Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zwolnienie Skorży??? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7053)

krism84 05.03.2010 23:12

Zwolnienie Skorży???
 
Witam!

Chciałem was zapytać o wasze zdanie odnośnie M.Skorży co sadzicie?? Czas na zmiany??

Moim skromnym zdaniem chyba tak to naprawde dobry trener ale coraz bardziej mnie przekonuje ze tylko na nasze podwurko po pierwsze żadnych sukcesów w pucharach a po drugie dzisiejszy mecz - żenada!!!

Jemu sie wydaje że samo nazwisko zdziala cuda zamiast zdiac marnego małeckiego on sciaga Kirma ktory mimo ze byl po meczu reprezentacji grał o niebo lepiej

poza tym wydaje mi sie ze jest tam cos nie tak w pierwszej polowie naprawde bylo widac kilka naprawde fajnych kombinacyjnych akcji i po 18 min moglo byc 3-0 tylko wygladalo to tak jak by im nie zalezało czyli...?? zmiany

Pawlolek 05.03.2010 23:13

Jest temat do wyrażania opinii na temat obecnego szkoleniowca.

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=3085&page=152


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl