Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiadomości z obozu w Hiszpanii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6988)

nikol 08.02.2010 14:17

Wiadomości z obozu w Hiszpanii
 
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować :-)

BRTS39 08.02.2010 14:21

Czy dziś pojawił sie już jakiś testowany?

brylant17 08.02.2010 14:32

Foto i relacja tekstowa co zawodnicy oraz trenerzy robią w wolnym czasie, jak go spędzają.Marzy mi się wywiad z Andraž Kirm,Marcelo,Cleber Szczególnie chciałbym z Andraž'em :P

Galonek 08.02.2010 14:38

Najważniejsze info to postępy w leczeniu (czyt. stopień aktywności w zajęciach) Głowy, Sobola, Brożka, Bogusia i Garguły itd.

eMTe 08.02.2010 14:41

Jakaś rozmowa z Rafałem Boguskim, czy właśnie Kirmem. Może być także z nowym trenerem bramkarzy : )

Bartosz 08.02.2010 14:42

Rozmowa z Gułą.

SZYMEK_TSW 08.02.2010 14:53

Jeśli to możliwe to z chęcią bym przeczytał jakiś obszerniejszy wywiad z trenerem.
Ale nie na zasadzie jak wymęczyć 3 punkty w Bełchatowie, tylko bardziej jak długofalowo on patrzy na grę Wisły? W jaki sposób chciałby podnieść jakość gry? Wymusić większe zaangażowanie zawodników przez dłuższy czas niż do strzelenia pierwszej czy drugiej bramki w meczach ze słabszymi zespołami (Czego przykładem był mecz np. w Wodzisławiu po derbach, oczywiście na początku spina, wpadły 3 bramki i potem stanie na boisku). No i kluczowe pytanie: Mistrzostwo i co dalej? czy Wisła posiada jakąś politykę transferową, czy ma potencjalnych zawodników których obserwuje i są oni np. przewidziani aby dołączyć do zespołu po tym sezonie?

eMTe 08.02.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 852210)
Jeśli to możliwe to z chęcią bym przeczytał jakiś obszerniejszy wywiad z trenerem.
Ale nie na zasadzie jak wymęczyć 3 punkty w Bełchatowie, tylko bardziej jak długofalowo on patrzy na grę Wisły? W jaki sposób chciałby podnieść jakość gry? Wymusić większe zaangażowanie zawodników przez dłuższy czas niż do strzelenia pierwszej czy drugiej bramki w meczach ze słabszymi zespołami (Czego przykładem był mecz np. w Wodzisławiu po derbach, oczywiście na początku spina, wpadły 3 bramki i potem stanie na boisku). No i kluczowe pytanie: Mistrzostwo i co dalej? czy Wisła posiada jakąś politykę transferową, czy ma potencjalnych zawodników których obserwuje i są oni np. przewidziani aby dołączyć do zespołu po tym sezonie?

I jeszcze jak trener widzi wprowadzanie młodych zawodników do drużyny.

blanco 08.02.2010 15:05

Ja bym chciał oglądać dużo zdjęć "zza kulis" a nie tylko z boisk treningowych. Poza tym przydał by się wywiad z Pablo Alvarezem jak się czuję w Wiśle,czy chciałby zostać itp. ;)

koyoot 08.02.2010 15:20

Hehe, wywiady z wszystkimi zawodnikami Wisly:P.

A powaznie to najwazniejsze jest zdrowie i najchetniej to raporty wlasnie z ich postepow w leczeniu:P.

Kordel 08.02.2010 15:36

Chetnie bym poczytał wywiady z Kiro i Alvarezem.Tak na prawde nic o nich mi nie wiadomo ;)

szprotson 08.02.2010 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nikol (Post 852187)
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować :-)

jest mozliwosc, np. tak jak na (L) oglądanie treningow naszych zawodnikow?
W sensie nagrac trening a potem na yt. Czy moze sztab zabrania?

MCX 08.02.2010 15:53

Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.

grzesiek632 08.02.2010 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 852236)
Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.

Ile razy można pytac o to samo?
Takich wywiadów pamietam ze 3 było.. odnośnie szukania bramkarzy przez Wisłe.. co do reprezentacji to fakt.. przeczytał bym.


ja bym zasugerował wywiad z Alvarezem ( nie patrzec na mój avatar :P) - zapytac go czy mu sie tu podoba, czy chce zostac w Wiśle.
No i dobry by był tez wywiad z Issa Ba jesli podpisze kontrakt.

it 08.02.2010 15:59

Pytanie do Skorży - jak się czuje po odwołaniu szefa? :]

tomo 08.02.2010 16:55

Coś z jajem wzorem 1na1 z c+. Myślę, że kilka takich niesztampowych wywiadów mogłoby się spodobać.

Pozdro

Oxydrene 08.02.2010 17:41

A ja dla odmiany proponuje redakcji jesli jest na miejscu niech uda sie na zasluzony odpoczynek, nie wiem czy pilkarze zasluzyli na traktowanie ich jak gwiazdy(oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich). Proponuje pisac dla odmiany kto opowiada sobie zarciki a kto ciezko pracuje i zostaje po zajeciach. A zeby nie odbiegac zbytnio od tresci pytania wydaje mi sie ze wywiady z pilkarzami którzy maja cos ciekawego do powiedzenia(Cleber) lub o których malo wiemy(Kirm) na tematy nie koniecznie pilkarskie a zwiazane np z Krakowem byly by fajna rzecza, bo podejrzewam ze jesli w wywiadzie bedzie aspekt sportowy to uslyszymy te formulki co zwykle "Walka, ciezka praca, trener nas nie oszczedza, zatarcie hanby porazek, szacunek kibiców"

bez napinki

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 852229)
Chetnie bym poczytał wywiady z Kiro i Alvarezem.Tak na prawde nic o nich mi nie wiadomo ;)

W najnowszym numerze Forza Wisla jest obszerny wywiad z Pablo Alvarezem.

1q2 08.02.2010 17:49

Ja to bym oczekiwał konkretnych skrótów ze sparingów, nie tylko bramek czy 'setek' a także ciekawych sytuacji + może nawet oddzielne filmiki z graczami nowymi bądź testowanymi

Baala 08.02.2010 18:03

- wywiad ze sztabem medycznym
- filmiki coś ala jak ten gdzie się kiwali 1na1 na jakimś obozie.
- jakiś filmik z treningów bramkarskich
- najlepiej jakiś skrót z treningów gdzie by było wyłapane kto z jakim zaangażowaniem trenuje (kto udaje pompki, a kto je robi itp.) by wiedziec kto jak sie przykłada do pracy

brylant17 08.02.2010 19:26

Wiem, że to głupie ale zapytajcie Skorże albo grajków czy pykają w Football Manager 2010 :D :P



mic to był żart :P

mic 08.02.2010 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 852331)
Wiem, że to głupie ale zapytajcie Skorże albo grajków czy pykają w Football Manager 2010 :D :P

I czy ogladaja pornole... :)

Ludzie zadawajcie jakies normalne pytania, bo wyjdzie to co na czatach: "Jaki jest ulubiony kolor..."

siara 08.02.2010 19:31

Wywiad "z" i duuuuużo zdjęć Nikol !!!

Chciałbym wiedziec co Nikol robi:

a) jak wygramy
b) jak przegramy
c)jak zremisujemy

Marszałek 08.02.2010 19:52

Jakaś rozmowa,ale dłuższa z Gargułą. Co myśli o zaistniałem sytuacji i czy uważa,że jest w stanie zagrać na poważnym poziomie. I czy byłby w stanie rozwiązać umowę gdyby się okazało,że nie da się wyleczyć jego urazu. Ogólnie przydałyby się jakieś rozmowy,ale dobrze poprowadzone. Wolę dwie rozmowy konkretne niż kilka o niczym. Poza tym fajnie by było popytać Skorżę o grę drużyny,zapytać czy widzi,że gramy bez ładu i składu itd. Materiału do zrealizowania jest multum w pytanie same cisną się na usta:)

Bobus17 08.02.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 852200)
Najważniejsze info to postępy w leczeniu (czyt. stopień aktywności w zajęciach) Głowy, Sobola, Brożka, Bogusia i Garguły itd.

dokladnie tak

MCX 08.02.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 852343)
I czy byłby w stanie rozwiązać umowę gdyby się okazało,że nie da się wyleczyć jego urazu.

Moim zdaniem to byłoby pytanie bardzo nie na miejscu.
Gościu się leczy, rehabilituje, przez błąd lekarza musi zaczynać wszystko od nowa, potrzebuje wsparcia. Ja też jestem zawiedziony zaistniałą sytuacją, liczyłem, że w końcu od czasów Szymkowiaka będzie u nas rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, ale niestety - stało się i trudno. Nie można od razu stawiać Guły w jednym szeregu z Dawidowskim.

Adamek21 08.02.2010 19:57

Dokładnie dużo zdjęć Nikol

Marszałek 08.02.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 852346)
Moim zdaniem to byłoby pytanie bardzo nie na miejscu.
Gościu się leczy, rehabilituje, przez błąd lekarza musi zaczynać wszystko od nowa, potrzebuje wsparcia. Ja też jestem zawiedziony zaistniałą sytuacją, liczyłem, że w końcu od czasów Szymkowiaka będzie u nas rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, ale niestety - stało się i trudno. Nie można od razu stawiać Guły w jednym szeregu z Dawidowskim.

Ten co prowadzi rozmowę,nazwijmy go roboczo dziennikarzem, to zadaje pytania z punktu widzenia odbiorcy. On nie jest tam po to,aby zaprzyjaźniać się z rozmówcą słodzić sobie,ale aby w imieniu odbiorcy z nim rozmawiać,nie urażając rozmówcy rzecz jasna. To nie jest pytanie nie na miejscu,bo nie dotyka sfery intymnej,prywatnej. Ona mnie nie interesuje,taj jak wielu z Was. Do rozmowy trzeba się przygotować,nie tylko poprzez napisanie pytań na kartce,ale także poprzez wybadanie na co w rozmowie można sobie pozwolić z delikwentem.

Watts 08.02.2010 20:20

Cytat:

Wywiad "z" i duuuuużo zdjęć Nikol !!!
Podpisuję się wszystkimi kończynami!

MCX 08.02.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 852353)
Ten co prowadzi rozmowę,nazwijmy go roboczo dziennikarzem, to zadaje pytania z punktu widzenia odbiorcy. On nie jest tam po to,aby zaprzyjaźniać się z rozmówcą słodzić sobie,ale aby w imieniu odbiorcy z nim rozmawiać,nie urażając rozmówcy rzecz jasna. To nie jest pytanie nie na miejscu,bo nie dotyka sfery intymnej,prywatnej. Ona mnie nie interesuje,taj jak wielu z Was. Do rozmowy trzeba się przygotować,nie tylko poprzez napisanie pytań na kartce,ale także poprzez wybadanie na co w rozmowie można sobie pozwolić z delikwentem.

Otóż to. A wiesz, jak Garguła odbierze takie pytanie? W mojej opinii zawodnika, który jest po tak poważnym urazie i komplikacjach w postaci igły w kolanie nie wypada pytać o takie rzeczy. Ale to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne, spoko.

Kuba_El_ToRo 08.02.2010 20:27

Zdjęcie Kobiety na recepcji w hotelu gdzie przebywają obecnie Wiślacy?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl