The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.11.2009, 16:59. The White Star Awards 2009
Rok 2009 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze grudzień, który zapewne będzie obfitował w liczne podsumowania i rankingi. Biorąc pod uwagę, że sporo wydarzyło się w tych ostatnich kilkunastu miesiącach, to i sporo działo się na forum.

Kto, co i kiedy na wiślackim forum w 2009 roku?

Zagłosujcie sami




Najlepszy forumowicz: harthausen

Miss forum: Kobieta_Wiślak

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey

Żartowniś: 7 kotów i gigant

Najmądrzejsze posty: kot

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): 0-1 czyli Levadia, Lech,Legia i Cracovia...

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Wycieczki do Sosnowca, Ostatnie wygrane derby przy Reymonta 4:1, Mistrzostwo 2009, resztę trzeba niestety przemilczeć:(

Nadzieja forum
(ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym):

Najweselszy post:

Najgłupszy post:

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):

Najlepszy moderator(dlaczego?):

Najgorszy moderator (dlaczego?):

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Budowa stadionu, Inwestycje w Krakowie, Wydarzenia kulturalne w mieście oraz Ekstraklasa 2009/2010

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): D.Olszówka za aktywność, gdy istniało ryzyko, że nie będzie dofinansowania budowy stadionu.

Wyniki zapewne w styczniu.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 29.11.2009 o godz. 11:29.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.