The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 28.01.2010, 22:03
Mecz naprawdę dziwny - gra po obu stronach z ogromna ilością pomyłek i bez przysłowiowego "zęba", ale z rewelacyjnymi interwencjami bramkarskimi.

Dla mnie Francja nie zagrała wcale w jakiś wyjątkowy sposób. To my im podarowaliśmy to zwycięstwo, bo gdybyśmy zagrali w taki sposób, jak w pierwszych meczach grupowych, wynik z pewnością byłby inny.

Nie ma co dramatyzować - widać było, że nasi zawodnicy dziś się oszczędzali - być może nie uda się wygrać z Chorwacją, ale wierzę że fakt, iż zagramy tym razem na 100% może spowodować niespodziankę.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 28.01.2010, 22:03
ja patrzę na to z innej strony. Zobaczcie, jaki ta reprezentacja ma potencjał. Zagrali bardzo słabo(najsłabszy mecz na mistrzostwach) a i tak przegrali 'tylko' 5 golami z jedną z najlepszych drużyn na świecie.
Gdyby zagrali na swoim normalnym poziomie lub przytrafiłby im się wyskok ponad normę, to wynik byłby w okolicach remisu lub nawet byśmy wygrali.
Ja tam jestem z tej reprezentacji dumny, nie wstydzę się za nich ani trochę.
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 28.01.2010, 22:04
Jak tylko dochodzilismy Francuzów na 2 bramki to sędziowie jakieś cyrki odpie...... faule z kosmosu itp.
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 28.01.2010, 22:10
Ja tam się specjalnie nie przejmuje, widać było że nasi nie grają na 100%. W dodatku jeśli mieliśmy jakiś mecz przegrać na tych mistrzostwach to dobrze że stało się to teraz.
Inna sprawa to po raz kolejny marnowania dogodnych sytuacji, kiedy była okazja zbliżyć się do rywala nasi z czystych sytuacji rzucali po bramkarzu.
Sędziowie też kilka dziwnych decyzji podjęli. O dziwo plusem tego spotkania jest to że mamy zapewniony awans na MŚ.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 28.01.2010, 22:17
Brakło przede wszystkim koncentracji- wiele naprawdę głupich strat, podarowanych Francuzom bramek.
Z Chorwatami będzie ciężko, ciężej niż z Islandią, niemniej wierzę, że już półfinał zagrają na 100%! Jest szansa na rewanż za półfinały MŚ!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 28.01.2010, 22:33
Popatrzmy na to inaczej. Graliśmy katastrofalnie źle z drużyną walczącą jak lwy o wszystko, mając awans w kieszeni, a i tak potrafiliśmy dojść ich w pewnym momencie na dwa punkty, a szans było więcej. Także powstrzymajcie się z osądami do finału, w którym to odegramy się na Francuzach
W którym półfinale gramy w sobotę Wcześniejszym czy późniejszym
Ostatnio edytowane przez ciacho : 28.01.2010 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 28.01.2010, 22:45
jak zwykle wyszedł minimalizm Polaków, zamiast wywalić jedną z najlepszych drużyn z turnieju to grać im się nie chce... powiem tak, to nie Francja grała bardzo dobry mecz, to myśmy grali słabo po prostu
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 28.01.2010, 23:25
Przynajmniej nasi sa podraznieni bo to ze sa zawsze ambitni itd dzis zostalo troszke nadszargane.


juz na samym poczatku meczu jak Wenta wzial czas to yl slychac go jak sie pyta cos w stylu" teraz sie oszcedzamy a za 2 dni juz nie "///czy cos podobnego..

to w sumie juz widzialem ze dzis z takim nastawieniem to my raczej przegramy ..
inne nastawienie ,inna mobilizacja bedzie na sobote i wtedy zobaczmy jak bedzie
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.01.2010 o godz. 23:31.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 28.01.2010, 23:29
nie tak powiedzial Wenta,

Powiedzial, ze nie moze byc tak, ze teraz sie oszczedzamy i czy za 2 dni tez sie bedziemy oszczedzac.

Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 28.01.2010, 23:40
Jak w poprzednim drużyna miała "wielkie jaja" tak w tym miała malutkie. I tak czuję że z nimi zagramy jeszcze na tym Turnieju.
Karabacic - fenomenalny gracz. Zajebiście Francuzi pokazali jak się gra z kołowym.
Największą porażką turnieju nieoczekiwanie została Rosja
Kapitalny jest ten bramkarz żabojadów. Szmal też nieźle. Mam nadzieję że w następnych spotkaniach nasza gra będzie się opierać na prawej stronie i B.Jureckim.
Do boju Polsko !!

Zobaczymy jak Polacy poradzą sobie z Baliciem. To obok meczu Norwegia - Dania myślę będzie najlepszym meczem ME.
Odpowiedz cytując
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 29.01.2010, 00:18
Oj bardzo słabo w obronie zagraliśmy, ale moim zdaniem nie było to nawet spowodowane brakiem koncentracji, a Siódmiaka. Bo jakby nie patrzył, to właśnie on jest naszym filarem i najlepszym obrońcą. Jego brak był bardzo zauważalny. Oby jak najszybicej doszedł do pełnej dyspozycji.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 30.01.2010, 14:41
Islandia walczy dzielnie, troche spieprzyli koncowke za prowadzenia 13:12 schodza przegrywajac 14:16.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 30.01.2010, 14:52
o której mecz naszych?
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 30.01.2010, 14:57
janko04 napisał(a):Wyświetl post
o której mecz naszych?
16:30
10znaków
Odpowiedz cytując
kieu
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 30.01.2010, 16:47
Strasznie dziwne niektóre decyzje sędziowskie...
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 30.01.2010, 16:55
Ciekawi mnie ile Chorwaci zapłacili sędziom bo drukują, że ohohoho.A ja myślałem, że tylko w piłce takie rzeczy a tu psikus
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 30.01.2010, 17:11
powtorze to co w przerwie meczu z Hiszpania: Chorwaci sa do ogrania
jest dobrze
oby tak dalej
beda emocje

co do sedziowania:

Półfinał ME w piłce ręcznej. Jak Chorwackie media relacjonują mecz na żywo?

http://www.sport.pl/reczna/1,87690,7...elacje_na.html

Jutarnji.hr w 15. minucie - Sędziowie są z nami, ale my nie mamy pojęcia o ataku.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 30.01.2010 o godz. 17:15.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 30.01.2010, 17:13
emocje będą do końca, kolejny dreszczowiec się zapowiada.

Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 30.01.2010, 17:15
Zabójcza obrona Ale mam wrażenie , że nawet z taką gra Francja byłaby poza zasięgiem. Póki co gramy solidna piłę, ale martwi Siódmiak , bo jak wyleci jeszcze raz to odczujemy to bardzo mocno na jakości obrony.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 30.01.2010, 17:17
Cytat:
Ciekawi mnie ile Chorwaci zapłacili sędziom bo drukują, że ohohoho.A ja myślałem, że tylko w piłce takie rzeczy a tu psikus
Norwegowie skutecznie wybijają naszych z uderzenia, bardzo skrupulatni jeżeli chodzi o przewinienia polskich zawodników, no i 2 kary dla Siódmiaka, chociaż o to ostatnie najmniej mam pretensji.

Ale walić ich!
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 30.01.2010, 17:23
a mi się coś zdaje, że choć sędziowie gnojki dziś to i tak będziemy pić dziś za zdrowie Bieleckiego i Szmala

choć tego karnego mogli strzelić :(


Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 30.01.2010, 17:32
posralo sie wszystko jak nie ma Siodmiaka w obronie :(
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 30.01.2010, 17:42
Ci sędziowie...
Żenada.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 30.01.2010, 17:50
boję się, że się pomyliłem. Z sędziami ciężko wygrać.
Choć wierzyć trzeba


Odpowiedz cytując
kieu
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 30.01.2010, 17:59
Wenta zaraz może komuś krzywdę zrobić ;]
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 30.01.2010, 17:59
Naprawdę, brak słów dla tego, co robią sędziowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 30.01.2010, 18:03
1 chorwat na 4 naszych.... faulowany
1 nasz na 4 chorwatów i... gubi piłkę
chorawci w ogóle łatwiej d0 pozycji strzeleckich dochodzą
po pierwszych 10 min. II połowy nasi tylko 2 bramki strzelili
za dużo błędów w drugiej połowie i w ataku i obronie
:(((
Odpowiedz cytując
Endrju 1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 30.01.2010, 18:04
tego meczu nie wygramy, prezydent jest na hali !
WISŁA NA ZAWSZE !
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 30.01.2010, 18:06
Przegraliśmy przede wszystkim z dwójką bucowską z Norwegii!

Chłopakom dziękuję za piękną walkę!! Jutro musi być brąz! A w finale Vive la France!! P... oszustów!

Cytat:
tego meczu nie wygramy, prezydent jest na hali !
Ale na mecz o brąz się nie wybiera mam nadzieję?
Powód: prezydent
Ostatnio edytowane przez pikey : 30.01.2010 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 30.01.2010, 18:06
Trzeba było się nie podkładać żabojadom, gralibyśmy sobie spokojnie z Islandią i byli pewnie w finale. Jak się kalkuluje to potem się płacze.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49.