The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.12.2009, 16:21. Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to:
Tak sobie czasami myślę, z jakimi numerami grali nasi obecni i byli piłkarze. Myślę sobie że najlepszą "jedynką" był Sarnat, a "dwójką " Kałużny...



Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze Telefoniki.

Jakie numery zarezerwowalibyście danym zawodnikom,tak żeby nikt już nie grał więcej z tymi numerami na plecach?

Ja pamiętam:

1.Sarnat
2.Kałużny
5.Kosowski
8.Pater
9.Żurawski
10.Czerwiec
20.Cantoro
21.Frankowski
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.12.2009, 16:24
1.Sarnat
2.Szymkowiak
4.Baszczu
5.Kosa
6. Głowa
7. Sobol
9.Zuraw
10.Uche
20.Cantoro
21.Franek
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.12.2009, 16:25
sepot napisał(a):Wyświetl post
Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze Telefoniki.
Abstrahując od nieracjonalności tego tematu to jedno zdanie sprawia, że całkiem nie ma on sensu...

Długo tu pewnie nie przetrwa
Odpowiedz cytując
Hamas_kr
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.12.2009, 16:32
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
10.Uche
...

9. Żuraw
21. Franek
11. Kula
6. Głowa
7. Kaziu Moskal
4. Baszczu

Tylu według mnie zasługuje na zastanowienie się nad taką koncepcją.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.12.2009, 16:36
Hamas_kr napisał(a):Wyświetl post
...

9. Żuraw
21. Franek
11. Kula
6. Głowa
7. Kaziu Moskal
4. Baszczu

Tylu według mnie zasługuje na zastanowienie się nad taką koncepcją.
a dlaczego Oni tak, a np. Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka i wielu innych nie?
Tego się nie da zrobić...
Odpowiedz cytując
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.12.2009, 16:40
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od nieracjonalności tego tematu to jedno zdanie sprawia, że całkiem nie ma on sensu...

Długo tu pewnie nie przetrwa

Chodziło mi o to,że trend z wybieraniem sobie numerów, jest obecny od połowy lat 90. Wcześniej zawodnik dostawał numer z zakresu 1-22 (to tylko przykład). Oczywiście były wyjątki

Poza tym, kto z Was widział jak grał Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.12.2009, 16:42
arti napisał(a):Wyświetl post
a dlaczego Oni tak, a np. Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka i wielu innych nie?
Tego się nie da zrobić...
Bo w domysle jest "czasy TF"




Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.12.2009, 16:59
2 Szymkowiak
4 Baszczu
5 Kosowski
6 Głowa
7 Moskal
8 Pater
9 Żurawski
10 Czerwiec
20 Cantoro
21 Frankowski
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.12.2009, 17:00
Cytat:
Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.
Padłem Pozwole sobie delikatnie powkurzać 7 kotów, mam nadzieję że nie przegne A co ze Svitlicą czy Dawidowskim?

A tak na serio:

21 - Franek
10 - Czerwiec
9 - Żuraw
6 - Głowa

I tak jeszcze mi przyszło coś na myśl

Marek Penksa - 99

Nie ze względu na zasługi, ale na oryginalość
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 17.12.2009 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.12.2009, 17:08
Pozastrzegajcie se każdy od 1 do 23, to potem będziemy wyglądać jak drużyna futbolu amerykańskiego.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.12.2009, 17:09
Svitlica koniecznie. Dodałbym jeszcze Lantame Ouadje i Temple Omeonu.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.12.2009, 17:15
Watts napisał(a):Wyświetl post
Pozastrzegajcie se każdy od 1 do 23, to potem będziemy wyglądać jak drużyna futbolu amerykańskiego.
Celna uwaga!

A z zastrzeganiem numerów to poczekajmy, aż nasz jakiś kapitano wprowadzi do LM. Jeśli by się udało tego lata (czyli najpierw trzeba wywalczyć 13 mistrzostwo), to możemy zastrzec nr. Głowy. x)

A jak już zastrzegać, to niby czemu tylko z "ery TeleFoniki" ? To jest jakiś totalny żart :roll:
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.12.2009, 17:15
A niejaki Bellotte ? Jego numer przede wszystkim powinniśmy zastrzec, żeby znów jakiś mistrz świata go nie wziął....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.12.2009, 17:16
a tak na poważnie to Baszczu- 4, Głowa-6 i Pater-8 (wychowanek ,któremu w TF chyba udało się osiągnąć najwięcej no i dwa gole z Barcą)
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.12.2009, 17:29
4 - Baszczu
6 - Głowa
7 - Moskal

Sezon ogórkowy trwa...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 17.12.2009, 17:31
ja bym zastrzegł numery wszytskich zawodników co grali chyba w najlepszym meczu 100 lecia Wisły czyli w Gelsenkirchen przeciwko Schalke ( 4-1 dla Nas było).Na taki następny wystep chyba będzie trzeba dłuuugo czekac.Oczywiście pominąłbym numer dla Uche za jego dezercje przed meczem Anderlechtem.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.12.2009 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.12.2009, 18:12
Pawełek 81
tylko niech nam jeszcze wybroni awans do Lm to bedzie mial na pewno zastrzezony.

Głowa - 6
Żuraw 9
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 17.12.2009, 18:33
Jedyny numer jaki powinien być zastrzeżony to1=Cupiał!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 17.12.2009, 19:19
idealny temat do kontynuacji "goracych" wątków typu "Franek-szczur i zdrajca " "Uche to samo " itd

nie ma co poruszac tych spraw bo kazdy ma swoje zdanie

Pater ,Moskal,Kulawik ......to chyba ostatni ludzie ktorzy grali w ostatnich latach dla ktorych Wisla byla czyms wiecej niz miejscem gdzie zarabiają pieniadze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 17.12.2009, 21:36
86 - Ćwielongi
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 17.12.2009, 21:41
sepot napisał(a):Wyświetl post
2.Kałużnyi
Zastrzegłbym żeby więcej ktoś taki nie grał jak Kałużny co najwyżej
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
DAVE
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: WISŁA KRAKÓW - SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.12.2009, 21:59
Ja zastrzegłbym nie numery dla zawodników, zwłaszcza tych ostatnio, ale numery przed nimi...

no bo jak się czuje Iwan, Kmiecik, Motyka czy Lipka jak widzi take łajze co z jego numerem po boisku zaiwania i celuje z metra w oświetlenie ....?

teraźniejsze wyrobniki powinni Ich w pomeczowych wywiadach przepraszać raczej że się numerologią podpierają, a nie w szranki z prawdziwymi Wiślakami stawać... .....
semprini, klancyk i części niesforne....
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.12.2009, 22:48
4- Baszczu
6- Głowa
7- Sobol
9- Żuraw
10- Czerwiec
11- Kulawik
21- Frankowski
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.12.2009, 22:51
4 - Baszczyński
6 - Głowacki
7 - Sobolewski
16 - Błaszczykowski
11 - Kulawik
9 - Żurawski
21 - Frankowski
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.12.2009, 23:11
DAVE napisał(a):Wyświetl post
no bo jak się czuje Iwan, Kmiecik, Motyka czy Lipka jak widzi take łajze co z jego numerem po boisku zaiwania i celuje z metra w oświetlenie ....?
Popieram apel. Dlatego każdy nowy piłkarz powinien dostawać numer z zakresu 89 - 99. Niech znają swoje miejsce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.12.2009, 23:23
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.
Banem częstowałbym też za kogokolwiek z obecnej kadry.

Na siłę szukają co poniektórzy gwiazd, "symboli". Zastrzec numer to sobie moze Real Raulowi, czy Milan Maldiniemu. Wielkie nazwiska, wybitnie uzdolnieni, charyzmatyczni i wierni barwom piłkarze. A nie te nasze kopaczki, których to "wierność" wynika raczej z braku poważnych ofert...

Sobolewski, Głowacki ? przeciez takich w historii ponad 100 letniej Wisły biegało mnóstwo.

Cantoro to już z kolei jajca...
Ostatnio edytowane przez felipe : 17.12.2009 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.12.2009, 23:26
2.Szymkowiak
4.Baszczyński
9 Żurawski
16 - Błaszczykowski
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 18.12.2009, 00:29
sepot napisał(a):Wyświetl post
Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze
Słusznie, ja też mam tam zastrzeżony.

Tylko mi się na koszulce nie mieści.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 18.12.2009, 03:52
21 Frankowski
9 Żurawski
Odpowiedz cytując
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 18.12.2009, 07:06
6 Głowacki
7 Sobolewski
9 Żurawski
16 Błaszczykowski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:57.