Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   konkurs dla córy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6856)

radian2 29.12.2009 19:51

konkurs dla córy
 
Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz
prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła
http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140


JAZDA JAZDA JAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!

radian2 29.12.2009 20:20

Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz
prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła
http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl