The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.11.2009, 20:05
100% poparcia dla Skorzy A za co? Za Cracovie? Levadie? 8 z rzedu niewygranych meczow z LEche i jeden na osiem wygrany z Legia?
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.11.2009, 20:06
koniec pysia
Blondas
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.11.2009, 20:08
Tak zwolnijcie go, i kto przyjdzie za niego? Byłaby powtórka z 2006/2007 czyli 4 trenerów na runde.
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.11.2009, 20:11
Bulka1906 napisał(a):Wyświetl post
Jestem za wisla gra skabo malceki gwiazda przeduzyl kontrakt i co a jop dziekujemy

Ty umić mówić pa polsku
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.11.2009, 20:17
1906% poparcia dla Skorży!!! Winni są piłkarze...
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

wiślak1992
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.11.2009, 20:24
co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.11.2009, 20:26
Jak by to byla wina tylko pilkarzy to nikt na swiecie by trenerow nie zmienial tylko wypierdalal kopaczy
piekna zaba w podpisie

63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.11.2009, 20:27
Widzac tytul tematu wiedzialem ze tylko jedna osoba mogla go zalozyc....
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.11.2009, 20:28
wiślak1992 napisał(a):Wyświetl post
co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu
prosze nie pisz piłkarzy bo do nich to obecnym kopaczom Wisły DUŻO brakuje ! żenujące są ten ostatnie tygodnie banda kopaczy bez ambicji...
kubus20
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.11.2009, 20:29
Zgadzam sie! Skorża out! Gwiazdki out!
Tylko ciekawe czemu najlepszy w drużynie Cantoro na ławce siedzi? eh;/
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.11.2009, 20:39
Podpisuję się pod tym obiema rękami Drużyna bez stylu, bez pomysłu, te dwa mistrzostwa zdobylismy dzięki indywidualnym umiejętnościom zawodnikom. Bo to nie podlega wątpliwości ze piłkarzy mamy najlepszych w kraju. Tylko najgorsze jest to że nie ma następcy dla Skorży, może Lenczyk? Może Nowak ze stanów albo jakis z zagranicy. W kazdym razie czas naszego trenera już minął, koncepcja drużyny wypaliła się 1,5 roku temu, a ostatnie mistrzostwo zdobyliśmy tylko i wyłącznie dzięki słabości inych drużyn niż naszej sile. Pozdrwiam i licze na pozytywne zmiany.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.11.2009, 20:40
wiślak1992 napisał(a):Wyświetl post
Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat
Może jeszcze ketchup do tego?
To-Masz
Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 22.11.2009, 20:41
Koniec Skorży, koniec Brożka, koniec Cupiała, koniec budowy stadionu!!!

I jeszcze koniec kierownika basenu!!!

Ludzie otrząśnijcie się...
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.11.2009, 20:42
shympek_AZORY napisał(a):Wyświetl post
No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!

100% POPARCIA DLA SKORŻY!


Dokładnie, masz jakiś coś z głową chłopie, jesteś przeczulony na punkcie skorży jak żydki na naszym punkcie.. dziwne że nie zauważyłeś że zdobył z nami 2 mistrzostwa. Wiesz sądzę ze prędzej zgromadził byś 1000 podpisów pod petycją do modów o wyjebanie twojego konta bo działasz na nerwach wielu ludziom tutaj...
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.11.2009, 20:44
Do "fachowca" który założył ten temat. : Masz oczywiście jakiegoś trenera w zanadrzu , zapewne kompetentnego i taniego. A może sam chcesz Wisełkę trenować ?
po co się bawicie w takie dziecinne przekomarzania. Każdy średnio zorientowany widzi co znaczy i prezentuje polska ppiłka.
Winą Skorży ma być brak kasy na transfery? , a może kompletne matolstwo i indolencja najlepszych polskich piłkarzy. Nakazał im strzelać w słupki i poprzeczki ? , zakazał strzelać w światło bramki z 5 metrów ?
Fakt , poziom "widowiska" wkurza ale trzeba na spokojnie przeczekać słabszy okres a nie rozpieprzać wszystkiego do podstaw. Przerabialiśmy to z 10 razy....
Powód: ortografia
Ostatnio edytowane przez darotsok73 : 22.11.2009 o godz. 20:46.
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.11.2009, 20:45
To-Masz napisał(a):Wyświetl post
Koniec Skorży, koniec Brożka, koniec Cupiała, koniec budowy stadionu!!!

I jeszcze koniec kierownika basenu!!!

Ludzie otrząśnijcie się...
i jeszcze bym dodal cytat z kononowicza: koniec wszystkiego!
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.11.2009, 20:51
Zamknąć ten żałosny temat!
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.11.2009, 20:54
pysio napisał(a):Wyświetl post
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.
Za tworzenie nie potrzebnych tematów, możesz o tym rozmawiać i innym temacie. Ja juz pare razy dostałem!
kamikaze
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.11.2009, 20:54
Jak ma chociaż trochę honoru to sam powinien zrezygnować.
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 22.11.2009, 20:55
Zbanujcie wreszcie dożywotnio tego debila pysia. Taki dzien chujowy, a tu się człowiek jeszcze pod****ić musi na forum...
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Kamyck1906
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.11.2009, 20:59
1. nie napierdalajmy na pysia - chłopak zbyt nerwowo działa zaraz po meczu.
2. nie piszmy też tekstów typu "100% poparcia"

W tej chwili nie ma żadnego dobrego trenera, który by mógł zastąpić Skorże. Poza tym to nie przez niego nie ma transferów, to nie przez niego są kontuzje Sobola i Głowy, Singlara i Bóg wie kogo jeszcze.

Moim zdaniem przydałby się jakiś charyzmatyczny asystent, bo Rysiu Czerwiec raczej nie jest typem osoby z charakterem.
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.11.2009, 21:04
pysio napisał(a):Wyświetl post
Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael


[edit do 30 postu]
9. kubus20
10. MichauSzczu
11. kamikaze
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 22.11.2009, 21:06
pysio napisał(a):Wyświetl post
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael

[edit do 30 postu]

Szanowny kolego krytykancie,rusz czasem swoje 4 litery poza komputer i wybierz sie choć na jeden mecz.Czy te 70 km "wierny kibicu" na mecz to dla Ciebie tak dużo,a moze poprostu lepiej posiedziec w kapciach przed tv a pozniej szybko cos bezsensownego napisac na forum.
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.11.2009, 21:20
Wez sie ****a jeden z drugim popatrz na tabele.
Boia chi molla !

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:18.