The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 11.12.2009, 21:55
Z Ćwielongiem na Lige Mistrzów nie ma co
Odpowiedz cytując
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 11.12.2009, 21:55. Wakacje
Fajrant Panowie!!! Plan minimum - przewodnictwo w tabeli wykonany... Liczymy na więcej na wiosnę a tym bardziej w lecie. Burliga umiera, Ilie coraz pewniej. Fajnych wakacji życzę!!! I dzięki za rundę - w końcu graliśmy na wyjazdach, doceńmy to.
Ostatnio edytowane przez Aimable : 13.05.2010 o godz. 12:05.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 11.12.2009, 21:56
Ten zawodnik jest taki nieporadny, jak można nie strzelić z takiej sytuacji.
Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 11.12.2009, 21:56
...i tak zakończyliśmy sezon 2009
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 11.12.2009, 21:57
Burliga w drugiej połowie to dramat. Kolendowicz (przeciętny gracz) robił z nim co chciał...
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 11.12.2009, 21:57
Ćwieeelooong, makabra ;/ Myślę, że nawet testowany Białorusin by to strzelił...
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 11.12.2009, 21:58
podsumowanie takie potrzeba nam jeszcze conajminej napastnika i skrzydłowego a po powrocie kalek będzie niezła ekipa bo łobo sie nadaje tylko momentami ćwielong po raz kolejny pokazuje że sie nie nadaje burliga niezle ale raczej sił na 60 minut
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 11.12.2009, 21:59
Czemu z Mauro nie gada ten koleś (Lipiński?) po polsku? o.O Przecież już nie raz Cantoro pokazał, że nie idzie mu najgorzej x) Szersze wywiady w C+ czy OS były i były po polsku :|. Jeśli się pan Tomek(?) chce popisać znajomością języków to niech to powie wprost
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 11.12.2009, 21:59
Mam nadzieje, ze pozbędziemy się Piotra C. w najbliższej przyszłości, bo dostał wiele szans by pokazać, że coś potrafi, ale zawodnik z jego umiejętności nie zasługuje na grę w Wiśle.
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 11.12.2009, 22:00
eh, jedna z okazji w I połowie wykorzystana i byłby spokój, a tak to Zagłębie mogło coś cały czas zaszurać.
Dobrze, że koniec rundy, niech kontuzjowani wracają, sam nie wiem jakim cudem tę przewagę minimum 5 punktów dowieźli.
Przy Turbodymomenie niech się inni wstydzą. Przy nas niech się inni stresują


Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 11.12.2009, 22:00
Peroslaw88 co Ty piszesz Bury źle nie zagrał jak na debiut, a Kolendowicz to powiózł go raz czy dwa ale póżniej to Łobo woził jak przy strzale Błąda
Jak Bury popracuje nad wydolnością i schowa tremę to nie będzie z niego zły grajek.


Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 11.12.2009, 22:00
Burliga slabiutko...mnostwo dosrodkowan z jego stron, a krycie na kompletny radar.

Jop slabo? Bardzo poprawnie dzisiaj. To Marcelo popelnil 2 bledy, po ktorych Zaglebie mialo bardzo dobre okazje(ale Cebna sie wykazal).

Pierwsza polowa w porzadku, druga to typowa kopanina.
Odpowiedz cytując
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 11.12.2009, 22:01
Burliga - to bez urazy piłkarz nie nawet na ekstraklase a co dopiero jakieś puchary i Ćwielong - to dramat gość nic nie gra nie umie przyjąć piłki i bramki jego to sfera marzeń i jeszcze jedmo do tych co krytykują tego testowanego białorusina on przynajmniej strzelił 8 goli w swojej lidze ile strzelił Ćwielong ?
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 11.12.2009, 22:02
Burliga w drugiej połowie pozwalał na wiele Kolendowiczowi, ale można to usprawiedliwić że to jego pierwszy mecz. Ćwielong dostal pilke na tacy. Łobodziński nadaje się na zmiany, troche za drogi jak na zostanie rezerwowym, Piotrek Brożek dobry drugi mecz.
40pkt jest, lidera mamy. Teraz trzeba czekać na powrót reszty zawodników. Dzisiaj było 8 nieobecnych którzy gdyby byli zdrowi i w formie to by grali w pierwszym skladzie.

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 11.12.2009, 22:06
trzeba poprawić skuteczność bo to jest masakra powinno być 4-0
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 11.12.2009, 22:07
Ćwielong to pierwszy do wywalenia. Facet nie potrafi strzelać bramek.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 11.12.2009, 22:08
Cebanu - 7 wybronił to co miał wybronić, nawet bardzo dobra interwencja po główce napastnika Zagłębia. Widać, że im więcej gra w Ekstraklasie tym staje się pewniejszy.
Burliga - 6 jak na debiut to całkiem nieźle, w przyszłości powinien dostawać kolejne szanse.
Jop - 7 najlepszy jego występ w tej rundzie,
Marcelo - 8 - bramka i stały poziom z którego nie schodzi.
Piotr Brożek - 7 - 1 połowa świetna, w drugiej mniej widoczny
Łobo - 6 przeciętnie, nic super nie można o nim powiedzieć,
Cantoro - 6 cała pomoc dzisiaj zagrała na tym samym poziomie,
Jirsak - 5 - kompletnie niewidoczny, gdzie te podania od zawodnika za 700 tys euro?
Kirm - 6 - to co u Łobo
Małecki - 6 - powinien poćwiczyć strzały,
Boguski - 7 - za każdym razem jak jest na boisku to Wisła gra zdecydowanie lepiej

Zmiany:
Ćwielong - 3 - tu nawet trening nie pomoże, bo już od roku wiemy, że facet ma problemy z uderzeniem piłki. Niestety jak się nie nauczył dotychczas kopania piłi, to już tego nie zrobi.
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 11.12.2009, 22:08
Pierwsze 45 minut dzisiaj to chyba nasze najlepsze 45 minut w Sosnowcu. Nie obchodzi mnie w sumie styl na tą chwile, mieli wygrać i wygrali, teraz niech się inni martwią.
The Apostasy



Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 11.12.2009, 22:08
Burliga bardzo dobrze,mimo paru strat w drugiej połowie. W meczu z Ruchem, Marcelo grał pytę totalną do zdobycia bramki i forumowi onaniści tego nie pamietali. Teraz Burliga zagrał nieźle jak na w sumie debiut i już zaczyna się dołowanie. Dzisiaj wszyscy na plus, mimo słabej drugiej połowy.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 11.12.2009, 22:09
Wymęczone 1:0 z beznadziejnym Zagłębiem, nasi piłkarze będą chodzić z głową w chmurach...
Druga połowa to była żenada, daliśmy sie zepchnąć Zagłębiu do obrony a jedyną sytuacje mieliśmy w 90 minucie. Skoro chciało im sie grać tylko przez połowe meczu to może powinni dostać połowe premii?

Cieszy dobry występ Burligi.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 11.12.2009, 22:10
ludzie Bury zagrał tak naprawdę 1 mecz na takim szczeblu i wcale źle nie zagrał nie wiem o co wam chodzi..
przy akcjach ofensywnych było widać trochę niepewności ale to z racji debiutu pewnie. Trochę gorzej z jego wydolnością i jak chce grac na tym szczeblu będzie musiał w tej kwestii popracować mocno.
Nie oceniajcie go jakby na koncie miał jakieś 30 meczów w ekstraklasie trochę obiektywizmu poproszę ; )


Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 11.12.2009, 22:11
Nie mam pojęci dlaczego można zagrać pierwszą połowę koncertowo, a drugą tak po prostu skopać. Nie owijając w bawełnę bałem się pod koniec o wynik.

Na plus:
-Marcelo - kolejny mecz który utwierdza mnie w przekonaniu, że raczej nie zagrzeje już długo miejsca w obronie u nas, wysoki obrońca, który potrafi zdobyć 6 bramek w ciągu pół sezonu to gratka dla mocnych Europejskich drużyn.

- Boguski - od pierwszego występu widać było, że Boguś czuję piłę i potrafi rozkręcić akcję(szkoda nie uznanego gola, bo jak najbardziej Rafałowi za dzisiejszy mecz się należał)

- Piotrek Brożek - dosyć solidnie w defensywie, a jeśli dodać ofensywę, to wychodzi naprawdę ładna ocena.

Po za tym dzisiaj o dziwo Jop, zagrał na poziomie który powinien prezentować przez cały czas. Mały plusik dla Burligi - nie wliczając poczynań w ofensywie, i małych potknięć pod własną bramką, całkiem nieźle jak na początkującego

Minus : właściwie tylko jeden; odpuszczenie drugiej połowy.


Mimo wielu narzekań kończymy okres 17 meczy, na pierwszym miejscu z co najmniej 5 pkt przewagi. Okres, w którym, nie ma co ukrywać kontuzje były widoczne (patrzac tylko na dzisiejszą liste kontuzjowanych w C+, można ułożyć prawi cały skład). Porażki w najważniejszych 3 meczach, wiele kontrowersji w okół Skorży, ale czy jakikolwiek inny trener może w ostatnim czasie czasie pochwalić się w ciągu 3 sezonów dorobkiem 2 mistrzostw Polski, i prowadzenia po 17 spotkaniach w trzecim
Ostatnio edytowane przez igortsw : 11.12.2009 o godz. 22:16.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 11.12.2009, 22:15
ma ktos to spartaczenie Pepe ?
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 11.12.2009, 22:22
Ech, cudownie że wygrali, jakkolwiek nie brzmi to dziwnie. Pusty stadion, brak ośmiu piłkarzy, nieuznana prawidłowa bramka, okoliczności zdecydowanie nie były sprzyjające.

Takie moje wrażenia:
Cebanu - czułem się pewniej niż w przypadku, gdy między słupkami stoi Pawełek, bronił naprawdę dobrze, widać że brakuje mu pewności.
Jop - naprawdę niezły mecz!
Boguski - fantastycznie, że wraca. Ten piłkarz to zupełnie nowa (stara) jakość w naszej grze.

Sędziowanie - ŻENADA!
Komentarz w - yyyyy, brak słów.

Ogólnie to zdobyliśmy cenne 3 punkty i spokojnie możemy czekać na transfery i mecze przygotowawcze.

Aha, Ćwielong to istny podstęp szatana, zastanawiam się czy ludzie zza Błoń nam go nie podrzucili.
Odpowiedz cytując
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 11.12.2009, 22:26
Zobaczymy co pokaże jeszcze Lech i Legia (może przewaga wzrośnie). W sumie cieszę się, że już przerwa zimowa i odpocznę trochę od spotkań Wisły (dużo nerwów mnie to kosztuje). Jednak od stycznia będę chciał już kolejnych spotkań
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 11.12.2009, 22:26
według mnie coś powinni zrobić z sędziami, oglądam ostatnio sporo meczy naszej ekstraklasy i to co sędziowie wyprawiają to są nie złe jaja ;/
tyle rażących błedów, liniowi błąd na błędzie popelniaja, głowni tez nie lepsi,
trzeba coś zrobić z poziomem sędziowania!!

Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 11.12.2009, 22:28
Cytat:
Cebanu - czułem się pewniej niż w przypadku, gdy między słupkami stoi Pawełek, bronił naprawdę dobrze, widać że brakuje mu pewności.

To powiedz mi, jak ty możesz sięczuć pewniej, gdy bramkarz jest niepewny he.
Trochę chyba pokręciło Ci się.
Odpowiedz cytując
JPospi
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 11.12.2009, 22:38
Za to na JOP-a podziałało przybycie Clebera . Od razu się lepiej zaprezentował (czyżby spina o skład?)
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 11.12.2009, 22:49
Panowie sezon to sie teraz rozpoczyna !!! TRANSFERY!!! Maciuś oficjalnie otworzył sesje na konferencji po meczu i chce 3 transfery i juz podobno ich ma upaczonych .ciekawe czy jest bramkarz?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 11.12.2009, 22:56
Jeśli niektórzy uznają występ Burligi za udany to mają takie prawo. Ja uważam grę Łukasza za słabą. Taki występ może zdarzyć się jednak każdemu, nawet dużo lepszemu zawodnikowi. Mnie martwi co innego - nie widzę w tym zawodniku potencjału. Przede wszystkim bardzo rzuca się w oczy brak dynamiki u tego piłkarza, a to niestety podstawa w dzisiejszej piłce...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:46.