The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 12.12.2009, 15:32
drugie zdjęcie: http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=411
co to k..a jest?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 12.12.2009, 15:37
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
drugie zdjęcie: http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=411
co to k..a jest?
Młody Legionista

uroki Sosnowca.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 13.12.2009, 00:43
Wiadomo co z Leszczakiem w końcu
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 13.12.2009, 01:12
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Podobno Cupiał mecz oglądał w towarzystwie swoich dwóch najwyżej cenionych doradców Zdzisia Kapki i Krystiana Rogali - tak donosi PS... :(

Matko swieta ..ja juz myslalem ze odcial sie od tych panow a tu widze ze czepiaja se go jak rzepy psiego ogona...

Madrze ktos zauwazyl ze Rafal Boguski w formie to nasz najepszy zawodnik
Jak wroci do pelni sprawonsci to to bedzie nasz prawdziwy motorek napedowy,zwrocicie uwage jak on mysli przy podawaniu pilek.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 13.12.2009, 01:15
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
drugie zdjęcie: http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=411
co to k..a jest?
Może dziwne pytanie, ale czy w was również to zdjęcie wzbudza agresję?

Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 13.12.2009, 01:19
O dziwo ... TAK

Odpowiedz cytując
kolumb
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 13.12.2009, 12:18
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-1053.html

relacja z meczyku... Cebanu fajnie opowiada o tym jak dostał info, że gra
Szkoda tylko, że spotkanie bez kibiców, bo pożegnanie Mauro nie wyszło zbyt okazale :(
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 13.12.2009, 12:18
ja rozumiem że "najlepszych" sędziów pozamykano we Wrocławiu i teraz awanse dostali ludzie kompletnie bez refleksu jak ten liniowy.Jak tak dalej będzie to ciężko będzie na wiosne walczyc o mistrzostwo majac przeciwko sobie "czarnych" z choroągiewkami i gwizdkami
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 13.12.2009, 13:05
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 13.12.2009, 13:28
Ten liniowy od kilku lat jest przydupasem Małka, dobrze go pamiętam bo kilka lat temu byłem bliski wybiegnięcia na murawę po jego kolejnej decyzji a z ryja dość charakterystyczny coś między Maciusiem z klanu a Frankensteinem
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 13.12.2009, 13:35
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
Fakt. Wątpię by było tutaj "drukowanie" w jakąkolwiek stronę, po prostu nie udolność sędziów.
Odpowiedz cytując
kolumb
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 13.12.2009, 21:18. Nieudolność to za mało
Polscy sędziowie są jak wino i nie są jak wino. Z jednej strony im starsi, tym więcej trzeba za nich zapłacić, a z drugiej strony im starsi, tym gorsi
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 13.12.2009, 21:52
http://galeria.wislakrakow.com/20091211/norek/26.jpg

Bez respektu dla rywali.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 14.12.2009, 11:00
Pocieszna galeria.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 14.12.2009, 13:50
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
właśnie jak go w piątek zobaczyłem to sobie przypomniałem, że ten ryj buraka gdzieś widziałem Ma charakterystyczny wyraz twarzy.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 14.12.2009, 15:00
mecz z Lubinem pokazał jak przy absencji Sobola i ... Diaza słaba jest nasza pomoc. Przez prawie całe 90 minut to Lubin mógł cokolwiek zdziałac własnie dzięki temu, że ani Cantoro (starający sie w rozgrywaniu, ale nie potrafiący zorganizować defensywy w drugiej linii), ani Jirsak (dużo biegania na albi) nie są w stanie w drugiej linii zrobić cokolwiek sensownego.
Dobrze, że nasi skrzydłowi górowali nad skrajnie ustawionymi pomocnikami Lubina. Inaczej nie wyszlibyśmy z chaosu. Zresztą praktycznie całą druga odsłona to był jeden wielki chaos w środku pola. Dobrze, że wracający Boguski i wchodzący do srodka Piotr Brożek potrafili coś w tym chaosie ugrać.
Moim zdaniem (nie wszyscy musza się zgadzać), na wiosne nie ma co liczyć na Mauro. Doceniam jego grę sprzed kilku laty, ale na dzisiaj potrafi tylko udowodnić, że jest albo leniwy, albo już niewydolny. Potrafi pohasać po boisku kiedy liczy, że można zamydlic oczy bossowi i wynegecjowac nowy kontrakt. I niewiel więcej. Szkoda mi go, ale klub piłkarski to nie sentymenty (oprócz tych kibicowskich).
Jirsak - nie kojarzę do kiedy na kontrakt, ale... w myśl głoszonych przez co poniektórych poglądów, ze Skorża nie zna się na piłkarzach, niech pójdzie na wypożyczenie do Ruchu, czy Lechii. Może tam sie przebudzi? Bo ja na jego dobra grę w Wiśle prawie od początku nie liczyłem i nie liczę.
Zostaje w środku Sobol - jak się wyleczy, ale trzeba już mysleć o nastepcy. Garguła - wielki znak zapytania. Boguski może obok Sobola dobrze się sprawdzać w roli playmakera? Ale to za mało w przypadu kontuzji... czy kartek, bo trudno liczyć na postępy Gołosia, czy naszej młodzieży.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 14.12.2009, 16:30
Można spróbować Mączyńskiego, ale jaka jest gwarancja że jest lepszy od Diaza czy Jirsaka ?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 14.12.2009, 23:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jirsak - nie kojarzę do kiedy na kontrakt, ale... w myśl głoszonych przez co poniektórych poglądów, ze Skorża nie zna się na piłkarzach, niech pójdzie na wypożyczenie do Ruchu, czy Lechii. Może tam sie przebudzi? Bo ja na jego dobra grę w Wiśle prawie od początku nie liczyłem i nie liczę.
Zostaje w środku Sobol - jak się wyleczy, ale trzeba już mysleć o nastepcy. Garguła - wielki znak zapytania. Boguski może obok Sobola dobrze się sprawdzać w roli playmakera? Ale to za mało w przypadu kontuzji... czy kartek, bo trudno liczyć na postępy Gołosia, czy naszej młodzieży.

Musze przyznac ze Tomek Irsak zawodzi niestety na pelnej lini i mecz z Lubinem byl tylko udukumentowaniem tego.
Czesto fauluje,i chaotycznie podaje pilki.Jesli Skorza jakos do niego nie dotrze to naprawde przy calej sympaatii do niego ,czeka go chyba lawka.

Ja licze ze naszym liderem na wiosne bedzie Boguski bo to pilkarz ktory ma spore umiejetnsoci, nielzoa technike i najwazniejszy atut-mysli na boisku.Oby kontuzje go omijaly a bedziemy mieli z niego duuuuzo pozytku.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.