The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 11.12.2009, 20:43
I ten oto Marcelo ma więcej goli od naszego supersnajpera Brozinho
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 11.12.2009, 20:44
Liniowy konfident !!! pies go trącał
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 11.12.2009, 20:44
wyobrażacie sobie? Król strzelców Marcelo hahhaha
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 11.12.2009, 20:45
w tej rundzie od Brożka trza się odczepić grał z kontuzja wiec nie ma co się dziwić ze tylko tyle bramek strzelił


Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 11.12.2009, 20:45
Tyle co set mielismy, musialo coś wpasc
Odpowiedz cytując
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 11.12.2009, 20:51
Małek- co za idiota!
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.12.2009, 20:51
Małek.......
Odpowiedz cytując
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 11.12.2009, 20:51
Ten cały MAłek - Pedałek nie powinien nam juz nigdy więcej sędziować !!!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.12.2009, 20:52
Małek to najwieksza porazka wsrod sedziow
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 11.12.2009, 20:52
Sędziowie se jaja robią... najpierw ten gol Boguskiego nie bardzo wiadomo czemu, teraz pod koniec ładna kontra szła a sędzia gwizdał koniec połowy :/
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 11.12.2009, 20:53
ch.. do d..y i bąbelki, sędzio Małek jesteś wielki... :/ Słabiutko dziś Cantoro :(
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.12.2009, 20:53
Mały dostał chba 2 żółtą kartkę po zakończeniu 1 połowy tak mi sie wydawało
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 11.12.2009, 20:53
ten marcelo jest niesamowity, strzela gole z dosrodkowan.....
wszelkie dosrodkowania na nasza bramke czysci oczywiscie on...
do tego kto podawal do boguskiego przy nieuznanej bramce.... marcelo
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 11.12.2009, 20:53
Wydaje mi się, że pilkarze starają się, bo na ławce trenerskiej jest F. Smuda...
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 11.12.2009, 20:54
Małek? Why? For Warsaw
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 11.12.2009, 20:57
żałosny poziom sędziowania - błąd (?) na błędzie (?)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 11.12.2009, 20:58
Burliga bardzo porawnie, bez zarzutów, co jest argumentem, że warto dawać szanse młodszym zawodnikom.
Mały choć bardzo aktywnie to dwie "100" zmarnowane.
Piotrek Brożek ! Bardzo dobra forma !
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 11.12.2009, 21:00
Panowie, gwoli ścisłości to Małek nie myli się dlatego że chcę nas przekręcić tylko po prostu jest bardzo słabym sędzią. Raz Piotrek Brożek dotknął piłki ręką w naszym polu karnym więc jakby sędzia chciał to mógłby spokojnie gwizdnać karnego i nie byłoby problemu. Ponadto nieuznana pierwsza bramka to zasługa liniowego bo Małek nie miał prawa widzieć czy był spalony czy nie, w takich sytuacjach musi zaufać liniowemu.

Jeden z nielicznych meczów w tej rundzie w którym nawet jak było 0-0 to czuło się że bramka jest kwestią czasu. Pokazują że jednak da się grać po ziemi, wymienić pare podań w pierwszej piłki.

Wyblok Kirma jeśli nie był przypadkiem a ćwiczonym elementem to jak dla mnie mistrzostwo świata.

Oby druga połowa nie była gorsza.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 11.12.2009, 21:00
Jirsak z Mauro - nie ma ich
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 11.12.2009, 21:01
bunny napisał(a):Wyświetl post
Burliga bardzo porawnie, bez zarzutów, co jest argumentem, że warto dawać szanse młodszym zawodnikom.
Mały choć bardzo aktywnie to dwie "100" zmarnowane.
Piotrek Brożek ! Bardzo dobra forma !
Popieram ;-) Burliga bardzo Fajnie ;-)
Wrzutką Piotra świetna zresztą jak jego gra , a Mały znów marnuje sety chodź gra nieźle.
Cieszy forma Boguśa ;-)
małek Pedałek sialalalala ;-)
Powód: heh..
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 11.12.2009 o godz. 21:02.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 11.12.2009, 21:02
Łobo - po 10 min wyglądał jakby był już zajebany.

Marcelo - trzeba go zatrzymać jeszcze na rok!

Boguski - jeśli w następnej rundzie nie będziemy mieli Guły, a Brożek będzie grał z Małeckim, niech go trener ustawia na ofensywnym pomocniku zamiast Jirsaka.

Cantoro - dwa razy bardzo spóźniony do piłki, nie podpisywać z nim nowego kontraktu; za stary i za wolny.
Odpowiedz cytując
Strzala
Senior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 11.12.2009, 21:02
wszyscy dziś poprawnie, nawet Jopowi coś czasem wyjdzie. Burliga bardzo dobrze, Cebanu nie wiele sytuacji, ale w tej jednej wykazał się chłopak.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 11.12.2009, 21:03
Małek znów robi "swoje" - kolejny prawidłowo zdobyty gol nie zostaje nam uznany. A przerwanie akcji w ostatniej minucie pierwszej połowy - majstersztyk.

Ale oczywiście, on nie jest stronniczy, tylko nieudolny. Jasne.

Przechodząc do gry - na razie jakościowo jest marnie. Akcje szarpane, skuteczność fatalna, popisywanie się brakiem techniki i nieumiejętnością oddania soczystych strzałów. Nasi ligowcy nie potrafią prawidłowo kopnąć piłki! Czyli standard.

Jirsak -potwornie słaby. To ma być rozgrywający? Dramat.

Drugi dramat to Jop - wszystkie górne piłki przez niego przechodzą jak w masło. Ale nie może inaczej być, skoro on gdy skacze do główek po prostu zamyka oczy i gra w loterię (jedno ze zbliżeń kamery świetnie to pokazało). Gdyby nie było to żałosne, byłoby śmieszne. Na dzień dzisiejszy taki z niego obrońca, jak ze mnie astronauta.

Burliga walczy i nic więcej dobrego o nim powiedzieć nie można. Dobrze, że Zagłębie gra bez skrzydłowych.

Małecki - nonszalancki jak za najlepszych czasów.

Jedynie Piotr Brożek i Boguski wraz z Marcelo "na plus" i trzymają wynik. Druga połowa powie, czy w trójkę można wygrać mecz.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 11.12.2009, 21:04
Bardzo mi się podoba nasza gra dzisiaj. Nie jest wszystko idealnie, ale jest wyraźna poprawa od meczu z pejsami. I o dziwo, przy takim składzie, no respekt.

Na minus (póki co):

- Cantoro

Jedno dobre podanie, przerzut, przeplata ze stratą, bezsensownymi podaniami, znowu stratą. Niestety, jego czas jako piłkarza w Wiśle minął. Chociaż uważam że powinien dostać propozycję pracy jako np skaut.

- Małecki

Taka seta, takie sytuacje. Niestety, mały ma co najwyżej przebłyski formy i to widać.

Na taki lekki minus Jirsak (niczym się nie wyróżnia, a to źle jeśli chodzi o środkowego pomocnika), Burliga (bezpłciowy, Alvarez idzie do przodu, dośrodkowuje, wraca się, ten jakiś taki sztywny ... poprawnie, ale "to nie to"), Jop (który mimo że błędu nie popełnił i gra naprawdę bardzo poprawnie, to jednak ... no sami wiecie o co mi chodzi)

Na plus :

- Boguski - bez tego faceta gra Wisły traci strasznie dużo. Umie przyjąć (nauczyl sie ), ale myśli, te jego podania, przerzuty, walka, no super.

- Marcel - powinien teraz w sezonie zimowym dostać duuuużą podwyżkę mimo kryzysu i dziury w budżecie Wisły. Inaczej zaproponują mu 5x taką kasę gdzieś tam i nam ucieknie. Nie, nie łudze się że go na dłużej zatrzymamy, ale uważam że jeśli go sprzedać to za porządne pieniądze. A tak danie podwyżki Marcelowi spowoduje to, że będzie się czuł rzeczywiście ważny, doceniony, no i już argument finansowy w postaci kontraktu z innego klubu nie musi być taki miażdżący. A nuż mu sie Kraków spodobał i niekoniecznie chce stąd wyjeżdżać?

Podwyżka dla Marcela!!

- P.Brożek - super, świetnie gra, po prostu

No i reszta zawodników też nieźle. No mówie, na razie nasza gra mi się bardzo podoba
Odpowiedz cytując
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 11.12.2009, 21:05
no ładnie gramy

wszyscy sie ruszają

rafał ladny gol, jak zagra 2 polowke to sie wstrzeli w bramke
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 11.12.2009, 21:07
Oglądając powtórki na spokojnie muszę przyznać, że Kirm wcale nie miał setki, a tylko "bardzo dobrą okazję".
Powinno być 3:0, jest 1:0 - wazne żeby strzelić jeszcze jedną i uspokoić zapędy Zagłębia.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 11.12.2009, 21:16
Burliga słabo, często popełnia błędy,
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 11.12.2009, 21:16
czyżby gol?
...szkoda
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 11.12.2009, 21:19
Burliga wcale źle nie gra jak na młokosa <1 mecz od początku w ekstraklasie>
a co do sędziego to w tej połowie już kilka błędów na naszą korzyść podjął...


Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 11.12.2009, 21:19
Czy ja śnie ?! Jop rozgrywa średni mecz
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.