The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 30.01.2010, 18:08
Takiego złodziejstwa dawno nie widziałem.
Kara dla Wenty przy naszej kontrze to już było mistrzostwo świata.
Do tego taśmowe karne, co drugi poprawny...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 30.01.2010, 18:08
A kto się podłożył żabojadom?!

Ja pitole, 6 na 8 nie da się grać ...
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 30.01.2010, 18:09
już pomijając te sędziowanie - jedna rzecz mnie u naszych wnerwiała: gdy odbierali piłkę to wolno konstruowali atak pozwalając Chorwatom na linii ustawić obronę, której często nie potrafili przełamać.
Chorwaci się nie szczypali - odebrali piłkę to ostro do przodu i często w sytuacji 1:1 biedny Szmal po prostu nie miał szans.
Co mógł to i tak wybronił.
Ależ ta druga połowa załamująca była. Najchętniej bym jakiemuś Norwegowi michę oklepał


Odpowiedz cytując
systray
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 30.01.2010, 18:10
To wszystko wina Siódmiaka i jego rzutu przez całe boisko z Norwegią...
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 30.01.2010, 18:11
kur**** :/ ale nas ogolili ci norwegowie :/

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 30.01.2010, 18:12
tak jak po Euro 08 był najazd na Howarda Webb'a tak teraz powinien być na tych dwóch skur**synów z Norwegii...ABRAHAMSEN Kenneth, KRISTIANSEN Arne M.
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 30.01.2010, 18:13
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
kur**** :/ ale nas ogolili ci norwegowie :/

Co się stało ? Bo niestety nie oglądałem...
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 30.01.2010, 18:14
Takiego kurestwa ze strony sedziow to nawet w naszej lidze nie widziałem !
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 30.01.2010, 18:14
sędziowie też dorzucili swoją cegiełke
ale mieliśmy pare strat;/

Odpowiedz cytując
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 30.01.2010, 18:14
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Co się stało ? Bo niestety nie oglądałem...
Sędziowie Norwegowie słabo sędziowali, szczególnie dla Nas.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 30.01.2010, 18:15
Zagraliśmy fajny mecz, szkoda że nie był sędziowany obiektywnie. Para buców norweskich. Dla mnie skandal. Bo gdybyśmy przegrali rzeczywiście, fair, chapeau bas dla chorwatów. Ale aż momentami było to śmieszne, jak można było przewidzieć że sędziowie zaraz "zareagują".
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 30.01.2010, 18:15
Ci sędziowie to mogą sobie podać ręce z naszymi... piłkarskimi. Nie czuję smutku, lecz ogromne wku*wienie, bo zamiast grania przeciwko Chorwatom zrobiło się granie przeciwko Chorwatom i Norwegom. Brak słów po prostu, trzeba walczyć o srebro.
Edit: fakt, nad atakiem trzeba więcej pracy, ale błędy sędziów to na prawdę wolały o pomstę do Nieba...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 30.01.2010, 18:16
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Co się stało ? Bo niestety nie oglądałem...
wg. mnie i pewnie nie tylko dość tendencyjne sędziowanie, bodaj o ile dobrze pamiętam w meczu z Francją też sędziowali Norwegowie i tez raczej więcej nam przeszkadzali niż Francuzom

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 30.01.2010, 18:16
Tak na chłodno to chyba znowu indywidualnie można się czepiać Bartosza Jureckiego. Raził nieskutecznościa , a potem ewidentnie nie szukał pozycji. Jurasik także nie zachwycił na skrzydle. Po prostu nie miał kto grac dzisiaj: Bielecki słabszy wyraxnie w drugiej połowie, Lijewscy to jakieś nieporozumienie, wymienieni wcześniej Jurecki i Jurasik..Wg mnie zupelny brak koncepcji na grę w ataku ... Plus sędziowei ktorzy dokonwyali naprawdę cudów
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 30.01.2010, 18:16
Cytat:
Co się stało ? Bo niestety nie oglądałem...
Najlepsza odpowiedź z chorwackiego portalu internetowego:
Cytat:
Sędziowie są z nami, ale my nie mamy pojęcia o ataku.
To z relacji na żywo portalu Jutarnji.hr, podaję za Wyborczą...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez pikey : 30.01.2010 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując
pbciderek
Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 30.01.2010, 18:16
Sędziowie sędziami, ale jak się dwa razy przegrywa przewagi to ciężko wygrać... Słabiutka druga połowa :(
pbciderek
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 30.01.2010, 18:17
Mecz bardzo ciężki i po pierwszej połowie spodziewałam się, że zwycięzca będzie miał 1 lub maksymalnie 2 bramki przewagi na koniec.

Zawalił głównie początek drugiej połowy - trochę chaosu, brak koncentracji i konsekwencji w obronie i przewaga zamieniła się w stratę.

Gdyby tylko udało nam się utrzymać w drugiej połowie świetna grę w obronie z pierwszej połowy ...., ale niestety - bez Siódmiaka się posypało. Do tego parę niewykorzystanych akcji po błędach Chorwatów i bardzo dziwne decyzje sędziów - nie jestem ekspertem od piłki ręcznej, ale to odgwizdywanie nam faulu w ataku to już byla jakaś paranoja - niemal każde dotnknięcie Chorwata skutkowało faulem...nie wspominając już o upomnieniu dla Wenty w tak istotnym momencie meczu.

Oby udało się wyjechać z brązem ...
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 30.01.2010, 18:18
Chorwaci byli dzisiaj lepsi i trzeba to przyjac do wiadomosci. Kilkanascie strat wlasnych(wobec kilku Chorwatow) i fatalna skutecznosc w ataku(4 bramki w ciagu 15 minut drugiej polowy) zadecydowaly o wyniku.

Sedziowie popelnili kilka bledow, ale napewno nie wypaczyli wyniku. Mysle, ze tu przede wszystkim odbila sie porazka z Francuzami...nie mozna sobie odpuscic zadnego spotkania w turnieju, bo wowczas druzyna wypada z rytmu i zwykle nie dociera do finalu. Pokonalibysmy Mistrzow Swiata, a jednoczesnie wyeliminowalibysmy ich, a to daloby nam jeszcze wiekszego kopa.
Odpowiedz cytując
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 30.01.2010, 18:18
No cóż, szkoda.
Pomijając sędziowanie to naszym chłopcom chyba jednak zabrakło mentalności zwycięzców.
Są świetną drużyną, naprawdę bardzo dobrą, ale zabrakło "tego czegoś" żeby wygrać turniej.
Mam nadzieję na brąz.
W finale będę gorąco kibicował Francuzom, bowiem po ostanim "popisie" chorwackich kibiców w mistrzostwach świata zapałałem szczerą niechęcią do tej reprezentacji.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 30.01.2010, 18:21
jutro jest nowy dzień, i wiem że Ci faceci jutro wygrają brąz,
brak nam środkowego rozgrywającego, mam nadzieje że na MŚ Grzegorz Tkaczyk wróci.

Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 30.01.2010, 18:21
Nie będę się wypowiadał, bo kiedyś dostałem już bana za obrazę sędziego... ;/
Odpowiedz cytując
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 30.01.2010, 18:24
Prawda jest taka, że ta nasza reprezentacja nie jest taka wspaniała jak to się wydaje. Wygrywamy ze Szwecją, Hiszpanią ale już taka Słowenia nie mówiąc o Francji to już są dla nas schody pomimo tego o co graliśmy z Francją. Graliśmy strasznie słabo w obronie, głupie straty i jest to co jest. Ale i tak hit meczu z Chorwacją to wypowiedź komentatora z Polsatu Sport. Do końca było 20 minut a Polacy przegrywali trzema punktami a komentator mówi, że do końca bardzo dużo czasu itd... A ja się tylko uśmiechnąłem i pomyślałem przy tej grze naszych, sędziów i tej stracie to mamy po meczu.
Odpowiedz cytując
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 30.01.2010, 18:28
Mnie dobil komentatorr slowami:

"sporo czasu do konca (17 min), zdobedziemy bramke kontaktowa (przy 3 golach przewagi Chorwatow), zremisuje i mozemy zaczac myslec o budowaniu przewagi !"

P.S. NOWE STROJE NORWESKICH SEDZIOW :

Ostatnio edytowane przez zidanemarcin : 30.01.2010 o godz. 18:34.

Odpowiedz cytując
klusek106
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: z Honolulu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 30.01.2010, 18:34
Gra polaków jak dla mnei b dobra...
Sedzia wypaCZyl wynik.. od pierwszych minut widzialem niechęć do naszych ..
Powód: przepraszam jasniepanie... ale na trzezwo sie tego ogladac nie dalo
Ostatnio edytowane przez klusek106 : 30.01.2010 o godz. 19:19.
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !





Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 30.01.2010, 18:35
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Sedziowie popelnili kilka bledow, ale napewno nie wypaczyli wyniku. Mysle, ze tu przede wszystkim odbila sie porazka z Francuzami...nie mozna sobie odpuscic zadnego spotkania w turnieju, bo wowczas druzyna wypada z rytmu i zwykle nie dociera do finalu. Pokonalibysmy Mistrzow Swiata, a jednoczesnie wyeliminowalibysmy ich, a to daloby nam jeszcze wiekszego kopa.
Moze ewidentnie nie wypaczyli - jeszcze tego by brakowalo ale jedna pilka zagwizdana w nie ta strone i zamiast 1 bramki roznicy robia sie np. 2, a takich sytuacji bylo wiele. Poza tym tak jak ktos powiedzial w studio teraz przy takiej stawce jest to dodatkowe obciazenie, a przeciez nasi zamiast w II polowie koncentrowac sie na grze to musieli walczyc z wiatrakami - sedziami.

SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
wg. mnie i pewnie nie tylko dość tendencyjne sędziowanie, bodaj o ile dobrze pamiętam w meczu z Francją też sędziowali Norwegowie i tez raczej więcej nam przeszkadzali niż Francuzom
Trzeci raz nam zdaje sie sedziowali tutaj i za kazdym razem bylo cos nie tak.
Zreszta juz pierwsza kontorwersyjna decyzja - Chorwat sie wywraca probujac lapac zle podana pilke i pilka dla Chorwatow bo Polak niechacy akurat przebiegal. Zenada.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 30.01.2010, 18:35
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Mnie dobil komentatorr slowami:

"sporo czasu do konca (17 min), zdobedziemy bramke kontaktowa (przy 3 golach przewagi Chorwatow), zremisuje i mozemy zaczac myslec o budowaniu przewagi !"
Też to pamiętam dokładnie ale było wtedy 2 bramki przewagi Chorwatów.

Tak jak już zostało napisane, nie czuje smutku tylko wkur...nie. Panowie to jest półfinał ME i żeby takie jaja sędziowie odpier...ali to jest naprawdę skandal. Chociaż co by o sędziech nie mówić to i tak zagraliśmy słabiutko drugą połowę.
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 30.01.2010, 18:38
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Gra polaków jak dla mnei b dobra...
Sedzia wypatrzyl wynik.. od pierwszych minut widzialem niechęć do naszych ..
Proszę Cię .......... wynik to można co najwyżej wypaczyć
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 30.01.2010, 18:49
Każdy oglądał każdy wie jak było. Nie dziwie się im, jak sędziowie tak pogrywają to aż się grać odechciewa (ale nasi zagrali do końca). Brawo za walkę dla nich szczególnie dlatego, że podobno nie mieli sponsora przed ME. Po raz pierwszy od bardzo dawna czułem takie emocje! Serce cały czas drżało

Ja bym chciał żeby taki Bogdan Wenta był naszym trenerem. Chłop ma jaja i swoje racje. Nie patrzy na nikogo. tylko robi swoje.

Brawo, jutro brąz jest NASZ.
I
Odpowiedz cytując
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 30.01.2010, 18:55
Jak to powiedział chyba Piwko w studiu

"żeby wygrać jedną bramką musielibyśmy wygrać pięcioma"

To chyba mówi wszystko. Niby nie możliwe Ale jak się gra cały mecz w osłabieniu to o czym w ogóle mowa.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 30.01.2010, 18:58
Nie lubię oceniać sędziów, wiadomo że do naszej gry można się przyczepić ale kilka kontrowersyjnych decyzji i człowiek przestaje się skupiać na grze. Z tego brała się też coraz większa nerwowość w ataku.
Kilka decyzji niezrozumiałych a kartka dla Wenty to już wg. nawet przeciw rywalizacji sportowej. Końcówka spotkania gonimy wynik, szansa na kontrę i sędziowie wkraczają do akcji. Wiadomo że patrzymy na to trochę inaczej ale jestem pewien że każdemu neutralnemu kibicowi ta sytuacja rzuciła się w oczy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:14.