
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1
|
|
Witam!
Chciałem was zapytać o wasze zdanie odnośnie M.Skorży co sadzicie Moim skromnym zdaniem chyba tak to naprawde dobry trener ale coraz bardziej mnie przekonuje ze tylko na nasze podwurko po pierwsze żadnych sukcesów w pucharach a po drugie dzisiejszy mecz - żenada!!! Jemu sie wydaje że samo nazwisko zdziala cuda zamiast zdiac marnego małeckiego on sciaga Kirma ktory mimo ze byl po meczu reprezentacji grał o niebo lepiej poza tym wydaje mi sie ze jest tam cos nie tak w pierwszej polowie naprawde bylo widac kilka naprawde fajnych kombinacyjnych akcji i po 18 min moglo byc 3-0 tylko wygladalo to tak jak by im nie zalezało czyli... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#2
|
|
Jest temat do wyrażania opinii na temat obecnego szkoleniowca.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=3085&page=152 |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|