Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to: (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6803)

sepot 17.12.2009 16:21

Gdybym miał zastrzec numer koszulki dla piłkarza, to:
 
Tak sobie czasami myślę, z jakimi numerami grali nasi obecni i byli piłkarze. Myślę sobie że najlepszą "jedynką" był Sarnat, a "dwójką " Kałużny...



Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze Telefoniki.

Jakie numery zarezerwowalibyście danym zawodnikom,tak żeby nikt już nie grał więcej z tymi numerami na plecach?

Ja pamiętam:

1.Sarnat
2.Kałużny
5.Kosowski
8.Pater
9.Żurawski
10.Czerwiec
20.Cantoro
21.Frankowski

WhiteStarDvisionTheBest 17.12.2009 16:24

1.Sarnat
2.Szymkowiak
4.Baszczu
5.Kosa
6. Głowa
7. Sobol
9.Zuraw
10.Uche
20.Cantoro
21.Franek

St@chu 17.12.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sepot (Post 831208)
Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze Telefoniki.

Abstrahując od nieracjonalności tego tematu to jedno zdanie sprawia, że całkiem nie ma on sensu...

Długo tu pewnie nie przetrwa

Hamas_kr 17.12.2009 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 831210)
10.Uche

... :)

9. Żuraw
21. Franek
11. Kula
6. Głowa
7. Kaziu Moskal
4. Baszczu

Tylu według mnie zasługuje na zastanowienie się nad taką koncepcją.

arti 17.12.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 831216)
... :)

9. Żuraw
21. Franek
11. Kula
6. Głowa
7. Kaziu Moskal
4. Baszczu

Tylu według mnie zasługuje na zastanowienie się nad taką koncepcją.

a dlaczego Oni tak, a np. Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka i wielu innych nie?
Tego się nie da zrobić...

sepot 17.12.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 831211)
Abstrahując od nieracjonalności tego tematu to jedno zdanie sprawia, że całkiem nie ma on sensu...

Długo tu pewnie nie przetrwa


Chodziło mi o to,że trend z wybieraniem sobie numerów, jest obecny od połowy lat 90. Wcześniej zawodnik dostawał numer z zakresu 1-22 (to tylko przykład). Oczywiście były wyjątki

Poza tym, kto z Was widział jak grał Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka

7 kotów 17.12.2009 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 831219)
a dlaczego Oni tak, a np. Reyman, Balcer, Gracz, Jurowicz, Kmiecik, Szymanowski, Motyka, Lipka i wielu innych nie?
Tego się nie da zrobić...

Bo w domysle jest "czasy TF"




Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.

Tuman 17.12.2009 16:59

2 Szymkowiak
4 Baszczu
5 Kosowski
6 Głowa
7 Moskal
8 Pater
9 Żurawski
10 Czerwiec
20 Cantoro
21 Frankowski

Grzadq 17.12.2009 17:00

Cytat:

Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.
:) Padłem :) Pozwole sobie delikatnie powkurzać 7 kotów, mam nadzieję że nie przegne ;) A co ze Svitlicą czy Dawidowskim? :D

A tak na serio:

21 - Franek
10 - Czerwiec
9 - Żuraw
6 - Głowa

I tak jeszcze mi przyszło coś na myśl

Marek Penksa - 99

Nie ze względu na zasługi, ale na oryginalość :)

Watts 17.12.2009 17:08

Pozastrzegajcie se każdy od 1 do 23, to potem będziemy wyglądać jak drużyna futbolu amerykańskiego. :D

_ukoL 17.12.2009 17:09

Svitlica koniecznie. Dodałbym jeszcze Lantame Ouadje i Temple Omeonu.

masterlag 17.12.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 831229)
Pozastrzegajcie se każdy od 1 do 23, to potem będziemy wyglądać jak drużyna futbolu amerykańskiego. :D

Celna uwaga! :-D

A z zastrzeganiem numerów to poczekajmy, aż nasz jakiś kapitano wprowadzi do LM. Jeśli by się udało tego lata (czyli najpierw trzeba wywalczyć 13 mistrzostwo), to możemy zastrzec nr. Głowy. x)

A jak już zastrzegać, to niby czemu tylko z "ery TeleFoniki" ? To jest jakiś totalny żart :roll:

funkykoval 17.12.2009 17:15

A niejaki Bellotte ??? Jego numer przede wszystkim powinniśmy zastrzec, żeby znów jakiś mistrz świata go nie wziął....

krzysiek92 17.12.2009 17:16

a tak na poważnie to Baszczu- 4, Głowa-6 i Pater-8 (wychowanek ,któremu w TF chyba udało się osiągnąć najwięcej no i dwa gole z Barcą:D)

Kamson 17.12.2009 17:29

4 - Baszczu
6 - Głowa
7 - Moskal

Sezon ogórkowy trwa... :D

AYALA 17.12.2009 17:31

ja bym zastrzegł numery wszytskich zawodników co grali chyba w najlepszym meczu 100 lecia Wisły czyli w Gelsenkirchen przeciwko Schalke ( 4-1 dla Nas było).Na taki następny wystep chyba będzie trzeba dłuuugo czekac.Oczywiście pominąłbym numer dla Uche za jego dezercje przed meczem Anderlechtem.

BRTS39 17.12.2009 18:12

Pawełek 81 :D
tylko niech nam jeszcze wybroni awans do Lm to bedzie mial na pewno zastrzezony.

Głowa - 6
Żuraw 9

sergio 17.12.2009 18:33

Jedyny numer jaki powinien być zastrzeżony to1=Cupiał!

Wojtas 17.12.2009 19:19

idealny temat do kontynuacji "goracych" wątków typu "Franek-szczur i zdrajca " "Uche to samo " itd

nie ma co poruszac tych spraw bo kazdy ma swoje zdanie

Pater ,Moskal,Kulawik ......to chyba ostatni ludzie ktorzy grali w ostatnich latach dla ktorych Wisla byla czyms wiecej niz miejscem gdzie zarabiają pieniadze.

szprotson 17.12.2009 21:36

86 - Ćwielongi

Zwierze 17.12.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sepot (Post 831208)
2.Kałużnyi

Zastrzegłbym żeby więcej ktoś taki nie grał jak Kałużny co najwyżej

DAVE 17.12.2009 21:59

Ja zastrzegłbym nie numery dla zawodników, zwłaszcza tych ostatnio, ale numery przed nimi...

no bo jak się czuje Iwan, Kmiecik, Motyka czy Lipka jak widzi take łajze co z jego numerem po boisku zaiwania i celuje z metra w oświetlenie ....?

teraźniejsze wyrobniki powinni Ich w pomeczowych wywiadach przepraszać raczej że się numerologią podpierają, a nie w szranki z prawdziwymi Wiślakami stawać... .....

KoPer 17.12.2009 22:48

4- Baszczu
6- Głowa
7- Sobol
9- Żuraw
10- Czerwiec
11- Kulawik
21- Frankowski

!!IRIVER!! 17.12.2009 22:51

4 - Baszczyński
6 - Głowacki
7 - Sobolewski
16 - Błaszczykowski
11 - Kulawik
9 - Żurawski
21 - Frankowski

wolfy 17.12.2009 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DAVE (Post 831362)
no bo jak się czuje Iwan, Kmiecik, Motyka czy Lipka jak widzi take łajze co z jego numerem po boisku zaiwania i celuje z metra w oświetlenie ....?

Popieram apel. Dlatego każdy nowy piłkarz powinien dostawać numer z zakresu 89 - 99. Niech znają swoje miejsce.

felipe 17.12.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 831222)

Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.

Banem częstowałbym też za kogokolwiek z obecnej kadry.

Na siłę szukają co poniektórzy gwiazd, "symboli". Zastrzec numer to sobie moze Real Raulowi, czy Milan Maldiniemu. Wielkie nazwiska, wybitnie uzdolnieni, charyzmatyczni i wierni barwom piłkarze. A nie te nasze kopaczki, których to "wierność" wynika raczej z braku poważnych ofert...

Sobolewski, Głowacki ? przeciez takich w historii ponad 100 letniej Wisły biegało mnóstwo.

Cantoro to już z kolei jajca...

Tylko_Wisła! 17.12.2009 23:26

2.Szymkowiak
4.Baszczyński
9 Żurawski
16 - Błaszczykowski

Romy S. 18.12.2009 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sepot (Post 831208)
Żeby wszystko ograniczyć, to skupmy się tylko na Erze

Słusznie, ja też mam tam zastrzeżony.

Tylko mi się na koszulce nie mieści.

s1mone 18.12.2009 03:52

21 Frankowski
9 Żurawski

hunter TSW 18.12.2009 07:06

6 Głowacki
7 Sobolewski
9 Żurawski
16 Błaszczykowski


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl