
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#271
|
|
Nie narzekaj. Wolę mieć kurnik wypełniony w 100% niż pusty Camp Nou.
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#272
|
|
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
||
|
|
Member
Od: 08.2007
Skąd: Przemyśl
Offline |
#273
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=FhfQfAKQOOg
Bramka LIVE |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#274
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#275
|
|
Jak Wisełka nie może, nie może, nie może, to jej Piatek pomoże, pomoże HEJ!
Grali jak grali, murawa swoje zrobiła jak widac to było w 91 minucie, szczęście sprzyja lepszym itd itd Nie ma co szukac tłumaczeń, są Święta, zdobylism,y bardzo cenne 3 punkty i to jest najważniejsze, pomińmy już w jakich okolicznosciach i jaką grą, możemy teraz spokojnie zasiąść w fotelach i popatrzeć na mecz Lech-Legia (stawiam 1:1) |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#276
|
|
gra koszmarna, ja nie wiem za co oni biorą pieniądze, i proszę mi tu nie zwalać na stan boiska bo było takie same dla obu drużyn i jakoś Polonia potrafiła grać lepiej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#277
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#278
|
Przez takich jak ty Skorza trzymal sie stolka 2,5 roku bo najwazniejsze sa zwyciestwa 1:0 po tragicznych grach, kompromitacje z wszelkiej masci scierwem ale wazne ze mistrz byl ? ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#279
|
Zgadzam sie natomiast co do kary na ten syf. Jakies wymogi chyba sa, poza tym ekstraklasowy klub pilkarski chyba powinien miec minimum przyzwoitosci i zadbac o to, zeby nikt nie zostal kalaeka w czasie wykonywania pracy. Zycze im spadku razem z ich wiernymi przyjaciolmi z Kaluzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW
Offline |
#280
|
|
Szczerze to mnie wali jaki dzisiaj był styl przed meczem powiedziałem znajomym z którymi oglądałem mecz ze dla mnie liczą sie tylko 3 punkty i je zdobylismy Wesołych Świąt dla Wszystkich Wiślaków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: fcM
Offline |
#281
|
|
W skali od 1 do 10
Juszczyk 6 Alvarez - 5 Głowacki 7 Marcelo 7 Diaz 6 Łobodziński -0 Sobolewski - 5 Issa BA 5 Piotr B. - 5 Małecki - 6 Paweł B.4 Boguski - 5 Przyrowski -9 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#282
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#283
|
|
Nie przesadzajcie, Ba zagrał co prawda parę razy źle, ale bez przesady.
Kasperczak wiedział, ile roboty robi nam w przodzie, dlatego go nie ściągał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#284
|
|
Do Euro chyba sie nic nie zmieni w Polsce, ale licze ze po Euro roz.......a pzpn nawet pod grozba zawieszania nas bo to jest ****a zalosne ze Wojciech sypnie sianko i sedzia nie widzi problemu by grac na tym gownie... wpierdalac walkowery do skutku! Albo bedzie siano na murawe albo 2 liga czeka...
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#285
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław
Offline |
#286
|
|
czy to juz tak na upartego trzeba sie jego czekac? grał nie gorzej niż inni więc weź sobie odpusc
![]()
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#287
|
|
Śmieszą mnie kolesie krytykujący wszystkich wkoło że nie byli na jakimś meczu, samemu się tłumacząc że mieszkają 350 km od Krakowa. Dziś mając mecz za rogiem, mając możliwość kupienia biletu na sektor Polonii,przesiedzieli mecz przed TV.
Trzeba krytykować jak grają źle i trzeba chwalić jak grają dobrze. Kochać trzeba zawsze. Czasy "Nic się nie stało" skonczyły się po Legii i frajersko przegranych derbach. Dziś zagrali piach i nie bójmy się tego pisać. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#288
|
|
Brawa dla Juszczyka i Diaza. Resztę przemilczę.
Ale szydera z tą murawą graliśmy padake ale są 3 punkty Powód: TS
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 03.04.2010 o godz. 17:54.
![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#289
|
|
Cytat:
![]() ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#290
|
|
Pierwsze miejsce w tej gownianej lidze cieszy ale czy nie marzy ci sie aby Wisla byla lepsza od reszty stawki przynajmniej od 2 klasy? Patrz na Levadie (porownanie) oni sie nie .......a i leja kazdego. Wisla ma potencjal ktory zostal zmarnowany, licze ze pod Kasperczakiem po przepracowaniu okresu i dodaniu kilku graczy bedziemy sie cieszyc gra a nie tylko wynikiem.
Zaraz zaraz, oni mieli przeciez ambicje na puchary! ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#291
|
|
Piękny prezent nam się trafił! A radość Małego, Boguskiego i reszty pokazuje, że im zaj**** zależy na dobrej grze - ale jednak czegoś brakuje żeby ją osiągnąć.
Teraz mam pytanko: Czy Ba to defensywny pomocnik? Gość z pewnością ma najlepszą technikę w naszym klubie i za każdym razem się wqrwiałem jak widziałem, że cofa się po piłkę lub gra na równi z naszymi obrońcami zamiast grać bardziej z przodu - z jego przeglądem techniką i podaniami to on powinien grać rozgrywającego/asystenta a nie robić za 5 obrońce. Fakt przytrafiają mu się głupie straty ale sądzę, że to przez jego podejście. On dobrze wie, że jest o niebo lepszym zawodnikiem od reszty przeciwników i czasem z powodu braku koncentracji pośle głupią piłke. Juszczyk miał farta, że strzelali w niego na plus jego interwencja sam na sam i w sumie nić się nie różniło czy to by Juszczyk grał czy Pawełek w tym meczu, no może lekki plus dla Juszczyka ![]() W meczu brakowało mi Hristova górne piłki w tym meczu by były dla niego w sam raz. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#292
|
|
A to moje oceny:
Juszczyk- 5, nic nie puścił, więc wystep w miarę pozytywny, ale bramkarz na Wisłę to nie jest. Alvarez- 3, słabo, bardzo słabo, raz puścił za łatwo Gancarczyka, w ofensywie zero pożytku, za często podnosi piłkę, nie ma w ogóle smykałki do gryu kombinacyjnej. Nie jestem za jego transferem definitywnym. Marcelo- 6 nie ma co skomentować, nieźle, błedów nie było Głowacki- 6 wlaczy, stara się, motywuje innych Diaz- 7 pozytywna postać tego meczu i Wisły, wlaczy, stara się jak mało kto. Do tego starał się atakować, może czasem mu nie wychodzi ale gdyby każdego zawodnika Wisły było tak pełno, jak jego to byłoby o wiele, wiele lepiej. Do tego, na co zwrócił uwagę Terlecki często Diaz znajduje się w naszym polu karnym i wybija groźne górne piłki. I gdyby porzeanalizować mecze Wisły jest to dość często. Dla mnie najlepszy zawodnik Wisły w tym meczu. Łobodziński- 5+, cholernie ciężko coś pwoiedzieć. W tym meczu był to jedyny zawodnik który CHCIAŁ coś kiwnąć, zrobić coś inwidualnie. Czasem wychodzi, częściej nie. Jest lepiej niż było choćby p[ół roku temu, ale chyba również czas się z nim pożegnać. Do tego niewykorzystana świetna sytuacja. Issa Ba- 4, o wiele słabszy niż wcześniej, może przez murawę. W każdym razie cięzko coś pozytywnego napisać Sobolewski- 6, motywuje innych kolegów, walczy, nie do przecenienia w destrukcji. Do tego znalazł się raz w dobrej sytuacji, bo poszedł za akcją Boguskiego (gdzie był Małecki, Łobodziński?), wspmnieć należy kapitalne podanie do Łodzodzińśkiego w jednej akcji. Piotrek Brożek- 2, po dobrym ostatnim występie dzisiaj katastrofa, Niewykorzystana sytacja, zero aktywności, choćby jednej akcji, słabe dośrodkowania. Paweł Brożek- 1, dla mnie zero, zero, zero. On w ogóle grał? Małecki- 5, kolejna dziwna postać. Jedna po prostu kapitalna akcja, ale przez resztę czasu mało obecny. Strasznie mało inteligenty piłkarz. Kiedy trzeba zwolnić, drybluje na upartego. Kiedy jest sytuacja do dryblingu, zwalnia grę. Zawodnik jednak chyba na ławkę. Boguski- 3, słabo, nie pokazywał się do gry, dziecinne błędy w przyjęciu. Nie doszedł do żadnej sytuacji(nie licząc końcówki). Kirm, Jirsak- grali za krótko by ocenić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#293
|
|
Szczęśliwe zwycięstwo strasznie cieszy, ale niestety poziom i organizację gry Wisły była makabryczna. Zero podążania za akcjami (co pięknie obrazuje sytuacja z 81 minuty i akcja Boguskiego z Sobolewskim - tylko Sobol podążył za nią, gdzie byli wówczas Małecki,Łobo,Ba etc?), mnóstwo strat, bezmyślnych podań, złych reakcji, brak prostopadłych podań, malutko wygranych pojedynków indywidualnych, fatalna taktycznie gra bez piłki...Za dużo tego.
Brożek nadal nie robi kompletnie nic ku temu, aby mógł znów zdobywać gole - prawie cały czas stoi z podpartymi bokami, dalej nie pokazuje się do gry, nie wychodzi do podań, jest pasywny. Nawet Messi gdyby tak się ruszał i zachowywał, nic nie zdziałałby. Napastnik chcąc coś strzelić, musi być aktywny, musi robić przynajmniej 3 rzeczy: a) szukać gry, pokazywać do podań, absorbować wolne pole b) atakować obrońców ciałem, a nie ciągle chować im się za plecami c) myśleć, biegać, kontrolować przebieg akcji, np: agresywnie wychodząc na krótki słupek podczas ataku oskrzydlającego, zmieniać pozycję. Nie może też po każdej stracie i nieudanym zagraniu obracać się w miejscu, machać rękami, zamiast natychmiast podjąć walkę o odzyskanie piłki. Paweł Brożek nie robi dziś kompletnie nic z tych rzeczy, dlatego w całkowicie naturalny sposób nie ma prawa zdobywać goli. A wracając do meczu - bardzo martwi słaba postawa Ba, ciągle dramatyczne przyjmowanie piłki przez Boguskiego, długie momenty przestoju Maleckiego... Więcej mankamentów nie będę wyliczał, bo mamy święta i mimo koszmarnego poziomu gry trzeba cieszyć się z 3 punktów. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#294
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#295
|
|
No to tyle jesli chodzi o mecz, poziom meczu dno, gra pilkarzy tragedia, prawdopodobnie mamy mistrza ktory bedzie bardziej chujowy od zeszlorocznego (nie bede tlumaczyl o co mi w tym chodzi ;d) ale za eee zaaa ambicje ee nienie zaa wole walki eee nieee za postawe na boisku
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#296
|
|
Trudno się nie zgodzić, dziś zagrał najlepiej ze wszystkich zawodników Wisły i to było widać na boisku, dużo walczył wszędzie go było pełno.
Może i będę nudy ale to kolejny mecz gdzie nie ma strzałów z daleka a sytuacja z 90 minuty potwierdza fakt że dziś opłacało się strzelać za pola karnego. Rozciągamy grę na skrzydła, przyzwoity mecz Łobodzińskiego był w moim odczuciu bardziej widoczny niż Piotrek Brożek. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#297
|
|
dla Brożków skończyly sie dobre czasy, nie ma już Skorży
u Heńka nie podskocza, sa już zmieniani, Piotrek Brozek nic dzisiaj nie pokazal. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#298
|
|
Cóż padaka, piach, dno i 7 metrów mułu. Podobno szczęście sprzyja lepszym więc niech dalej nam sprzyja. 3 punkty jadą do Krakowa, a po drodze do domu kopacze niech w kościele na ofiarę dadzą. O tym meczu tyle tylko można powiedzieć.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#299
|
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#300
|
|
Ja bym na Ba nie narzekał. Chłop jest przyzwyczajony do gry w cywilizowanych warunkach, a tu nagle idzie mu zagrać na grzęzawisku.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|