The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.12.2009, 16:11
Najlepszy forumowicz: Pio, Spartan, RWD

Miss forum: Puchaty...( podobno!!!), choć wolę Kobiety

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: 7 kotów , Puchaty, Pio, FCZ, Kobieta Wislak, Wienek

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): nieodżałowany olTSchool, Beer Boys

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia...

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Decyzja RM o funduszach na stadion: wyjazd (KIBICOWSKO) do Tallina

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Infonet, Luźny reaktywacja, To i owo na luziku...

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Wienek, Pio- za radosną dla nas twórczośc
Ostatnio edytowane przez siara : 19.12.2009 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.12.2009, 18:53
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: Puchaty...bo się foszy

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, Lech,Legia i Cracovia...

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): ewcia, orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
To i owo na luziku...

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Kobieta_Wislak

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za aukcje charytatywne, picasso i kiełbaski w Wodzisławiu
Powód: reszta zostanie dodana :)
Ostatnio edytowane przez pio : 20.12.2009 o godz. 18:08.
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio
Odpowiedz cytując
nikol
newswoman
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Grudziądz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.12.2009, 20:06
Najlepszy forumowicz: RWD

Miss forum: Puchaty

Mister forum: Siara

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: Puchaty, Wieńczysław

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Puchaty (bo Dawid tak mówi ;D )

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Norek

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby i Levadia

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Norek

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
To i owo na luziku...

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): MCDave

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Pio

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio, Wienek i siara, redakcja TWSD (za piosenkę JAK WYGRAMY TO SIĘ SCHLAMY!, zdrówko!)
la division de l'étoile blanche
Odpowiedz cytując
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.12.2009, 20:11
Najlepszy forumowicz: Wilku

Miss forum: Puchaty

Mister forum: OlTSchool

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): siara

Żartowniś: pijok

Najmądrzejsze posty: Wieńczysław

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): siara

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): olTSchool

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Niedzielan na 1:0 w Chorzowie

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Tallin

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): nikol

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: siara o wyjazdach mimo przeciwności losu

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): 7 kotów

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Zagadki europejskie

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Wienek

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): MCDave

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nikol

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za post o wyjazdach mimo przeciwności losu i TWSD za piosenkę "jak wygramy to się schlamy..."
Ostatnio edytowane przez MCDave : 19.12.2009 o godz. 20:25.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując
Norek
TWSD FOTO
 
 
Od: 06.2003
Skąd: ja to znam?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.12.2009, 20:19
Najlepszy forumowicz: Wilku

Miss forum: Puchaty

Mister forum: siara

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: pijok

Najmądrzejsze posty: Nikol

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): siara

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Niedzielan na 1:0 w Chorzowie

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : wyjazdy do Sosnowca

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): nikol

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: siara o wyjazdach mimo przeciwności losu

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): 7 kotów

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Uderz głową w klawiature

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): MCDave

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nikol

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): redakcji TWSD (zdrowie!)
©
Odpowiedz cytując
Q_11
Junior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: DW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 20.12.2009, 14:08
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty jak ta LALA
Mister forum: Pio
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):
Najmądrzejsze posty:
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Q_11, bo jakby inaczej
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Q_11 zdecydowanie muszę zagłosować na siebie; niektórzy wiedzą dlaczego...
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby w Sosnowcu
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): być może to będę ja Q_11
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
Najlepszy moderator(dlaczego?):
Najgorszy moderator (dlaczego?):
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): wieniu
Ostatnio edytowane przez Q_11 : 21.12.2009 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.12.2009, 21:41
Najlepszy forumowicz: orzeu, flamengista, element
Miss forum:
Mister forum:
Żartowniś: 7kotów
Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): kijek
Najmądrzejsze posty: Kot, Kocur
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa) Wojtek_Lok
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Dave, PvD
Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, przegrane derby
Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):
Najweselszy post:
siara napisał(a):Wyświetl post
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem.
flamengista napisał(a):
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.
Najgłupszy post:
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): od lat Pysio
Najlepszy moderator(dlaczego?): Rav - bo tak
Najgorszy moderator (dlaczego?): już nie ma
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz): Porozmawiajmy o Krakowie
Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie) : Kobieta_Wiślak
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):Kamil
Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):śpię
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): drugi rok siara i M-M z załogą
Ostatnio edytowane przez spartan : 27.12.2009 o godz. 20:57.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.12.2009, 12:38
Najlepszy forumowicz: 1q2, Kocur

Miss forum: Kobieta_Wiślak

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22

Żartowniś:

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.z.karaibow, brylant17

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):
sportowo: Levadia, Derby, forumowo: denny poziom forum, napinki wolfy'ego

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): Pan_premier, Kominek, urzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?): wolfy, oby skonczyl z pokazowkami

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Ekstraklasa 09/10, Budowa stadionu

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Darek Olszowka


bede jeszcze edytowac.
Ostatnio edytowane przez mic : 23.12.2009 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.12.2009, 13:41
Najlepszy forumowicz: 7kotów, RWD

Miss forum:

Mister forum: Tiramisu

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): kijek

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby, Legia

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: rzutem na taśmę
siara

Cytat:
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem.
Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?): Pan_premier

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):Filmy, które warto obejrzeć

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Kocur

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):
Odpowiedz cytując
olTSchool
PSIA KREW
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.12.2009, 17:18
Miss forum - PUCHATY - za naleśniki z cynamonem i piękne wnętrze
Odpowiedz cytując
igor1906
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Libiaz / Ludwinów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.12.2009, 22:00
Najlepszy forumowicz: wienek

Miss forum: Puchaty

Mister forum: wienek
Ostatnio edytowane przez igor1906 : 23.12.2009 o godz. 22:02.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 24.12.2009, 13:55
Miss forum: krążą słuchy, że Puchaty
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.12.2009, 23:18
Najlepszy forumowicz: kot, 1q2, pio, kamikadze

Miss forum: Żmijka

Mister forum: Puchaty

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022, skttrbrain(kibic Amiki, a rozmawia bez napinki i bufoniady - jednak wyjątki się zdarzają)

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: kot - tu bez dwóch zdań, aż przyjemnie się czyta

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Perosław88 (strasnie wkurzający gość, pisze tylko jednozdaniowe posty, typowy nabijacz. I ten avatar...), brylant17, pirat.z.karaibów

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, derby w Sosnowcu

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo 2009

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: siara o wykopanych napisach i flamengista z porównaniem umiejętności polskich piłkarzy do amatorskiego porno

Najgłupszy post: Wszystkie Peroslawa88. Bez wyjątku.

Najmądrzejszy post:
większość kota;

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?): wszyscy są w porządku, szacunek że trzymają to forum w ryzach.

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Nasi piłkarze, Bukmacherski

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Ogryzek(sentyment do przeczytanej 5 razy trylogii pozostaje )

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): mój jest fajny

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): darek_olszówka - wielkie słowa uznania za działanie w tej zakłamanej Radzie Miasta i działania na rzecz naszego klubu i budowy infrastruktury. Wyrazy współczucia, że musi Pan spierać się z ludźmi pokroju pani Jantos czy jak jej tam (tej od brydża). M-M za wiślackie prace i rocco za dobre hokejowe typy na noc
Ostatnio edytowane przez fialo : 25.12.2009 o godz. 23:24.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 26.12.2009, 17:11
Miss forum: Puchaty - podobno idealny kandydat w tej kategorii ;-)
Odpowiedz cytując
Tisu
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.12.2009, 13:09
................
Powód: .............
Ostatnio edytowane przez Tisu : 26.02.2023 o godz. 21:00.

Odpowiedz cytując
unpredictable_wislaczka
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Gorzów/ Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.12.2009, 20:42
Najlepszy forumowicz:

Miss forum: mówią,że Puchaty

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022

Żartowniś: gigant, element

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia,Legia,Lecha,derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009+feta na Rynku

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Cetnik

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią"

Najgłupszy post: wszystkie Tisu,jak usiłował dostać bana

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):Tisu, pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Luźny,Nasi piłkarze,Byli piłkarze i pracownicy, Matura/Po maturze i Premiership

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): fialo

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):Cetnik (on wie czemu ;p )

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio za twórczość i siara za aukcje
Ostatnio edytowane przez unpredictable_wislaczka : 28.12.2009 o godz. 14:01.
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."

M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić."

Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 02.01.2010, 13:58
Najlepszy forumowicz: 1q2

Miss forum: Tiramisu

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): To tylko Ja

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty: 1q2

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio(ile można z tym Skorżą - nawet w temacie "jebn*** głową w klawiaturę")

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia, ale w sumie nic tak nie boli jak przegrana w derbach

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo.

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): kot, flamengista

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią"

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):pan_premier (a no bo taaaa... )

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Hip-Hop,Jazz,Elektroniczna, Matura/Po maturze

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Norek, Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):pan_premier, NowaHutaWHN

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara za aukcje, M-M za kontynuacje pracy Malviego.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 02.01.2010 o godz. 14:07.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.01.2010, 21:17
Najlepszy forumowicz: picasso

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): To tylko Ja

Żartowniś: gigant

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): niestety brak :/

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): jak wyżej

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): harthausen za rzadko pisze

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.zkaraibów

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Ela, Krissu, pysio

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): pysio


Najlepszy moderator(dlaczego?):KOMINEK


Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): nic nie rzuciło mi się w oczy

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): siara i hamas
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
pelek
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.01.2010, 11:58
Miss forum: Kobieta_Wiślak

Najmądrzejsze posty: RWD

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.z.karaibow
Odpowiedz cytując
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.01.2010, 12:13
Najlepszy forumowicz: emsi

Miss forum: żmijka

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):

Żartowniś: jak co roku-gigant, wyroznienie picasso

Najmądrzejsze posty: orzeu, RWD

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): zdecydowanie emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):Mozna odpasc z LM, PP czy przegrac mistrza, ale nie Derby

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:
fifi1906 napisał(a):
Moze ktos dla mnie wykonac maly fotomontaz oferty na priv
gigant napisał(a):

Po co? Ona i tak wie że 6 cm we wzwodzie, to wszystko na co Cię stać.
siara napisał(a):
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem.
Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio

Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu, pan premier

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): to i owo na luziku, Infonet, smieszne zdjecia filmiki

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):Malvi, M-M, oraz inni cichociemni malujacy nocą
Powód: uzupelnienie
Ostatnio edytowane przez karmel1906 : 03.01.2010 o godz. 12:57.


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 04.01.2010, 12:13
Najlepszy forumowicz: Rosomak. Gdyby istniala kategoria "za całokształt" pasowałby idealnie. RWD na zaszczytnym drugim miejscu.

Miss forum: Ela za międzywojnie, TSWISEŁKI za wierność przez duże W, Tiramisu (za koszulkę WHU dr martens [...] i Łysiaka ;-)

Mister forum: czuję w moczu że FortArt (chociaż gdyby RoMan miał konto, nie miałby chłopak startu)

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22

Żartowniś: FortArt, Idzo

Najmądrzejsze posty: Arpaho, Spartan, mb_1906, orzeu, pan_premier (z tych piszących w miarę regularnie)

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): harimata

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): musi tyrać ;-)

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Rosomak, Wilku

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wszystkie wcielenia charcerzyka, pirat.z.karaibów, wszystkie wcielenia K2

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby, rachu, liczby na Ruchu i Piaście

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : mistrz, Konrad Gołoś wraca do treningów, druga połowa ostatnich derbów na Reymonta

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post: "oni nawet spaść nie potrafią" by Krissu

Najgłupszy post: http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=380

Najmądrzejszy post: zieniu.nazawsze napisał(a):Jest sobie chłopak, 16 letni, który był wychowany w np Andrychowie, grał dużo w piłkę, ale nie jest jakąś gwiazdą. Żył w normalnej rodzinie z dwoma staszymi braćmi, jeden w UK, drugi na studiach w Krakowie. W tym roku zdaje egzaminy i dostaje się do szkoły średniej mistrzostwa sportowego w Krakowie. Od razu wpada na ciekawe towarzystwo w szkole. Jest ekipa fanów Wisły i druga kibiców Cracovii oraz kilku innych. Chłopak, powiedzmy Mateusz, później Mati, staje w oblilczu pierwszego swojego wyboru po opuszczeniu ciepłego domku i maminych obiadów, jako że mieszka w internacie. Jest nowy w szkole, o słabym charakterze, słabej sile głosu, ale za to potężnym .......nięciem w piłę !!



Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant, 7 kotów, dj_ibutti

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): wszystkie wcielenia charcerzyka (wykończyłbym klawiaturę, gdybym wpisał połowę) i snakesa / K2 / AS82 / Ellera

Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier (bo "wchodzi między lud ukochany..." )

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki, INFONET, Historia Wisły, Dawno temu w odległej galaktyce, QUIZ kibicowski

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): RWD

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Rosomaka "biała gwiazda na koszulki!" i "cały nasz hulig" (niestety nie pamiętam czyj)

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Malvi i ekipa artystyczna, Siara, Pio za "Całe życie z Wisłą", D.Olszówka (chociaż nie mam zaufania do polityków widać, że Wisła znaczy ddla niego coś więcej niż nabijanie elektoratu)
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 09.01.2010 o godz. 10:53.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
!(Z)
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: (Z)abierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 04.01.2010, 13:45
należy się mu to jak psu buda tak więc

Puchaty-miss forum
Odpowiedz cytując
Wormal
Schodowicze'05
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Borek Vęcki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.01.2010, 10:47
Widzę, że lata lecą, a Pysio jak prym wiódł, tak prym wiedzie dalej...

Ciekawe czy potomstwo planuje...
Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 10.01.2010, 00:43
Pewnie zobaczymy na fotkach jak cuś (EOT)
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.02.2010, 08:18
To był chyba najdłużej nierozstrzygnięty plebiscyt, który podsumowywał rok 2009 na naszym forum. Udało się jednak znaleźć chwilę wolnego czasu i podsumować owe głosowanie. Niewykluczone, ze w kalkulacjach mogły wystąpić błędy, dlatego ewentualna weryfikacja przez osoby trzecie będzie mile widziana.

A oto wyniki:


Najlepszy forumowicz: W tej kategorii walka była bardzo wyrównana i trudno było o zdecydowanego lidera. Sporo użytkowników miała swoje różne typy. Ostatecznie udało się jednak wyłonić czołówkę:

1) RWD ( 6 głosów)

2) WRzŚ (5 głosów)

3) 1q2 ( 4 głosy)


Miss forum: Zdecydowanie najbardziej zaciekła walka, pośród wszystkich kategorii. Kiedy wydawało się, że po laur sięgnie Tiramisu, do walki wkroczył Puchaty, którego wielbiciele o mały włos nie doprowadzili, do wyborczej sensacji Ostatecznie to jednak Tiramisu (przynajmniej według moich obliczeń) zdobyła złoto

1) Tiramisu
(11 głosów)

2) Puchaty ( 10 głosów)

3) Żmijka (5 głosów)




Mister forum: W związku z przeważającą większością mężczyzn na tym forum, w tej kategorii oddano najmniej głosów. Z godnie z obyczajem, panowie nie głosowali na panów.
A, że znalazło się kilku takich co jednak zagłosować chcieli razem z innymi forumowiczkami, to wygrał :

1) Siara ( 3 głosy)


Innowierca: walka o wyróżnienie w tej kategorii toczyła się głównie między legionistami. Ostateczny wynik:

1) 0_22 (7 głosów)
2) To Tylko Ja (5 głosów)
3) Spidey ( 4 głosy)


* Warto odnotować, że jeden głos w tym konkursie otrzymała... Żmijka


Żartowniś: Niczym filmowe gwiazdy, dwaj znani, popularni i najczęściej cytowani stoczyli walkę o palmę pierwszeństwa. O kim mowa? Oczywiście 7 kotów i gigantyczny gigant Ostatecznie wygrał ten drugi, jednak przyznać trzeba, że konkurenta miał godnego


1) Gigant (25 głosów)
2) 7 kotów (10 głosów)
3) Puchaty ( 4 głosy)


Najmądrzejsze posty:Jedna z najbardziej prestiżowych nagród tego forum. Wyróżnienie za całokształt twórczości forumowej ubiegłego roku, przypadło:

1) RWD (10 głosów)
2) Kot (6 głosów)

3) Krissu&Flamengista& orzeu ( 3 głosy)



Debiut roku:
absolutnie bezkonkurencyjny, bezapelacyjny i jeden jedyny w swojej wadze. nikt nie był w stanie mu zagrozić.

1) M-M

Największy awans: Brak jednego faworyta i sporo głosów padło na pojedyncze osoby. Ostatecznie na pierwszym miejscu znaleźli się:

KrystekABG oraz Niuton ( po 3 głosy)

Zaginiony w akcji: czyli wspomnień czar. Numer jeden w tym głosowaniu, to emsi. Za nim znalazły się również, takie znakomitości, jak dorotja czy olTScholl.



Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
wygrał faworyt, który od początku został dostrzeżony przez większość udzielających się na tym forum. 1 miejsce oczywiście dla Pysia (11 głosów), warto jednak odnotować, że zaraz za nim, z 8 głosami znalazł się Pirat z Karaibów.



Największy zonk: Nie mogło być inaczej. Zdecydowanie, w opinii większości królowały przegrane derby, kompromitacja z Levadią oraz porażki z Legią i Lechem.


Wydarzenie
: W tym przypadku opinia również była zgodna. Mistrzostwo 2009. wygrane derby w rundzie wiosennej (4:1). Nieco niżej wyróżniono również atmosferę na meczach koszykarek oraz dywan na derbach w Sosnowcu.

Nadzieja forum:
pod tym względem bardzo marnie. Masa kandydatów, ale zaledwie po 2 głosy uzbierali starzy wyjadacze nikol i flamengista.

Najbardziej druzgoczący post: brak konkretów, które wybiły się ponad przeciętną. Typowano pojedyncze (różne) posty, lub całokształt twórczości.

Najweselszy post: Najczęściej wskazywano na:

Cytat:
siara napisał(a):
Dyskutowałem z znajomym, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i Pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem
oraz
Cytat:
flamengista
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.
3 miejsce dla:

Cytat:
Oni nawet spaść nie potrafią
Najgłupszy post: brak konkretów


Najmądrzejszy post:
brak konkretów

Rozmywacz pozytywny: od początku głosowania liczył się tylko jeden - gigant


Rozmywacz negatywny
: w tym przypadku również nie była wątpliwości - pysio

Najlepszy moderator: wśród moderujących szczególne pochwały zebrali:

1) Orzeu (17 głosów)
2) Pan Premier ( 12 głosów)
3) ewcia (8 głosów)




Najgorszy moderator: Najbardziej w minionym roku podpadli Wilku& wolfy


Najlepszy temat
: Propozycji było bardzo dużo, jednak wśród tych najczęściej powtarzanych, uwagę w 2009 roku przykuwały: Infonet, Budowa stadionu i bazy, To i owo na luziku, Malujemy wiślackie okolice, Inwestycje w Krakowie, Ekstraklasa 2009/2010,

Najlepszy avatar
: brzuch Tiramisui wszystko jasne

Najlepszy podpis
: brak zdecydowanego faworyta

Nocny "marek": bezapelacyjnie WRzŚ

Wyróżnienie: grono wyróżnionych jest bardzo szerokie. Zasługi, dla których znaleźli się w nim bardzo zróżnicowane. Ważne jednak, ze zostali dostrzeżeni przez opinię forumową:

Pio ( za twórczość), Malvi, M-M i ekipa (za artyzm), kobieta_wiślak, siara i hamas ( za działalność dobroczynną) , RoS (za rozrywkę), D. Olszówka ( za walkę o stadion).

Wyróżnienie zbiorowe: za gościnę w Gdańsku

* W razie błędów sprostowania mile widziane
Ostatnio edytowane przez Vinci : 20.02.2010 o godz. 08:27.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 20.02.2010, 18:02
Dostaję gratulacje zdobycia tytułu miss, a ponieważ plan był inny, to aż policzyłam głosy . Miss forum 2009 został Puchaty - pomyliłeś się o jakieś 5 głosów . Zadowolę się najlepszym avatarem .

Dzięki za głosy . Jakieś nagrody będą?
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.02.2010, 18:16
Randki z miss forum dla panow, a dla pan do wyboru z najmadrzejszymi postami, najlepszym forumowiczem, jajcarzem lub najlepszym moderatorem
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 20.02.2010, 21:51
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Innowierca:
* Warto odnotować, że jeden głos w tym konkursie otrzymała... Żmijka
Czekam na jakąś specjalną nagrodę z tej okazji

BRO - NO - WIAN - KA!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:44.