The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 22.01.2010, 22:06
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w pierwszej połowie realizator pokazał licznik odmierzający czas od zdobycia ostatniej bramki przez Polaków. Licznik pokazywał 9:30 i rósł!!! Dla mnie po prostu to jest makabra, jeśli nawet najsłabsze drużyny, grające z takimi potęgami jak Francja czy Chorwacja, maksymalnie mają przerwę między zdobyczą bramkową 4-5 minut.
ale dla odmiany taka Francja z slabymi Czechami przez 30 minut rzucila tylko 5 bramek !!
niemniej zgadzam sie, ze atak jest nasza pieta achillesowa - juz nawet nie tempo ale skutecznosc
dzisiaj nie gral M.Jurecki w ogole ale przywysokiej obronie niewiadomo czy by sie przydal az tak
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 22.01.2010, 22:16
Cytat:
Ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa!! Ruszamy się jak muchy w smole, nie potrafimy wyprowadzić szybkiego ataku po stracie bramki, to samo jeśli chodzi o powrót do obrony, gdy Polacy musieli przycisnąć pod koniec, potrafili grać szybko i to przyniosło efekt, tylko szybką grą możemy coś zdziałać dalej.
Dokładnie. Strasznie irytuje mnie brak szybkiego ataku z naszej strony oraz brak powrotów do obrony po zdobytej bramce. My męczyliśmy się, aby zdobyć bramkę a Słoweńcy szybka piłka 1-2 podania i gol. Myślę, że jeśli chcemy walczyć o medale to musimy zdecydowanie poprawić te dwa elementy, ponieważ z przeciwnikami wyższej klasy może nas to słono kosztować.

Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu był przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Mam nadzieję, że słabsza forma w tym spotkaniu została spowodowana rozprężeniem po awansie do kolejnej rundy i że w kolejnych meczach wrócimy do normalnej dyspozycji.

PS. Czy tylko według mnie arbitrzy sędziowali troszkę przeciw nam!?
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 22.01.2010, 22:31
Szkoda, szkoda...
Boję się, że SŁoweńcy z racji słabej ławki rezerwowych padną fizycznie w dalszej częsci turnieju i nie dadzą rady urwać punktów ani Francji, ani Hiszpanom...

Nas zniszczyła dziś szybkość SŁoweńców. Jako jedyni odrzucili powszechny w piłce ręcznej "schemat", "rytuał", podawania sobie 240 razy piłki wszerz boiska 15-20 metrów od bramki rywala zanim ktokolwiek zdecyduje się na choć zalążek akcji zaczepnej... Polacy zwyczajnei nie nadążali z grupowaniem sie w defensywie, przez co raz za razem jakiś Bałkaniec był sam na sam ze Szmalem. A to dziwne, przecież nawet na gazeta.pl można było wyczytać, że dzisiejsi rywale tak grają. Jeśli wiedzieli to w Wybiórczej to zakładam, że wiedział o tym każdy w kadrze...
Skutkiem tego był fakt, że przez większość meczu musieliśmy Slowenie gonić. Co im strzeliliśmy to ci 5 sekund później już ripostowali rzutem.
Jeśli dodamy do tego seryjnie przestrzelane karne (chyba nic nie podnosi bardziej cieśnienia w druzynie) to niestety efekt jest taki jaki jest. NIestety, bo to mimo wszystko "tylko" Słowenia (która gwarancji urwania punktów Hiszpanom tudzież Francuzom nie daje) i to my jesteśmy drużyną lepszą, o tym wie każdy. Oby tego punkcika nie zabrakło.

Byle do niedzieli
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 22.01.2010, 23:45
Sam nie wiem jakos sie tego meczu obawiałem i okazało sie ze nienadarmo..

no coz ,troche nasi rozprezeni ale w koncowce odrobili 3 bramki i za to tez pochwała.

ten bramkarz Slowencow dzis szalał ,Tluczynskiemu chyba 3 karne wybronil..
ale juz trzeba szykowac sie na Hiszpanie i to juz w niedziele...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 23.01.2010, 00:18
Ciężka przeprawa ze Słoweńcami, choć wiadomo że chyba nie przpadkowo ograli Szwecje i zremisowali z Niemcami, choć Ci pierwsi w 3 meczach nie zdobyli punktu a byli wymieniani do wyjścia z grupy.

Słoweńcy zaskoczyli nas szybkimi wyjściami po straconych bramkach Polacy jeszcze się nie zdążyli ustawić a tu już akcja i bramka. Obiektywnie patrząc mecz bramkarzy zdecydowanie zarówno Skof i Szmal bronili dziś bardzo dobrze w szczególności Skof, który wybronił parę rzutów karnych, dodatkowo Słoweńcom pomagały słupki, zresztą nam w końcówce też.

Wystarczyło że rywale zagrali bardziej agresywnie w obronie niż Niemcy i Szwedzi i widać było że nie możemy sobie do końca z tym poradzić łatwe straty w szczególności Bieleckiego który w tym meczu zagrał słabiej niż w porzednich meczach.

Jednak szacunek za walkę do samego końca bo było już beznadziejnie 4 bramki straty ale jednak pokazali charyzmę wolę walki i się podnieśli.

Moim zdaniem Słoweńcy mogą jeszcze trochę namieszać w tej grupie, Hiszpania chyba po za zasięgiem lecz Czesi i Francuzi raczej nas miejmy nadzieje nie zaskoczą i wygramy te mecze, choć wiadomo w sporcie wszystko jest możliwe.

Norwescy sędziowie chyba mieli w pamięci nasze ostatnie zwycięstwo nad Norwegami bo wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach gwizdali tak z kapelusza ale to tylko moje zdanie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 23.01.2010, 10:07
Kolejny mecz z rzędu i znowu seria niestrzelonych karnych (przeciwnicy nie mają z tym problemów). I tak jak wyżej ktoś napisał powroty pod swoja bramkę. Po strzeleniu bramki lub straty piłki, wyglądają jak trucht emerytów. Przeciwnicy wtedy na luzie ładują nam bramkę za bramką. My z kolei bramek z kontrataków praktycznie nie strzelamy bo przeciwna drużyna zawsze zdąży wrócić. Trafimy niebawem na lepsze zespoły i skończy się święto, bo nawet dla laika ta gra jest czytelna co wczoraj widać było po Słoweńcach, którzy zapewne ogladali nasz mecz ze Szwedami.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 23.01.2010, 14:12
Przed chwilą skończyłem oglądać powtórkę meczu Polski i nadal nie mogę zrozumieć jak mogliśmy zremisować. Powinniśmy wygrać sześcioma, siedmioma bramkami, a na dużym farcie zremisowaliśmy (słupek Słowenii na sekundy przed końcem meczu). Trzeci mecz i trzeci raz gramy bardzo nieskutecznie. Niemców i Szwedów też mieliśmy na widelcu i mogło to się skończyć wyższą wygraną. Mam nadzieję, że wreszcie z Hiszpanią zagramy na miarę własnego potencjału.
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 23.01.2010, 14:43
Tak się tylko zastanawiam gdyby nasi grajkowie mieli charakter tej drużyny, a co tam cały charakter, połowę tego charakteru.

Bramkarz rywali wyprawiał cuda i tylko dlatego nie udało się wygrać, można było się załamac kiedy ich doszliśmy na 23-22 a pózniej znowu nam odskoczyli na trzy i cztery bramki a my obijalismy słupek i poprzeczkę ale się nie załamali i jeszcze ich doszli...taki remis cenniejszy niż zwycięstwo, wszystko w naszych rękach.
The Apostasy



Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 23.01.2010, 17:23
kiedy następny mecz ?
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 23.01.2010, 17:30
janko04 napisał(a):Wyświetl post
kiedy następny mecz ?
http://sport.onet.pl/0,1274768,21167...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 23.01.2010, 17:30
Jutro o 18.30, z Hiszpanią.
Odpowiedz cytując
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 24.01.2010, 16:28
pierwszy dzisiejszy mecz http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...eoId=1.1052162

Francja - Niemcy
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 24.01.2010, 17:07
wienek napisał(a):Wyświetl post
pierwszy dzisiejszy mecz http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...eoId=1.1052162

Francja - Niemcy
Kibicuje..Niemcom To po raz pierwszy w moim życiu
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 24.01.2010, 17:12
Ja to bym wolał zeby był remis bo na tyle niemców nie lubię,że wole aby oby dwie drużyny punkty straciły
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 24.01.2010, 17:25
Francja juz odjechala, a Polsat ma ciagle problemy z dzwiekiem - zenada jak tak bedzie w czasie meczu Polski znowu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 24.01.2010, 17:28
Raczej po meczu.Francja jest zbyt doświadczona by dać sobie wbić 6 goli z rzędu...
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 24.01.2010, 17:35
ładnie ten Francuz przyaktorzył, a sędzia zdrowo rypie Niemców
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 24.01.2010, 17:38
właśnie włączyłem i rzeczywiście już chyba po meczu
liczyłem, że Niemcy jednak komuś odbiorą punkty
ktoś się orientuje czy Francja gra na tych mistrzostwach optymalnym skladem

PS. na 46min jest 14-21
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 24.01.2010, 17:43
Jedno jest pewne: wygrywamy z Hiszpanią i Czechami i na 70% jesteśmy w półfinale. Ale z Hiszpanami zawsze gra nam się ciężko.
Odpowiedz cytując
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 24.01.2010, 17:44
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Raczej po meczu.Francja jest zbyt doświadczona by dać sobie wbić 6 goli z rzędu...
dokładnie, o ile Niemcy w pierwszej połowie grali jako tako, to w drugiej grają beznadziejnie, topornie i bez inwencji.
W ekipie Francji wyróżniający się Karabatic, Abalo i Joli, który dopiero za 7 razem pomylił się w karnym, jak dla mnie to optymalny skład Francuzów
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 24.01.2010, 17:50
no niezle Niemcy grają teraz, walki im odmowic nie mozna 20-22 ze stanu 14-21 ... wow słupek w karnym
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 24.01.2010, 17:51
Ogladamy teraz typowy "wiatr w żagle" Niemców. Z doświadczenia wiem . że 95% takich sytuacji kończy sie porażka goniących, a moze jeden procent to remisy. Franzuci graja wg mnie kaszanę, jedyne co ich uratowalo do tej pory to zła obrona Niemców. Zagrałbym zdecydowanie wyżej nawet 3-2-1. Francuzi sie gubia jak sie ucih pilnuje.
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 24.01.2010, 17:56
Te problemy z dźwiękiem to jakaś żenada na Polsacie, jak zwykle.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 24.01.2010, 17:59
wygrać z Hiszpanami i grupa jest ustawiona. Francja jest tez spokojnie do pyknięcia, nic wielkiego nie grają, a jak Niemcy mieli 9 minut bez bramki to wystarczy za komentarz..
Odpowiedz cytując
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 24.01.2010, 18:00
Noo i ostatecznie Niemcy poległy...

Nie oglądałem od początku meczu Polska-Słowenia, czy to prawda, że Polsat nie zdążył na nasz hymn
tylko reklamy sobie leciały...
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 24.01.2010, 18:01
Doświadczenie nie okłamało ;-) Francuzi maja bramkarza naprawde równego Szmalowi. Technicznie jak zwykle graja idealnie, ale widze szanse na pokonanie Francji.Wystarczy tylko to czego zabrakłow(o dziwo!) Niemcom-czyli konsekwencji. Do boju Polska!
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 24.01.2010, 18:01
My też mieliśmy ponad 9 min bez gola w meczu ze Słowenia.Niemcy to nam nigdy nie pomogą tylko przeszkodzić potrafią
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 24.01.2010, 18:02
wienek napisał(a):Wyświetl post
Noo i ostatecznie Niemcy poległy...

Nie oglądałem od początku meczu Polska-Słowenia, czy to prawda, że Polsat nie zdążył na nasz hymn
tylko reklamy sobie leciały...
tak to prawda, a teraz koles komentuje przez telefon z przesunieciem wobec obrazu - żenua
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 24.01.2010, 18:16
O co ten Wenta się tak rzucał do kogoś?
Bo akurat trafiłem na końcówkę powtórki...
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 24.01.2010, 18:21
jakiś Słoweniec coś dymił do Niego...
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:34.