
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#121
|
|
Łobo w jakiej by formie nie był to i tak jest za słaby na Wisłę. Ogólnie taktyka Henia opiera się na robieniu przewagi dzieki skrzydłowym, a jakich mamy skrzydłowych każdy widzi.
Plusem jest, że Brożek coś zaczął się ruszać z przodu. Jeszcze ze 2 tygodnie tych indywidualnych treningów i może strzeli bramkę. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: inąd
Offline |
#122
|
|
Trudny mecz o dziwo, Polonia zmotywowana a nasi bez błysku, mimo wszystko jest szansa żeby coś wpadło i daj Boże niech wpadnie.
![]()
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle! A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie! Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę! Kasperczak trzymaj się!!! |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#123
|
|
Marcelo słabo, Diaz słabo, Issa Ba katastrofalnie.
Nie jestem rasistą. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#124
|
|
WiślakMyślenice, ja rozumiem ,że można skomentować akcję , ale chyba nie musisz pisać posta co minutę ? ;/
Gramy taki piach ,że aż żal patrzeć. Wygląda jakby to był pojedynek ostatniej dryżyny z przedostatnią. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#125
|
|
oczy bolą od patrzenia na tą kopaninę, co najgorsze to nie widać żadnej różnicy między oboma ekipami
najlepiej całość podsumowała "akcja" Łobo z końcówki, piłka mu przeleciała między nogami jakby w ogóle nie widział, że leci w jego stronę, jego "gra" to jakiś sabotaż ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#126
|
|
****a jak można zezwolić na rozgrywanie meczu na takim gównie bo boiskiem tego nie nazwę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#127
|
|
Dzięki bogu Poloniści trafiają w Juszczyka, choć trzeba przyznać, że nam dupę uratował w sytuacji sam na sam... 2 połowa gorsza być nie może
![]() ![]() |
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#128
|
|
Fakt, grają katastrofalnie, ale śmiem twierdzić, że nasze wojska w Afganistanie mają lepsze boiska. I na pewno ma to spory wpływ na naszą grę.
Martwi postawa Issa, ale tłumaczę to sobie tym, że chłopak jest techniczny i ciężko mu się gra na kretowisku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#129
|
|
Po raz kolejny zal patrzyc na to co gra Pawel Brozek. Zreszta o ile sie nie myle, jego brat nie zrobil ani jednej ofensywnej akcji. Przy tak grajacym rodzenstwie nie czekalbym ze zmianami ani chwili i juz po przerwie wystawil Boguskiego z Kirmem oraz Jirsakiem za nieporadnego Lobodzinskiego (mysle ze gdyby Bogus znalazl sie w tej sytuacji, w ktorej Lobo nawet nie oddal strzalu, to w tej chwili Wisla prowadzilaby 1:0)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#130
|
|
Pół żartem, pół serio
Wychodząc z tunelu Diaz wyraźnie trzymał się za głowę, najprawdopodobniej zap*** głową o sufit. Łobodzińskiemu chyba ptak nasrał na głowę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#131
|
|
Piach. Mam nadzieję że Heniek znowu będzie miał nosa do zmian.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#132
|
|
Luke : on się tam poślizgnął. Mi się wydaję, że Łobo mimo wszystko wybija się na tle reszty naszych graczy, na plus oczywiście.
Baa niewidoczny, Piotrek Brożek do zmiany. Sobol w defensywie fajnie, a jak jesteśmy przy piłce to zero. Alvarez - każda piłka u niego to wykop na pałę i w konsekwencji strata. Trzymam kciuki mimo wszystko. Chyba może być tylko lepiej. Boisko fatalne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#133
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.
Offline |
#134
|
|
Boisko okropne, gra podobnie. Strasznie ogrywają po raz kolejny Alvareza, nie wiem czy Burliga nie byłby słuszniejszym wyborem. Oba Brożki nie istnieją, Pieta to nie skrzydłowy, i nawet poprzednie udane jego mecze na tej pozycji tego faktu nie zmienią. A na Pawła szkoda patrzeć, mimo że o dziwo jest lepiej niż w poprzednim meczu, lecz nadal dno. Natomiast co do Juszczyka, jakby to powiedzieć. Strasznie go obijają, tylko w przeciwieństwie do pewnego filmiku z zimowej górki on stoi w dobrym miejscu. Oby udało się coś wtoczyć...
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#135
|
|
Zastanawiam się czy Nasza gra wyglądała by gorzej gdyby zamienić pozycjami Juszczyka z Lobodramatem.
Boże, czemuś nas pokaral takimi "futbolistami". 0:0 będzie. Chyba ze znów się Boguski prawie o piłkę zabije. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#136
|
|
PS, czy ktoś też zauważył, że Łobo zaczął robić zwody do środka, czy mi się przywidziało?:o
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#137
|
|
Z innej beczki: Micański trafił w 3 minucie - Zagłębie 1:0 Lechia
![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#138
|
|
Nie rozumiem tego grania na sile Pawlem Brozkiem w ataku. Skoro sam mowi, ze nie ma formy to niech zagra w ME i tam sie odbuduje i przelamie. Po tym co widzialem w Belchatowie nie sadze zeby Christow gorzej gral.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#139
|
|
Juszczyk jest bardziej pawełkowaty od Pawełka.
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#140
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#141
|
|
|
Member
Od: 05.2004
Offline |
#142
|
|
Boże bałem się Pawełka jak interweniował teraz jest Juszczyk i jest jeszcze gorzej ......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#143
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#145
|
|
Nie jesteś też śmieszny.
Jak narazie to prawie wszyscy słabo graja. Licze na wejście Boguskiego za Pawła Brożka i Kirma za Diaza. ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#146
|
|
i chwala Henkowi ze sie nie boi zmieniac Pawla Brozka.
![]() |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#147
|
|
Cała liga wie że Łobo ma tylko jeden zwód, podobnie chyba jak wzwód i w zalezności od tego jak stoi (Wojciech oczywiście) w tę stronę robi zwód, więc zdarza się też do środka.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#148
|
|
Wygląda na to, że efekt nowego trenera już przestał działać i to co najlepsze z Wisły strony w ostatnich 2 meczach jest już chyba poza nią. Przykro patrzeć na naszych piłkarzy, jak zamiast oczekiwanego wyjścia z dołka piłkarskiego, z meczu na mecz pogrążają się coraz bardziej w miernocie piłkarskiej bez szans na poprawę w tej rundzie, co widać po ich twarzach i zachowaniach. Oni nigdy nie byli wirtuozami piłkarskimi, ale obecnie stali się cieniami samych siebie, bez siły i woli walki czy tym bardziej zwycięstwa. Wisła totalnie nie ma ofensywy i co dziwne, nie ma już żelaznej obrony, która popełnia błędy, jakie jeszcze nigdy dotąd się jej nie przytrafiały aż w takiej skali i formie. Niestety cała drużyna osiąga regres do tej pory niespotykany i wygląda na to, że długotrwały raczej.
Tyle przykrych słów prawdy o naszej grze a teraz trzeba liczyć na jakieś szczęście, że w ataku wpadnie jakikolwiek gol dla Wisły a rezerwowy Juszczyk wybroni wszystkie dwusetki Polonii i tym sposobem Wisła nie straci przewagi w walce o mistrza. Głęboko wierzę, że tak się stanie i trzymam kciuki za to szczęście. ![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#149
|
|
Lobodzinski przynajmniej sie stara i kilka dosrodkowan poszlo z jego strony, a co robi Piotrek Brozek z drugiej? Ile pojedynkow wygral? Ile razy dosrodkowal(wydaje mi sie, ze ani razu)? To jest dramat.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#150
|
|
Z taką grą Lech i Legia pojechaliby nas równo... Utwierdziłem się w przekonaniu, że Alverez jest słabszy nawet od Burligi. Jeszcze sędzia nam trochę pomaga. Zero sytuacji. Żałość.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|