
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Rok 2009 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze grudzień, który zapewne będzie obfitował w liczne podsumowania i rankingi. Biorąc pod uwagę, że sporo wydarzyło się w tych ostatnich kilkunastu miesiącach, to i sporo działo się na forum.
Kto, co i kiedy na wiślackim forum w 2009 roku? Zagłosujcie sami ![]() Najlepszy forumowicz: harthausen Miss forum: Kobieta_Wiślak Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey Żartowniś: 7 kotów i gigant Najmądrzejsze posty: kot Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): 0-1 czyli Levadia, Lech,Legia i Cracovia... Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Wycieczki do Sosnowca, Ostatnie wygrane derby przy Reymonta 4:1, Mistrzostwo 2009, resztę trzeba niestety przemilczeć:( Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Budowa stadionu, Inwestycje w Krakowie, Wydarzenia kulturalne w mieście oraz Ekstraklasa 2009/2010 Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): D.Olszówka za aktywność, gdy istniało ryzyko, że nie będzie dofinansowania budowy stadionu. Wyniki zapewne w styczniu.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 29.11.2009 o godz. 11:29.
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|

|
||||||
|
|