same błedy, ta sama "kiwka" ten sam brak pomyślunku. Ja jak sie myle w pracy to dostaje naganę albo idzie mi po wypłacie a zarabiam zaledwie grosze, w przeciwieństwie do niektórych piłkarzy na boisku którzy zarabiają furę maniany za to tylko że mają znane nazwisko. Mówisz że jesteśmy jedną Wiślacką rodziną i nie powinniśmy wieszać psów na naszych piłkarzach. Ale niektórzy poprostu okradają NASZ klub! taką grą bez ambicji, woli walki, zaangażowania pobierają bez żadnych skrupułów potężne pieniądze "podśmiechując" się pod nosem z nas kibiców i właścieciela bo wiedzą że oni z Klubem będą zawsze na dobre i na złe. Dla mnie jest to okradanie mojej kochanej Wisełki i zdania nie zmienię.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:52.