
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#241
|
|
drugie zdjęcie: http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=411
co to k..a jest? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#242
|
uroki Sosnowca. ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#243
|
|
Wiadomo co z Leszczakiem w końcu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#244
|
Matko swieta ..ja juz myslalem ze odcial sie od tych panow a tu widze ze czepiaja se go jak rzepy psiego ogona... Madrze ktos zauwazyl ze Rafal Boguski w formie to nasz najepszy zawodnik ![]() Jak wroci do pelni sprawonsci to to bedzie nasz prawdziwy motorek napedowy,zwrocicie uwage jak on mysli przy podawaniu pilek. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#245
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline |
#246
|
|
O dziwo ... TAK
|
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Offline |
#247
|
|
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-1053.html
relacja z meczyku... Cebanu fajnie opowiada o tym jak dostał info, że gra ![]() Szkoda tylko, że spotkanie bez kibiców, bo pożegnanie Mauro nie wyszło zbyt okazale :( |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#248
|
|
ja rozumiem że "najlepszych" sędziów pozamykano we Wrocławiu i teraz awanse dostali ludzie kompletnie bez refleksu jak ten liniowy.Jak tak dalej będzie to ciężko będzie na wiosne walczyc o mistrzostwo majac przeciwko sobie "czarnych" z choroągiewkami i gwizdkami
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#249
|
|
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline |
#250
|
|
Ten liniowy od kilku lat jest przydupasem Małka, dobrze go pamiętam bo kilka lat temu byłem bliski wybiegnięcia na murawę po jego kolejnej decyzji a z ryja dość charakterystyczny coś między Maciusiem z klanu a Frankensteinem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#251
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Offline |
#252
|
|
Polscy sędziowie są jak wino i nie są jak wino. Z jednej strony im starsi, tym więcej trzeba za nich zapłacić, a z drugiej strony im starsi, tym gorsi
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#253
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#254
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: Malbork
Offline |
#255
|
Ma charakterystyczny wyraz twarzy.![]()
Wisła jest najważniejsza!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#256
|
|
mecz z Lubinem pokazał jak przy absencji Sobola i ... Diaza słaba jest nasza pomoc. Przez prawie całe 90 minut to Lubin mógł cokolwiek zdziałac własnie dzięki temu, że ani Cantoro (starający sie w rozgrywaniu, ale nie potrafiący zorganizować defensywy w drugiej linii), ani Jirsak (dużo biegania na albi) nie są w stanie w drugiej linii zrobić cokolwiek sensownego.
Dobrze, że nasi skrzydłowi górowali nad skrajnie ustawionymi pomocnikami Lubina. Inaczej nie wyszlibyśmy z chaosu. Zresztą praktycznie całą druga odsłona to był jeden wielki chaos w środku pola. Dobrze, że wracający Boguski i wchodzący do srodka Piotr Brożek potrafili coś w tym chaosie ugrać. Moim zdaniem (nie wszyscy musza się zgadzać), na wiosne nie ma co liczyć na Mauro. Doceniam jego grę sprzed kilku laty, ale na dzisiaj potrafi tylko udowodnić, że jest albo leniwy, albo już niewydolny. Potrafi pohasać po boisku kiedy liczy, że można zamydlic oczy bossowi i wynegecjowac nowy kontrakt. I niewiel więcej. Szkoda mi go, ale klub piłkarski to nie sentymenty (oprócz tych kibicowskich). Jirsak - nie kojarzę do kiedy na kontrakt, ale... w myśl głoszonych przez co poniektórych poglądów, ze Skorża nie zna się na piłkarzach, niech pójdzie na wypożyczenie do Ruchu, czy Lechii. Może tam sie przebudzi? Bo ja na jego dobra grę w Wiśle prawie od początku nie liczyłem i nie liczę. Zostaje w środku Sobol - jak się wyleczy, ale trzeba już mysleć o nastepcy. Garguła - wielki znak zapytania. Boguski może obok Sobola dobrze się sprawdzać w roli playmakera? Ale to za mało w przypadu kontuzji... czy kartek, bo trudno liczyć na postępy Gołosia, czy naszej młodzieży. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#257
|
|
Można spróbować Mączyńskiego, ale jaka jest gwarancja że jest lepszy od Diaza czy Jirsaka ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#258
|
Musze przyznac ze Tomek Irsak zawodzi niestety na pelnej lini i mecz z Lubinem byl tylko udukumentowaniem tego. Czesto fauluje,i chaotycznie podaje pilki.Jesli Skorza jakos do niego nie dotrze to naprawde przy calej sympaatii do niego ,czeka go chyba lawka. Ja licze ze naszym liderem na wiosne bedzie Boguski bo to pilkarz ktory ma spore umiejetnsoci, nielzoa technike i najwazniejszy atut-mysli na boisku.Oby kontuzje go omijaly a bedziemy mieli z niego duuuuzo pozytku. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|