
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 12.2009
Offline |
#1
|
|
Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140 JAZDA JAZDA JAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez radian2 : 29.12.2009 o godz. 20:12.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2009
Offline |
#2
|
|
Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140 |
|
|