![]() |
koniec Skorży
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".
Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży... Rozbijmy to towarzystwo! Podpisy: 1. Pysio 2. prober 3. tylko_na_kilka_dni 4. Kolumbus 5. Mixu 6. carpenter 7. Yom 8. royalmichael [edit do 30 postu] |
Wypierdalaj sam idioto.
|
On powinien zrezygnować już po dwumeczu z Levadią...
|
Cytat:
|
Za to Ty piszesz konkretne posty... Te Twoje żarty już żenujące się robią.
|
pysio twoj ****a debilizm boli. zamknij sie ****a.
|
co za po***ierdolony temat, wez go pysio usun.
ps. oczywiscie Skorża out. Tu nie ma watpliwosci. |
chcesz zakladac koszulki na meczu z jakimis napisami anty Skorża, a ciekawe czy choc raz na meczu byles...
|
No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!
100% POPARCIA DLA SKORŻY! |
pysio udław się
100 % POPARCIA DLA SKORŻY PS. W*****Ć WSZYSTKIE GWIAZDKI ZE SKŁADU!!!! |
Czy Pan Pysio ma jakis immunitet na banowanie? Sądze że pół forum dostało by już bana za coś takiego.
|
dobra z koszulkami to się rozpędziłem :D
|
Usuńcie ten temat jak najszybciej... mam nadzieje, że kliku w gorącej wodzie kąpanych dostanie długie wakacje od pisania na forum.
|
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.
|
dokladnie, pysio idź lepiej walnij głową w ściane 3 razy to może się obudzisz i zobaczysz co wyprawiasz. żal mi Cie, najłatwiej krytykować zamiast normalnie dyskutować
|
moja opinia jest taka
1.Pysio 2.Kolumbus niestety taka jest prawda |
100% poparcia dla Skorży!
Jak kolega wyżej, problem jest w zawodnikach. |
100% poparcia dla trenera. Temat do zamknięcia.
|
Trener nie gra tylko piłkarze. Trzeba dograć 3 mecze i pomyśleć nad wzmocnieniami.
|
tak czytam i faktycznie te nasze gwiazdki pojeba....im sie w głowach.A druga sprawa to od czego jest trener?
|
100% poparcia dla wywalenia Skorży i zatrudnienia TRENERA co ZRUGA JAK BURE SUKI tych kopaczy i zostosuje metody z ZACHODU. Ze Skorża czeka nas jedno wielkie gówno czyli NIC.
|
1906% poparcia dla trenera. Temat do zamknięcia.
|
Cytat:
Jopa ..Lobo i 2 Brozkow Out ... wogole w wisle nie powinno byc polakow bo nasi maja taka mentalnosc ze szok ...graja do tyle zatrzymuja akcje nic zero dno !! ...Kirm szuka Gry Alvarez tez Marcelo Maly tez cos probowal Diaz ...a reszta dno nie ma pomyslu na gre nie ma kogos kto by pociagnol gre .... jak ktos ma pilke to sie patrza co z nia zrobi zamiast szukac podania wystawic sie gdzies to patrza sie kopacze zasrani :( |
Zrobmy koszulki 'wypierdalaj pysio'
|
1906% poparcia dla Pysia. Nie wiem jak niektórzy z Was to sobie wyobrażają? Rozdać pół drużyny? Jak? Kto ich kupi? Kto im będzie takie kontrakty płacił? I za kogo kupić zawodników którzy ich zastąpią? A nawet jak Ci następni przyjdą to kto da gwarancję że sytuacja przy Macieju "długa piłka a'la Liverpool" Skorży się nie powtórzy? Chcecie zobaczyć jaką różnicę przy słabych zawodnikach robi dobry trener? Dzisiejszy mecz to najlepszy przykład, a przecież nikt nie powie że ta drużyna nie ma potencjału. Potencjał jest tylko trzeba trenera z jajami i charyzmą a nie złotoustego Skorżę,
który nadaje się idealnie, ale na rzecznika prasowego. |
Maciuś odejdź ,męczysz już.Weź ze sobą jeszcze Małeckiego I Jopa.
|
****a, jak można z pejsami przegrać... Powypierdalać JOPA DIAZA MAŁECKIEGO i ŁOBODZIŃSKIEGO. Bez tych gwiazdek byśmy wygrali. Taka moja opinia. Co do Skorży, to już sam nie wiem.
|
Ty dobrze to wiesz, ja dobrze to wiem. Koniec jest blisko, koniec Skorży!
Czy Wy macie klapki na oczach? przegraliśmy WSZYSTKIE mecze w których rywal wykazał się jakimkolwiek zaangażowaniem. Levadia się zbliża |
Cytat:
|
Jestem za wisla gra skabo malceki gwiazda przeduzyl kontrakt i co a jop dziekujemy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl