![]() |
Wiadomości z obozu w Hiszpanii
W tym temacie zachęcamy Was do zgłaszania propozycji informacji, które chcielibyście posiadać z drugiego zgrupowania Wisły, które odbywa się w Hiszpanii. Jakie zdjęcia chcecie oglądać? Z kim i o czym rozmówki chcecie czytać? Zapraszamy do rzucania pomysłami, część z nich postaramy się zrealizować :-)
|
Czy dziś pojawił sie już jakiś testowany?
|
Foto i relacja tekstowa co zawodnicy oraz trenerzy robią w wolnym czasie, jak go spędzają.Marzy mi się wywiad z Andraž Kirm,Marcelo,Cleber Szczególnie chciałbym z Andraž'em :P
|
Najważniejsze info to postępy w leczeniu (czyt. stopień aktywności w zajęciach) Głowy, Sobola, Brożka, Bogusia i Garguły itd.
|
Jakaś rozmowa z Rafałem Boguskim, czy właśnie Kirmem. Może być także z nowym trenerem bramkarzy : )
|
Rozmowa z Gułą.
|
Jeśli to możliwe to z chęcią bym przeczytał jakiś obszerniejszy wywiad z trenerem.
Ale nie na zasadzie jak wymęczyć 3 punkty w Bełchatowie, tylko bardziej jak długofalowo on patrzy na grę Wisły? W jaki sposób chciałby podnieść jakość gry? Wymusić większe zaangażowanie zawodników przez dłuższy czas niż do strzelenia pierwszej czy drugiej bramki w meczach ze słabszymi zespołami (Czego przykładem był mecz np. w Wodzisławiu po derbach, oczywiście na początku spina, wpadły 3 bramki i potem stanie na boisku). No i kluczowe pytanie: Mistrzostwo i co dalej? czy Wisła posiada jakąś politykę transferową, czy ma potencjalnych zawodników których obserwuje i są oni np. przewidziani aby dołączyć do zespołu po tym sezonie? |
Cytat:
|
Ja bym chciał oglądać dużo zdjęć "zza kulis" a nie tylko z boisk treningowych. Poza tym przydał by się wywiad z Pablo Alvarezem jak się czuję w Wiśle,czy chciałby zostać itp. ;)
|
Hehe, wywiady z wszystkimi zawodnikami Wisly:P.
A powaznie to najwazniejsze jest zdrowie i najchetniej to raporty wlasnie z ich postepow w leczeniu:P. |
Chetnie bym poczytał wywiady z Kiro i Alvarezem.Tak na prawde nic o nich mi nie wiadomo ;)
|
Cytat:
W sensie nagrac trening a potem na yt. Czy moze sztab zabrania? |
Wywiad z Pawełkiem odnośnie nieudanego początku roku (reprezentacja), nieustających prasowych dywagacjach na temat szukania przez Wisły bramkarza.
|
Cytat:
Takich wywiadów pamietam ze 3 było.. odnośnie szukania bramkarzy przez Wisłe.. co do reprezentacji to fakt.. przeczytał bym. ja bym zasugerował wywiad z Alvarezem ( nie patrzec na mój avatar :P) - zapytac go czy mu sie tu podoba, czy chce zostac w Wiśle. No i dobry by był tez wywiad z Issa Ba jesli podpisze kontrakt. |
Pytanie do Skorży - jak się czuje po odwołaniu szefa? :]
|
Coś z jajem wzorem 1na1 z c+. Myślę, że kilka takich niesztampowych wywiadów mogłoby się spodobać.
Pozdro |
A ja dla odmiany proponuje redakcji jesli jest na miejscu niech uda sie na zasluzony odpoczynek, nie wiem czy pilkarze zasluzyli na traktowanie ich jak gwiazdy(oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich). Proponuje pisac dla odmiany kto opowiada sobie zarciki a kto ciezko pracuje i zostaje po zajeciach. A zeby nie odbiegac zbytnio od tresci pytania wydaje mi sie ze wywiady z pilkarzami którzy maja cos ciekawego do powiedzenia(Cleber) lub o których malo wiemy(Kirm) na tematy nie koniecznie pilkarskie a zwiazane np z Krakowem byly by fajna rzecza, bo podejrzewam ze jesli w wywiadzie bedzie aspekt sportowy to uslyszymy te formulki co zwykle "Walka, ciezka praca, trener nas nie oszczedza, zatarcie hanby porazek, szacunek kibiców"
bez napinki Cytat:
|
Ja to bym oczekiwał konkretnych skrótów ze sparingów, nie tylko bramek czy 'setek' a także ciekawych sytuacji + może nawet oddzielne filmiki z graczami nowymi bądź testowanymi
|
- wywiad ze sztabem medycznym
- filmiki coś ala jak ten gdzie się kiwali 1na1 na jakimś obozie. - jakiś filmik z treningów bramkarskich - najlepiej jakiś skrót z treningów gdzie by było wyłapane kto z jakim zaangażowaniem trenuje (kto udaje pompki, a kto je robi itp.) by wiedziec kto jak sie przykłada do pracy |
Wiem, że to głupie ale zapytajcie Skorże albo grajków czy pykają w Football Manager 2010 :D :P
mic to był żart :P |
Cytat:
Ludzie zadawajcie jakies normalne pytania, bo wyjdzie to co na czatach: "Jaki jest ulubiony kolor..." |
Wywiad "z" i duuuuużo zdjęć Nikol !!!
Chciałbym wiedziec co Nikol robi: a) jak wygramy b) jak przegramy c)jak zremisujemy |
Jakaś rozmowa,ale dłuższa z Gargułą. Co myśli o zaistniałem sytuacji i czy uważa,że jest w stanie zagrać na poważnym poziomie. I czy byłby w stanie rozwiązać umowę gdyby się okazało,że nie da się wyleczyć jego urazu. Ogólnie przydałyby się jakieś rozmowy,ale dobrze poprowadzone. Wolę dwie rozmowy konkretne niż kilka o niczym. Poza tym fajnie by było popytać Skorżę o grę drużyny,zapytać czy widzi,że gramy bez ładu i składu itd. Materiału do zrealizowania jest multum w pytanie same cisną się na usta:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Gościu się leczy, rehabilituje, przez błąd lekarza musi zaczynać wszystko od nowa, potrzebuje wsparcia. Ja też jestem zawiedziony zaistniałą sytuacją, liczyłem, że w końcu od czasów Szymkowiaka będzie u nas rozgrywający z prawdziwego zdarzenia, ale niestety - stało się i trudno. Nie można od razu stawiać Guły w jednym szeregu z Dawidowskim. |
Dokładnie dużo zdjęć Nikol
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zdjęcie Kobiety na recepcji w hotelu gdzie przebywają obecnie Wiślacy?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl