The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nikol
newswoman
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Grudziądz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.02.2010, 14:17. Wiadomości z obozu w Hiszpanii
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować
la division de l'étoile blanche
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.02.2010, 14:21
Czy dziś pojawił sie już jakiś testowany?
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.02.2010, 14:32
Foto i relacja tekstowa co zawodnicy oraz trenerzy robią w wolnym czasie, jak go spędzają.Marzy mi się wywiad z Andraž Kirm,Marcelo,Cleber Szczególnie chciałbym z Andraž'em
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.02.2010, 14:38
Najważniejsze info to postępy w leczeniu (czyt. stopień aktywności w zajęciach) Głowy, Sobola, Brożka, Bogusia i Garguły itd.
Odpowiedz cytując
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.02.2010, 14:41
Jakaś rozmowa z Rafałem Boguskim, czy właśnie Kirmem. Może być także z nowym trenerem bramkarzy : )
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.02.2010, 14:42
Rozmowa z Gułą.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.02.2010, 14:53
Jeśli to możliwe to z chęcią bym przeczytał jakiś obszerniejszy wywiad z trenerem.
Ale nie na zasadzie jak wymęczyć 3 punkty w Bełchatowie, tylko bardziej jak długofalowo on patrzy na grę Wisły? W jaki sposób chciałby podnieść jakość gry? Wymusić większe zaangażowanie zawodników przez dłuższy czas niż do strzelenia pierwszej czy drugiej bramki w meczach ze słabszymi zespołami (Czego przykładem był mecz np. w Wodzisławiu po derbach, oczywiście na początku spina, wpadły 3 bramki i potem stanie na boisku). No i kluczowe pytanie: Mistrzostwo i co dalej? czy Wisła posiada jakąś politykę transferową, czy ma potencjalnych zawodników których obserwuje i są oni np. przewidziani aby dołączyć do zespołu po tym sezonie?

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.02.2010, 15:01
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to możliwe to z chęcią bym przeczytał jakiś obszerniejszy wywiad z trenerem.
Ale nie na zasadzie jak wymęczyć 3 punkty w Bełchatowie, tylko bardziej jak długofalowo on patrzy na grę Wisły? W jaki sposób chciałby podnieść jakość gry? Wymusić większe zaangażowanie zawodników przez dłuższy czas niż do strzelenia pierwszej czy drugiej bramki w meczach ze słabszymi zespołami (Czego przykładem był mecz np. w Wodzisławiu po derbach, oczywiście na początku spina, wpadły 3 bramki i potem stanie na boisku). No i kluczowe pytanie: Mistrzostwo i co dalej? czy Wisła posiada jakąś politykę transferową, czy ma potencjalnych zawodników których obserwuje i są oni np. przewidziani aby dołączyć do zespołu po tym sezonie?
I jeszcze jak trener widzi wprowadzanie młodych zawodników do drużyny.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.02.2010, 15:05
Ja bym chciał oglądać dużo zdjęć "zza kulis" a nie tylko z boisk treningowych. Poza tym przydał by się wywiad z Pablo Alvarezem jak się czuję w Wiśle,czy chciałby zostać itp.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.02.2010, 15:20
Hehe, wywiady z wszystkimi zawodnikami Wisly.

A powaznie to najwazniejsze jest zdrowie i najchetniej to raporty wlasnie z ich postepow w leczeniu.
Odpowiedz cytując
Kordel
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.02.2010, 15:36
Chetnie bym poczytał wywiady z Kiro i Alvarezem.Tak na prawde nic o nich mi nie wiadomo
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.02.2010, 15:37
nikol napisał(a):Wyświetl post
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować
jest mozliwosc, np. tak jak na (L) oglądanie treningow naszych zawodnikow?
W sensie nagrac trening a potem na yt. Czy moze sztab zabrania?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.02.2010, 15:53
Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.02.2010, 15:57
MCX napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.
Ile razy można pytac o to samo?
Takich wywiadów pamietam ze 3 było.. odnośnie szukania bramkarzy przez Wisłe.. co do reprezentacji to fakt.. przeczytał bym.


ja bym zasugerował wywiad z Alvarezem ( nie patrzec na mój avatar ) - zapytac go czy mu sie tu podoba, czy chce zostac w Wiśle.
No i dobry by był tez wywiad z Issa Ba jesli podpisze kontrakt.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 08.02.2010 o godz. 16:38.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.02.2010, 15:59
Pytanie do Skorży - jak się czuje po odwołaniu szefa? :]
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.02.2010, 16:55
Coś z jajem wzorem 1na1 z c+. Myślę, że kilka takich niesztampowych wywiadów mogłoby się spodobać.

Pozdro
Ostatnio edytowane przez tomo : 08.02.2010 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.02.2010, 17:41
A ja dla odmiany proponuje redakcji jesli jest na miejscu niech uda sie na zasluzony odpoczynek, nie wiem czy pilkarze zasluzyli na traktowanie ich jak gwiazdy(oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich). Proponuje pisac dla odmiany kto opowiada sobie zarciki a kto ciezko pracuje i zostaje po zajeciach. A zeby nie odbiegac zbytnio od tresci pytania wydaje mi sie ze wywiady z pilkarzami którzy maja cos ciekawego do powiedzenia(Cleber) lub o których malo wiemy(Kirm) na tematy nie koniecznie pilkarskie a zwiazane np z Krakowem byly by fajna rzecza, bo podejrzewam ze jesli w wywiadzie bedzie aspekt sportowy to uslyszymy te formulki co zwykle "Walka, ciezka praca, trener nas nie oszczedza, zatarcie hanby porazek, szacunek kibiców"

bez napinki

Kordel napisał(a):Wyświetl post
Chetnie bym poczytał wywiady z Kiro i Alvarezem.Tak na prawde nic o nich mi nie wiadomo
W najnowszym numerze Forza Wisla jest obszerny wywiad z Pablo Alvarezem.
Ostatnio edytowane przez Oxydrene : 08.02.2010 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 08.02.2010, 17:49
Ja to bym oczekiwał konkretnych skrótów ze sparingów, nie tylko bramek czy 'setek' a także ciekawych sytuacji + może nawet oddzielne filmiki z graczami nowymi bądź testowanymi
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 08.02.2010, 18:03
- wywiad ze sztabem medycznym
- filmiki coś ala jak ten gdzie się kiwali 1na1 na jakimś obozie.
- jakiś filmik z treningów bramkarskich
- najlepiej jakiś skrót z treningów gdzie by było wyłapane kto z jakim zaangażowaniem trenuje (kto udaje pompki, a kto je robi itp.) by wiedziec kto jak sie przykłada do pracy
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.02.2010, 19:26
Wiem, że to głupie ale zapytajcie Skorże albo grajków czy pykają w Football Manager 2010



mic to był żart
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 08.02.2010 o godz. 19:50.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.02.2010, 19:29
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to głupie ale zapytajcie Skorże albo grajków czy pykają w Football Manager 2010
I czy ogladaja pornole...

Ludzie zadawajcie jakies normalne pytania, bo wyjdzie to co na czatach: "Jaki jest ulubiony kolor..."
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.02.2010, 19:31
Wywiad "z" i duuuuużo zdjęć Nikol !!!

Chciałbym wiedziec co Nikol robi:

a) jak wygramy
b) jak przegramy
c)jak zremisujemy
Ostatnio edytowane przez siara : 08.02.2010 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.02.2010, 19:52
Jakaś rozmowa,ale dłuższa z Gargułą. Co myśli o zaistniałem sytuacji i czy uważa,że jest w stanie zagrać na poważnym poziomie. I czy byłby w stanie rozwiązać umowę gdyby się okazało,że nie da się wyleczyć jego urazu. Ogólnie przydałyby się jakieś rozmowy,ale dobrze poprowadzone. Wolę dwie rozmowy konkretne niż kilka o niczym. Poza tym fajnie by było popytać Skorżę o grę drużyny,zapytać czy widzi,że gramy bez ładu i składu itd. Materiału do zrealizowania jest multum w pytanie same cisną się na usta
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.02.2010, 19:54
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze info to postępy w leczeniu (czyt. stopień aktywności w zajęciach) Głowy, Sobola, Brożka, Bogusia i Garguły itd.
dokladnie tak
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.02.2010, 19:55
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
I czy byłby w stanie rozwiązać umowę gdyby się okazało,że nie da się wyleczyć jego urazu.
Moim zdaniem to byłoby pytanie bardzo nie na miejscu.
Gościu się leczy, rehabilituje, przez błąd lekarza musi zaczynać wszystko od nowa, potrzebuje wsparcia. Ja też jestem zawiedziony zaistniałą sytuacją, liczyłem, że w końcu od czasów Szymkowiaka będzie u nas rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, ale niestety - stało się i trudno. Nie można od razu stawiać Guły w jednym szeregu z Dawidowskim.
Odpowiedz cytując
Adamek21
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.02.2010, 19:57
Dokładnie dużo zdjęć Nikol
"Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny" - Arkadiusz Głowacki

"Na jednej z konferencji po zakończeniu przygody z reprezentacją mówiłem, że chciałbym zostać w Wiśle nawet do 40. roku życia...Jeżeli zależałoby to tylko ode mnie, to chciałbym zostać" - Radosław Sobolewski."

"Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub." - Bogusław Cupiał
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.02.2010, 20:14
MCX napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to byłoby pytanie bardzo nie na miejscu.
Gościu się leczy, rehabilituje, przez błąd lekarza musi zaczynać wszystko od nowa, potrzebuje wsparcia. Ja też jestem zawiedziony zaistniałą sytuacją, liczyłem, że w końcu od czasów Szymkowiaka będzie u nas rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, ale niestety - stało się i trudno. Nie można od razu stawiać Guły w jednym szeregu z Dawidowskim.
Ten co prowadzi rozmowę,nazwijmy go roboczo dziennikarzem, to zadaje pytania z punktu widzenia odbiorcy. On nie jest tam po to,aby zaprzyjaźniać się z rozmówcą słodzić sobie,ale aby w imieniu odbiorcy z nim rozmawiać,nie urażając rozmówcy rzecz jasna. To nie jest pytanie nie na miejscu,bo nie dotyka sfery intymnej,prywatnej. Ona mnie nie interesuje,taj jak wielu z Was. Do rozmowy trzeba się przygotować,nie tylko poprzez napisanie pytań na kartce,ale także poprzez wybadanie na co w rozmowie można sobie pozwolić z delikwentem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.02.2010, 20:20
Cytat:
Wywiad "z" i duuuuużo zdjęć Nikol !!!
Podpisuję się wszystkimi kończynami!
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.02.2010, 20:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ten co prowadzi rozmowę,nazwijmy go roboczo dziennikarzem, to zadaje pytania z punktu widzenia odbiorcy. On nie jest tam po to,aby zaprzyjaźniać się z rozmówcą słodzić sobie,ale aby w imieniu odbiorcy z nim rozmawiać,nie urażając rozmówcy rzecz jasna. To nie jest pytanie nie na miejscu,bo nie dotyka sfery intymnej,prywatnej. Ona mnie nie interesuje,taj jak wielu z Was. Do rozmowy trzeba się przygotować,nie tylko poprzez napisanie pytań na kartce,ale także poprzez wybadanie na co w rozmowie można sobie pozwolić z delikwentem.
Otóż to. A wiesz, jak Garguła odbierze takie pytanie? W mojej opinii zawodnika, który jest po tak poważnym urazie i komplikacjach w postaci igły w kolanie nie wypada pytać o takie rzeczy. Ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne, spoko.
Odpowiedz cytując
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.02.2010, 20:27
Zdjęcie Kobiety na recepcji w hotelu gdzie przebywają obecnie Wiślacy?
Powód: Nikol
Ostatnio edytowane przez Kuba_El_ToRo : 08.02.2010 o godz. 20:29.
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:54.