
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#121
|
|
I ten oto Marcelo ma więcej goli od naszego supersnajpera Brozinho
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#122
|
|
Liniowy konfident !!! pies go trącał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#123
|
|
wyobrażacie sobie? Król strzelców Marcelo
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#124
|
|
w tej rundzie od Brożka trza się odczepić grał z kontuzja wiec nie ma co się dziwić ze tylko tyle bramek strzelił
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#125
|
|
Tyle co set mielismy, musialo coś wpasc
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#126
|
|
Małek- co za idiota!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#127
|
|
Małek.......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW
Offline |
#128
|
|
Ten cały MAłek - Pedałek nie powinien nam juz nigdy więcej sędziować !!!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#129
|
|
Małek to najwieksza porazka wsrod sedziow
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#130
|
|
Sędziowie se jaja robią... najpierw ten gol Boguskiego nie bardzo wiadomo czemu, teraz pod koniec ładna kontra szła a sędzia gwizdał koniec połowy :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#131
|
|
ch.. do d..y i bąbelki, sędzio Małek jesteś wielki... :/ Słabiutko dziś Cantoro :(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#132
|
|
Mały dostał chba 2 żółtą kartkę po zakończeniu 1 połowy tak mi sie wydawało
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline |
#133
|
|
ten marcelo jest niesamowity, strzela gole z dosrodkowan.....
wszelkie dosrodkowania na nasza bramke czysci oczywiscie on... do tego kto podawal do boguskiego przy nieuznanej bramce.... marcelo ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#134
|
|
Wydaje mi się, że pilkarze starają się, bo na ławce trenerskiej jest F. Smuda...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#135
|
|
Małek? Why? For Warsaw
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#136
|
|
żałosny poziom sędziowania - błąd (?) na błędzie (?)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#137
|
|
Burliga bardzo porawnie, bez zarzutów, co jest argumentem, że warto dawać szanse młodszym zawodnikom.
Mały choć bardzo aktywnie to dwie "100" zmarnowane. Piotrek Brożek ! Bardzo dobra forma ! ![]()
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#138
|
|
Panowie, gwoli ścisłości to Małek nie myli się dlatego że chcę nas przekręcić tylko po prostu jest bardzo słabym sędzią. Raz Piotrek Brożek dotknął piłki ręką w naszym polu karnym więc jakby sędzia chciał to mógłby spokojnie gwizdnać karnego i nie byłoby problemu. Ponadto nieuznana pierwsza bramka to zasługa liniowego bo Małek nie miał prawa widzieć czy był spalony czy nie, w takich sytuacjach musi zaufać liniowemu.
Jeden z nielicznych meczów w tej rundzie w którym nawet jak było 0-0 to czuło się że bramka jest kwestią czasu. Pokazują że jednak da się grać po ziemi, wymienić pare podań w pierwszej piłki. Wyblok Kirma jeśli nie był przypadkiem a ćwiczonym elementem to jak dla mnie mistrzostwo świata. Oby druga połowa nie była gorsza. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#139
|
|
Jirsak z Mauro - nie ma ich
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: R22
Offline |
#140
|
Wrzutką Piotra świetna zresztą jak jego gra , a Mały znów marnuje sety chodź gra nieźle. Cieszy forma Boguśa ;-) małek Pedałek sialalalala ;-) Powód: heh..
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 11.12.2009 o godz. 21:02.
![]()
Semper Fidelis!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#141
|
|
Łobo - po 10 min wyglądał jakby był już zajebany.
Marcelo - trzeba go zatrzymać jeszcze na rok! Boguski - jeśli w następnej rundzie nie będziemy mieli Guły, a Brożek będzie grał z Małeckim, niech go trener ustawia na ofensywnym pomocniku zamiast Jirsaka. Cantoro - dwa razy bardzo spóźniony do piłki, nie podpisywać z nim nowego kontraktu; za stary i za wolny. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline |
#142
|
|
wszyscy dziś poprawnie, nawet Jopowi coś czasem wyjdzie. Burliga bardzo dobrze, Cebanu nie wiele sytuacji, ale w tej jednej wykazał się chłopak.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#143
|
|
Małek znów robi "swoje" - kolejny prawidłowo zdobyty gol nie zostaje nam uznany. A przerwanie akcji w ostatniej minucie pierwszej połowy - majstersztyk.
Ale oczywiście, on nie jest stronniczy, tylko nieudolny. Jasne. Przechodząc do gry - na razie jakościowo jest marnie. Akcje szarpane, skuteczność fatalna, popisywanie się brakiem techniki i nieumiejętnością oddania soczystych strzałów. Nasi ligowcy nie potrafią prawidłowo kopnąć piłki! Czyli standard. Jirsak -potwornie słaby. To ma być rozgrywający? Dramat. Drugi dramat to Jop - wszystkie górne piłki przez niego przechodzą jak w masło. Ale nie może inaczej być, skoro on gdy skacze do główek po prostu zamyka oczy i gra w loterię (jedno ze zbliżeń kamery świetnie to pokazało). Gdyby nie było to żałosne, byłoby śmieszne. Na dzień dzisiejszy taki z niego obrońca, jak ze mnie astronauta. Burliga walczy i nic więcej dobrego o nim powiedzieć nie można. Dobrze, że Zagłębie gra bez skrzydłowych. Małecki - nonszalancki jak za najlepszych czasów. Jedynie Piotr Brożek i Boguski wraz z Marcelo "na plus" i trzymają wynik. Druga połowa powie, czy w trójkę można wygrać mecz. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#144
|
|
Bardzo mi się podoba nasza gra dzisiaj. Nie jest wszystko idealnie, ale jest wyraźna poprawa od meczu z pejsami. I o dziwo, przy takim składzie, no respekt.
Na minus (póki co): - Cantoro Jedno dobre podanie, przerzut, przeplata ze stratą, bezsensownymi podaniami, znowu stratą. Niestety, jego czas jako piłkarza w Wiśle minął. Chociaż uważam że powinien dostać propozycję pracy jako np skaut. - Małecki Taka seta, takie sytuacje. Niestety, mały ma co najwyżej przebłyski formy i to widać. Na taki lekki minus Jirsak (niczym się nie wyróżnia, a to źle jeśli chodzi o środkowego pomocnika), Burliga (bezpłciowy, Alvarez idzie do przodu, dośrodkowuje, wraca się, ten jakiś taki sztywny ... poprawnie, ale "to nie to"), Jop (który mimo że błędu nie popełnił i gra naprawdę bardzo poprawnie, to jednak ... no sami wiecie o co mi chodzi) Na plus : - Boguski - bez tego faceta gra Wisły traci strasznie dużo. Umie przyjąć (nauczyl sie - Marcel - powinien teraz w sezonie zimowym dostać duuuużą podwyżkę mimo kryzysu i dziury w budżecie Wisły. Inaczej zaproponują mu 5x taką kasę gdzieś tam i nam ucieknie. Nie, nie łudze się że go na dłużej zatrzymamy, ale uważam że jeśli go sprzedać to za porządne pieniądze. A tak danie podwyżki Marcelowi spowoduje to, że będzie się czuł rzeczywiście ważny, doceniony, no i już argument finansowy w postaci kontraktu z innego klubu nie musi być taki miażdżący. A nuż mu sie Kraków spodobał i niekoniecznie chce stąd wyjeżdżać? Podwyżka dla Marcela!! - P.Brożek - super, świetnie gra, po prostu No i reszta zawodników też nieźle. No mówie, na razie nasza gra mi się bardzo podoba ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#145
|
|
no ładnie gramy
![]() wszyscy sie ruszają ![]() rafał ladny gol, jak zagra 2 polowke to sie wstrzeli w bramke ![]() ![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#146
|
|
Oglądając powtórki na spokojnie muszę przyznać, że Kirm wcale nie miał setki, a tylko "bardzo dobrą okazję".
Powinno być 3:0, jest 1:0 - wazne żeby strzelić jeszcze jedną i uspokoić zapędy Zagłębia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#147
|
|
Burliga słabo, często popełnia błędy,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#148
|
|
czyżby gol?
...szkoda |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#149
|
|
Burliga wcale źle nie gra jak na młokosa <1 mecz od początku w ekstraklasie>
a co do sędziego to w tej połowie już kilka błędów na naszą korzyść podjął... ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#150
|
|
Czy ja śnie ?! Jop rozgrywa średni mecz
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|