
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline |
#211
|
|
Ktoś dzisiaj zaniósł jaja (ze święconką) i nieźle poświęcił
Kiedy nasze asy strzelić nie mogą, pomaga murawa. Za to nasi powinni jutro gęsiego do kościoła - na rezurekcję, może wreszcie się obudzą!A Majdan się chełpił, że "boisko" to im pomoże - akurat ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#212
|
|
Pawełek usciskal Przyrowskiego.
okrutne )))![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#213
|
|
Przyrowski dzięki!I dzięki władzom Polonii za orne pole zamiast murawy!!
Teraz możemy spokojnie czekać na Wielkie Derby Europy na fotelu lidera!! |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#214
|
|
Pawełek usciskal Przyrowskiego.
okrutne )))![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#215
|
|
Ale urwał
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2009
Offline |
#216
|
|
fajny tekst Małeckiego: jednak boisko nam pomogło(i zobaczyć jego uśmiech bezcenne)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#217
|
|
Przeliczyli się z tym boiskiem.
Wymowny gest - Pawełek przytula Przyrowskiego "witaj w elitarnym gronie". |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#218
|
|
Gra tragiczna ,
ale cóż...szczęście sprzyja mistrzom ![]() Zresztą gdyby nie ten syf na jakim dziś drużyny musiały grać , to i sytuacji by takiej nie było. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#219
|
|
Za bardzo się napalił przy tej próbie wybicia piłki, przy nierównej murawie tak się to kończy.
![]()
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 03.04.2010 o godz. 17:23.
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#220
|
|
A murawa miała gospodarzom sprzyjać.
Od dziś, do końca sezonu, nie powiem, że to Amica ma farta. Choćby walili gole w 95 minucie. Seba Przyroś Wisła's number one! http://www.youtube.com/watch?v=WNMnkAYjOUo ![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#221
|
|
Mierzejewski: "Liczymy na pawełki"
kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.. i mają sebka ![]()
Ostatnio edytowane przez Speedy : 03.04.2010 o godz. 17:22.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline |
#222
|
|
Prezent świąteczny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline |
#223
|
|
Cieszą punkty, cieszy brak kartek, .... teraz jeszcze remis w Poznaniu i świeta naprawde udane ! WESOŁEGO !
![]()
WISŁA NA ZAWSZE !
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#224
|
|
Jeżeli w takim stylu obronimy to Mistrzostwo, to ja pitole...
I znowu simny prysznic będzie w Tallinie, Oslo, czy Tibilisi i wszyscy w szoku, ze nasza kaszana nie wystarczy na ambitnych Mistrzów w LM Z taką grą Mistrz nam się nie należy. Polska Liga to dno - budujcie te stadiony, byle szybko Przyrowski, przybij piatkę ! |
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#225
|
|
Panowie kurna ale sie cieszę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#226
|
|
Fuks. Ale Kuchenni mieli takich fuksów w zeszłym sezonie bardzo dużo a i tak nie zdobyli mistrza. Ten mecz udowadnia że zmiana trenera nic nie dała. Brakuje nam formy Brożka albo dwóch zawodników w stylu Peszki i Lewandowskiego.
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#227
|
|
Polonia przed meczem mowila ze dzieki boisku nas zdetronizuja
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#228
|
|
Świetny mecz, dużo ciekawych akcji, twarda walka, zaangażowanie wszystkich grających...
jedyny minus wybryk przyrowskiego- to on zepsuł widowisko! ![]() a tak na serio mecz bez historii, nie należało się nam to zwycięstwo ale cóż nie będziemy wybrzydzać ![]() ![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#229
|
|
pomimo tak żenującej gry przez cały mecz to wystarczyła minuta abym miał zajebisty humor przez całe święta
hahah |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#230
|
|
Z 3 pkt trzeba sie cieszyć wiadomo,gry nie skomentuje...
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#231
|
|
Idę do Częstochowy
)))) |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2006
Offline |
#232
|
|
Panowie odpuśćcie. Gra faktycznie fatalna, miejscami odechciewało się patrzeć, ale wreszcie sprzyja nam szczęście, którego w ostatnim czasie nie mieliśmy.
Od początku było wiadomo, że mecz będzie cięższy, niż się niektórym na tym forum wydaje. Część przewidywała tutaj wyniki po 3 do 0. Wiadomo, chciałbym, żeby Wisełka rozniosła Polonię 3:0 w ładnym stylu, ale cieszmy się z 3 punktów, które dziś były najważniejsze, w kontekście meczu Lecha z Legią. Myślę, że to właśnie szansa na ucieczkę jednemu z rywali (a w sprzyjających warunkach obu) związała lekko nogi naszym zawodnikom. Miejscami sprawiali wrażenie, jakby myśleli o tym co stanie się na Bułgarskiej niż o własnym meczu. Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#233
|
|
Kasperczak czyni jednak Cuda d;...
Wojciechowski niech nie inwestuje w Bakerow a skupi sie na zaoraniu tego pastwiska i posadzeniu marchwki, wiecej kasy wyrwie d;dd ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#234
|
|
Jedno jest pewne dziś Bóg był Wiślakiem ! Oj chyba pójdę dziś na rezurekcję i na kolana !
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#235
|
|
wyobrażacie sobie miny Amicowców i Legionistów gdy padła ta bramka
![]()
Ostatnio edytowane przez MaG* : 03.04.2010 o godz. 17:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#236
|
|
Powiem tak:
My nie wygraliśmy tego meczu, to Polonia go przegrała xD Nie wiem czy zauwazyliscie ale po przyjściu Henia dziwnym trafem zaczynam nam sprzyja fart w końcówka, ale mimo wszystko jakoś mnie to nie martwic |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#237
|
|
Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.
Paweł Brożek... co on robił na boisku a zwłaszcza w podstawowej jedenastce. Kolejny mecz powinien spędzić na trybunach albo jeszcze lepiej na boisku treningowym. Plus może jakaś kara finansowa za brak zaangażowania. Widać było jak Boguski podbiegał do bramkarza a Brożek... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#238
|
|
Powiem tak:
My nie wygraliśmy tego meczu, to Polonia go przegrała xD Nie wiem czy zauwazyliscie ale po przyjściu Henia dziwnym trafem zaczynam nam sprzyja fart w końcówka, ale mimo wszystko jakoś mnie to nie martwic |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#239
|
|
Są 3 punkty i reszta się nie liczy. Polonia była troszkę lepsza ale co z tego? My zbliżamy się pomalutku do kolejnego MP i kolejnej kompromitacji w Europie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#240
|
|

|
||||||
![]() |
|
|