![]() |
konkurs dla córy
Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140 JAZDA JAZDA JAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!! |
Bardzo proszę o oddanie głosiku dla chyba najmłodszej Wiślaczki JUSTYNKI .
wystarczy wejść i wpisać kodzik można do 10 stycznia raz dziennie co 24 godz prosimy wszystkich wiślaków o pomoc w Was siła http://akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1140 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl