
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline |
#31
|
|
Najlepszy forumowicz: Pio, Spartan, RWD
Miss forum: Puchaty...( podobno!!!), choć wolę Kobiety Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: 7 kotów , Puchaty, Pio, FCZ, Kobieta Wislak, Wienek Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): nieodżałowany olTSchool, Beer Boys Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia... Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Decyzja RM o funduszach na stadion: wyjazd (KIBICOWSKO) do Tallina ![]() Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Infonet, Luźny reaktywacja, To i owo na luziku... Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Wienek, Pio- za radosną dla nas twórczośc
Ostatnio edytowane przez siara : 19.12.2009 o godz. 16:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?
Offline |
#32
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty...bo się foszy Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia... Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): ewcia, orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): To i owo na luziku... Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Kobieta_Wislak Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za aukcje charytatywne, picasso i kiełbaski w Wodzisławiu ![]() Powód: reszta zostanie dodana :)
Ostatnio edytowane przez pio : 20.12.2009 o godz. 18:08.
![]()
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!... RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim http://www.myspace.com/pio.m pio http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee wszyscypio |
|
|
|
newswoman
Od: 11.2002
Skąd: Grudziądz
Offline |
#33
|
|
Najlepszy forumowicz: RWD
Miss forum: Puchaty Mister forum: Siara Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: Puchaty, Wieńczysław Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Puchaty (bo Dawid tak mówi ;D ) Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Norek Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby i Levadia Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Norek Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): To i owo na luziku... Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): MCDave Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Pio Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio, Wienek i siara, redakcja TWSD (za piosenkę JAK WYGRAMY TO SIĘ SCHLAMY!, zdrówko!) ![]()
la division de l'étoile blanche
|
|
|
|
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline |
#34
|
|
Najlepszy forumowicz: Wilku
Miss forum: Puchaty Mister forum: OlTSchool Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): siara Żartowniś: pijok Najmądrzejsze posty: Wieńczysław Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): siara Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Niedzielan na 1:0 w Chorzowie Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): nikol Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: siara o wyjazdach mimo przeciwności losu Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): 7 kotów Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki europejskie Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Wienek Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): MCDave Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nikol Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za post o wyjazdach mimo przeciwności losu i TWSD za piosenkę "jak wygramy to się schlamy..."
Ostatnio edytowane przez MCDave : 19.12.2009 o godz. 20:25.
![]()
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|
|
|
|
TWSD FOTO
Od: 06.2003
Skąd: ja to znam?
Offline |
#35
|
|
Najlepszy forumowicz: Wilku
Miss forum: Puchaty Mister forum: siara Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: pijok Najmądrzejsze posty: Nikol Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): siara Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Niedzielan na 1:0 w Chorzowie Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : wyjazdy do Sosnowca Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): nikol Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: siara o wyjazdach mimo przeciwności losu Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): 7 kotów Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Uderz głową w klawiature Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): MCDave Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nikol Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): redakcji TWSD (zdrowie!) ![]()
©
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Skąd: DW
Offline |
#36
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty jak ta LALA ![]() Mister forum: Pio Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Q_11, bo jakby inaczej ![]() Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Q_11 zdecydowanie muszę zagłosować na siebie; niektórzy wiedzą dlaczego... ![]() Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby w Sosnowcu Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009 Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): być może to będę ja Q_11 Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): wieniu ![]()
Ostatnio edytowane przez Q_11 : 21.12.2009 o godz. 10:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#37
|
|
|
Najlepszy forumowicz: orzeu, flamengista, element
Miss forum: Mister forum: Żartowniś: 7kotów Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): kijek Najmądrzejsze posty: Kot, Kocur Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa) Wojtek_Lok Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Dave, PvD Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, przegrane derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009 Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post:
flamengista napisał(a):
Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): od lat Pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): Rav - bo tak Najgorszy moderator (dlaczego?): już nie ma Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz): Porozmawiajmy o Krakowie Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie) : Kobieta_Wiślak Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):Kamil Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):śpię Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): drugi rok siara i M-M z załogą
Ostatnio edytowane przez spartan : 27.12.2009 o godz. 20:57.
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
||
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#38
|
|
Najlepszy forumowicz: 1q2, Kocur
Miss forum: Kobieta_Wiślak Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 Żartowniś: Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.z.karaibow, brylant17 Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): sportowo: Levadia, Derby, forumowo: denny poziom forum, napinki wolfy'ego Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): Pan_premier, Kominek, urzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): wolfy, oby skonczyl z pokazowkami Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Ekstraklasa 09/10, Budowa stadionu Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Darek Olszowka bede jeszcze edytowac.
Ostatnio edytowane przez mic : 23.12.2009 o godz. 13:23.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline |
#39
|
|
Najlepszy forumowicz: 7kotów, RWD
Miss forum: Mister forum: Tiramisu Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): kijek Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby, Legia Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: rzutem na taśmę siara Cytat:
Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Pan_premier Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):Filmy, które warto obejrzeć Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Kocur Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): |
|
|
|
PSIA KREW
Od: 12.2003
Offline |
#40
|
|
Miss forum - PUCHATY - za naleśniki z cynamonem i piękne wnętrze
![]() |
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Skąd: Libiaz / Ludwinów
Offline |
#41
|
|
Najlepszy forumowicz: wienek
Miss forum: Puchaty Mister forum: wienek
Ostatnio edytowane przez igor1906 : 23.12.2009 o godz. 22:02.
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#42
|
|
Miss forum: krążą słuchy, że Puchaty
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#43
|
|
Najlepszy forumowicz: kot, 1q2, pio, kamikadze
Miss forum: Żmijka Mister forum: Puchaty Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022, skttrbrain(kibic Amiki, a rozmawia bez napinki i bufoniady - jednak wyjątki się zdarzają) Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: kot - tu bez dwóch zdań, aż przyjemnie się czyta Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Perosław88 (strasnie wkurzający gość, pisze tylko jednozdaniowe posty, typowy nabijacz. I ten avatar...), brylant17, pirat.z.karaibów Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby w Sosnowcu Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009 Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: siara o wykopanych napisach i flamengista z porównaniem umiejętności polskich piłkarzy do amatorskiego porno Najgłupszy post: Wszystkie Peroslawa88. Bez wyjątku. Najmądrzejszy post: większość kota; Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): wszyscy są w porządku, szacunek że trzymają to forum w ryzach. Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Nasi piłkarze, Bukmacherski Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Ogryzek(sentyment do przeczytanej 5 razy trylogii pozostaje )Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): mój jest fajny Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): darek_olszówka - wielkie słowa uznania za działanie w tej zakłamanej Radzie Miasta i działania na rzecz naszego klubu i budowy infrastruktury. Wyrazy współczucia, że musi Pan spierać się z ludźmi pokroju pani Jantos czy jak jej tam (tej od brydża). M-M za wiślackie prace i rocco za dobre hokejowe typy na noc ![]()
Ostatnio edytowane przez fialo : 25.12.2009 o godz. 23:24.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#44
|
|
Miss forum: Puchaty - podobno idealny kandydat w tej kategorii ;-)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#45
|
|
................
Powód: .............
Ostatnio edytowane przez Tisu : 26.02.2023 o godz. 21:00.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Gorzów/ Wrocław
Offline |
#46
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: mówią,że Puchaty Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022 Żartowniś: gigant, element Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia,Legia,Lecha,derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009+feta na Rynku Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Cetnik ![]() Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią" Najgłupszy post: wszystkie Tisu,jak usiłował dostać bana Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):Tisu, pysio Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Luźny,Nasi piłkarze,Byli piłkarze i pracownicy, Matura/Po maturze i Premiership Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu ![]() Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): fialo Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):Cetnik Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio za twórczość i siara za aukcje
Ostatnio edytowane przez unpredictable_wislaczka : 28.12.2009 o godz. 14:01.
![]()
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."
M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić." Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#47
|
|
Najlepszy forumowicz: 1q2
Miss forum: Tiramisu Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): To tylko Ja Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: 1q2 Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio(ile można z tym Skorżą - nawet w temacie "jebn*** głową w klawiaturę") Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, ale w sumie nic tak nie boli jak przegrana w derbach Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo. Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): kot, flamengista Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią" Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?):pan_premier (a no bo taaaa... )Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Hip-Hop,Jazz,Elektroniczna, Matura/Po maturze Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Norek, Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):pan_premier, NowaHutaWHN Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za aukcje, M-M za kontynuacje pracy Malviego.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 02.01.2010 o godz. 14:07.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#48
|
|
Najlepszy forumowicz: picasso
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): To tylko Ja Żartowniś: gigant Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): niestety brak :/ Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): jak wyżej Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): harthausen za rzadko pisze Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.zkaraibów Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Ela, Krissu, pysio Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?):KOMINEK Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): nic nie rzuciło mi się w oczy Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara i hamas ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno
Offline |
#49
|
|
Miss forum: Kobieta_Wiślak
Najmądrzejsze posty: RWD Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.z.karaibow |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline |
#50
|
||
|
Najlepszy forumowicz: emsi
Miss forum: żmijka Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: jak co roku-gigant, wyroznienie picasso Najmądrzejsze posty: orzeu, RWD Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): zdecydowanie emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):Mozna odpasc z LM, PP czy przegrac mistrza, ale nie Derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009 Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: fifi1906 napisał(a):
gigant napisał(a):
siara napisał(a):
Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu, pan premier Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): to i owo na luziku, Infonet, smieszne zdjecia filmiki Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):Malvi, M-M, oraz inni cichociemni malujacy nocą Powód: uzupelnienie
Ostatnio edytowane przez karmel1906 : 03.01.2010 o godz. 12:57.
![]() ![]() Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić .... |
|||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#51
|
|
Najlepszy forumowicz: Rosomak. Gdyby istniala kategoria "za całokształt" pasowałby idealnie. RWD na zaszczytnym drugim miejscu.
Miss forum: Ela za międzywojnie, TSWISEŁKI za wierność przez duże W, Tiramisu (za koszulkę WHU dr martens [...] i Łysiaka ;-) Mister forum: czuję w moczu że FortArt (chociaż gdyby RoMan miał konto, nie miałby chłopak startu) Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 Żartowniś: FortArt, Idzo Najmądrzejsze posty: Arpaho, Spartan, mb_1906, orzeu, pan_premier (z tych piszących w miarę regularnie) Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): harimata Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): musi tyrać ;-) Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Rosomak, Wilku Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wszystkie wcielenia charcerzyka, pirat.z.karaibów, wszystkie wcielenia K2 Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby, rachu, liczby na Ruchu i Piaście Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : mistrz, Konrad Gołoś wraca do treningów, druga połowa ostatnich derbów na Reymonta Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: "oni nawet spaść nie potrafią" by Krissu Najgłupszy post: http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=380 Najmądrzejszy post: zieniu.nazawsze napisał(a):Jest sobie chłopak, 16 letni, który był wychowany w np Andrychowie, grał dużo w piłkę, ale nie jest jakąś gwiazdą. Żył w normalnej rodzinie z dwoma staszymi braćmi, jeden w UK, drugi na studiach w Krakowie. W tym roku zdaje egzaminy i dostaje się do szkoły średniej mistrzostwa sportowego w Krakowie. Od razu wpada na ciekawe towarzystwo w szkole. Jest ekipa fanów Wisły i druga kibiców Cracovii oraz kilku innych. Chłopak, powiedzmy Mateusz, później Mati, staje w oblilczu pierwszego swojego wyboru po opuszczeniu ciepłego domku i maminych obiadów, jako że mieszka w internacie. Jest nowy w szkole, o słabym charakterze, słabej sile głosu, ale za to potężnym .......nięciem w piłę !! Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant, 7 kotów, dj_ibutti Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): wszystkie wcielenia charcerzyka (wykończyłbym klawiaturę, gdybym wpisał połowę) i snakesa / K2 / AS82 / Ellera Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier (bo "wchodzi między lud ukochany..." )Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki, INFONET, Historia Wisły, Dawno temu w odległej galaktyce, QUIZ kibicowski Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): RWD Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Rosomaka "biała gwiazda na koszulki!" i "cały nasz hulig" (niestety nie pamiętam czyj) Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Malvi i ekipa artystyczna, Siara, Pio za "Całe życie z Wisłą", D.Olszówka (chociaż nie mam zaufania do polityków widać, że Wisła znaczy ddla niego coś więcej niż nabijanie elektoratu)
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 09.01.2010 o godz. 10:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: (Z)abierzów
Offline |
#52
|
|
należy się mu to jak psu buda tak więc
Puchaty-miss forum ![]() |
|
|
|
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: Borek Vęcki
Offline |
#53
|
|
Widzę, że lata lecą, a Pysio jak prym wiódł, tak prym wiedzie dalej...
Ciekawe czy potomstwo planuje... ![]() |
|
|
|
Kangoo supersonic
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim
Offline |
#54
|
|
Pewnie zobaczymy na fotkach jak cuś (EOT)
![]()
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
||
|
To był chyba najdłużej nierozstrzygnięty plebiscyt, który podsumowywał rok 2009 na naszym forum. Udało się jednak znaleźć chwilę wolnego czasu i podsumować owe głosowanie. Niewykluczone, ze w kalkulacjach mogły wystąpić błędy, dlatego ewentualna weryfikacja przez osoby trzecie będzie mile widziana.
A oto wyniki: Najlepszy forumowicz: W tej kategorii walka była bardzo wyrównana i trudno było o zdecydowanego lidera. Sporo użytkowników miała swoje różne typy. Ostatecznie udało się jednak wyłonić czołówkę: 1) RWD ( 6 głosów) 2) WRzŚ (5 głosów) 3) 1q2 ( 4 głosy) Miss forum: Zdecydowanie najbardziej zaciekła walka, pośród wszystkich kategorii. Kiedy wydawało się, że po laur sięgnie Tiramisu, do walki wkroczył Puchaty, którego wielbiciele o mały włos nie doprowadzili, do wyborczej sensacji ![]() 1) Tiramisu (11 głosów) 2) Puchaty ( 10 głosów) 3) Żmijka (5 głosów) Mister forum: W związku z przeważającą większością mężczyzn na tym forum, w tej kategorii oddano najmniej głosów. Z godnie z obyczajem, panowie nie głosowali na panów. A, że znalazło się kilku takich co jednak zagłosować chcieli razem z innymi forumowiczkami, to wygrał : 1) Siara ( 3 głosy) Innowierca: walka o wyróżnienie w tej kategorii toczyła się głównie między legionistami. Ostateczny wynik: 1) 0_22 (7 głosów) 2) To Tylko Ja (5 głosów) 3) Spidey ( 4 głosy) * Warto odnotować, że jeden głos w tym konkursie otrzymała... Żmijka Żartowniś: Niczym filmowe gwiazdy, dwaj znani, popularni i najczęściej cytowani stoczyli walkę o palmę pierwszeństwa. O kim mowa? Oczywiście 7 kotów i gigantyczny gigant Ostatecznie wygrał ten drugi, jednak przyznać trzeba, że konkurenta miał godnego![]() 1) Gigant (25 głosów) 2) 7 kotów (10 głosów) 3) Puchaty ( 4 głosy) Najmądrzejsze posty:Jedna z najbardziej prestiżowych nagród tego forum. Wyróżnienie za całokształt twórczości forumowej ubiegłego roku, przypadło: 1) RWD (10 głosów) 2) Kot (6 głosów) 3) Krissu&Flamengista& orzeu ( 3 głosy) Debiut roku: absolutnie bezkonkurencyjny, bezapelacyjny i jeden jedyny w swojej wadze. nikt nie był w stanie mu zagrozić. 1) M-M Największy awans: Brak jednego faworyta i sporo głosów padło na pojedyncze osoby. Ostatecznie na pierwszym miejscu znaleźli się: KrystekABG oraz Niuton ( po 3 głosy) Zaginiony w akcji: czyli wspomnień czar. Numer jeden w tym głosowaniu, to emsi. Za nim znalazły się również, takie znakomitości, jak dorotja czy olTScholl. Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wygrał faworyt, który od początku został dostrzeżony przez większość udzielających się na tym forum. 1 miejsce oczywiście dla Pysia (11 głosów), warto jednak odnotować, że zaraz za nim, z 8 głosami znalazł się Pirat z Karaibów. Największy zonk: Nie mogło być inaczej. Zdecydowanie, w opinii większości królowały przegrane derby, kompromitacja z Levadią oraz porażki z Legią i Lechem. Wydarzenie: W tym przypadku opinia również była zgodna. Mistrzostwo 2009. wygrane derby w rundzie wiosennej (4:1). Nieco niżej wyróżniono również atmosferę na meczach koszykarek oraz dywan na derbach w Sosnowcu. Nadzieja forum: pod tym względem bardzo marnie. Masa kandydatów, ale zaledwie po 2 głosy uzbierali starzy wyjadacze nikol i flamengista. Najbardziej druzgoczący post: brak konkretów, które wybiły się ponad przeciętną. Typowano pojedyncze (różne) posty, lub całokształt twórczości. Najweselszy post: Najczęściej wskazywano na: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Najmądrzejszy post: brak konkretów Rozmywacz pozytywny: od początku głosowania liczył się tylko jeden - gigant Rozmywacz negatywny: w tym przypadku również nie była wątpliwości - pysio Najlepszy moderator: wśród moderujących szczególne pochwały zebrali: 1) Orzeu (17 głosów) 2) Pan Premier ( 12 głosów) 3) ewcia (8 głosów) Najgorszy moderator: Najbardziej w minionym roku podpadli Wilku& wolfy Najlepszy temat: Propozycji było bardzo dużo, jednak wśród tych najczęściej powtarzanych, uwagę w 2009 roku przykuwały: Infonet, Budowa stadionu i bazy, To i owo na luziku, Malujemy wiślackie okolice, Inwestycje w Krakowie, Ekstraklasa 2009/2010, Najlepszy avatar : brzuch Tiramisui wszystko jasne Najlepszy podpis : brak zdecydowanego faworyta Nocny "marek": bezapelacyjnie WRzŚ Wyróżnienie: grono wyróżnionych jest bardzo szerokie. Zasługi, dla których znaleźli się w nim bardzo zróżnicowane. Ważne jednak, ze zostali dostrzeżeni przez opinię forumową: Pio ( za twórczość), Malvi, M-M i ekipa (za artyzm), kobieta_wiślak, siara i hamas ( za działalność dobroczynną) , RoS (za rozrywkę), D. Olszówka ( za walkę o stadion). Wyróżnienie zbiorowe: za gościnę w Gdańsku * W razie błędów sprostowania mile widziane ![]()
Ostatnio edytowane przez Vinci : 20.02.2010 o godz. 08:27.
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#56
|
|
Dostaję gratulacje zdobycia tytułu miss, a ponieważ plan był inny, to aż policzyłam głosy
. Miss forum 2009 został Puchaty - pomyliłeś się o jakieś 5 głosów . Dzięki za głosy . Jakieś nagrody będą? ![]() ![]()
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#57
|
|
Randki z miss forum dla panow, a dla pan do wyboru z najmadrzejszymi postami, najlepszym forumowiczem, jajcarzem lub najlepszym moderatorem
![]() ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Czekam na jakąś specjalną nagrodę z tej okazji
BRO - NO - WIAN - KA! ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|