Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   koniec Skorży (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6654)

pysio 22.11.2009 18:55

koniec Skorży
 
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael

[edit do 30 postu]

4fan_player 22.11.2009 19:00

Wypierdalaj sam idioto.

prober 22.11.2009 19:02

On powinien zrezygnować już po dwumeczu z Levadią...

pysio 22.11.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 819701)
Wypierdalaj sam idioto.

jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to się chłopcze nie odzywaj

4fan_player 22.11.2009 19:05

Za to Ty piszesz konkretne posty... Te Twoje żarty już żenujące się robią.

Kuciel 22.11.2009 19:05

pysio twoj ****a debilizm boli. zamknij sie ****a.

tylko_na_kilka_dni 22.11.2009 19:10

co za po***ierdolony temat, wez go pysio usun.

ps. oczywiscie Skorża out. Tu nie ma watpliwosci.

JrQ- 22.11.2009 19:24

chcesz zakladac koszulki na meczu z jakimis napisami anty Skorża, a ciekawe czy choc raz na meczu byles...

shympek_AZORY 22.11.2009 19:26

No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!

100% POPARCIA DLA SKORŻY!

L U Z N Y 22.11.2009 19:28

pysio udław się
100 % POPARCIA DLA SKORŻY
PS. W*****Ć WSZYSTKIE GWIAZDKI ZE SKŁADU!!!!

BRTS39 22.11.2009 19:29

Czy Pan Pysio ma jakis immunitet na banowanie? Sądze że pół forum dostało by już bana za coś takiego.

pysio 22.11.2009 19:29

dobra z koszulkami to się rozpędziłem :D

Wichar87 22.11.2009 19:34

Usuńcie ten temat jak najszybciej... mam nadzieje, że kliku w gorącej wodzie kąpanych dostanie długie wakacje od pisania na forum.

pysio 22.11.2009 19:36

nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.

the_blues 22.11.2009 19:36

dokladnie, pysio idź lepiej walnij głową w ściane 3 razy to może się obudzisz i zobaczysz co wyprawiasz. żal mi Cie, najłatwiej krytykować zamiast normalnie dyskutować

Kolumbus 22.11.2009 19:38

moja opinia jest taka

1.Pysio
2.Kolumbus

niestety taka jest prawda

qowalski 22.11.2009 19:41

100% poparcia dla Skorży!
Jak kolega wyżej, problem jest w zawodnikach.

trial 22.11.2009 19:43

100% poparcia dla trenera. Temat do zamknięcia.

wonski_eNHa 22.11.2009 19:43

Trener nie gra tylko piłkarze. Trzeba dograć 3 mecze i pomyśleć nad wzmocnieniami.

Mufa 139 22.11.2009 19:48

tak czytam i faktycznie te nasze gwiazdki pojeba....im sie w głowach.A druga sprawa to od czego jest trener?

Mixu 22.11.2009 19:50

100% poparcia dla wywalenia Skorży i zatrudnienia TRENERA co ZRUGA JAK BURE SUKI tych kopaczy i zostosuje metody z ZACHODU. Ze Skorża czeka nas jedno wielkie gówno czyli NIC.

KrZysIeK_TSW 22.11.2009 19:50

1906% poparcia dla trenera. Temat do zamknięcia.

Teqcontroller 22.11.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 819848)
Trener nie gra tylko piłkarze. Trzeba dograć 3 mecze i pomyśleć nad wzmocnieniami.


Jopa ..Lobo i 2 Brozkow Out ...

wogole w wisle nie powinno byc polakow bo nasi maja taka mentalnosc ze szok ...graja do tyle zatrzymuja akcje nic zero dno !! ...Kirm szuka Gry Alvarez tez Marcelo Maly tez cos probowal Diaz ...a reszta dno nie ma pomyslu na gre nie ma kogos kto by pociagnol gre .... jak ktos ma pilke to sie patrza co z nia zrobi zamiast szukac podania wystawic sie gdzies to patrza sie kopacze zasrani :(

FredzIo 22.11.2009 19:56

Zrobmy koszulki 'wypierdalaj pysio'

carpenter 22.11.2009 19:57

1906% poparcia dla Pysia. Nie wiem jak niektórzy z Was to sobie wyobrażają? Rozdać pół drużyny? Jak? Kto ich kupi? Kto im będzie takie kontrakty płacił? I za kogo kupić zawodników którzy ich zastąpią? A nawet jak Ci następni przyjdą to kto da gwarancję że sytuacja przy Macieju "długa piłka a'la Liverpool" Skorży się nie powtórzy? Chcecie zobaczyć jaką różnicę przy słabych zawodnikach robi dobry trener? Dzisiejszy mecz to najlepszy przykład, a przecież nikt nie powie że ta drużyna nie ma potencjału. Potencjał jest tylko trzeba trenera z jajami i charyzmą a nie złotoustego Skorżę,
który nadaje się idealnie, ale na rzecznika prasowego.

Yom 22.11.2009 20:00

Maciuś odejdź ,męczysz już.Weź ze sobą jeszcze Małeckiego I Jopa.

elomike 22.11.2009 20:02

****a, jak można z pejsami przegrać... Powypierdalać JOPA DIAZA MAŁECKIEGO i ŁOBODZIŃSKIEGO. Bez tych gwiazdek byśmy wygrali. Taka moja opinia. Co do Skorży, to już sam nie wiem.

royalmichael 22.11.2009 20:02

Ty dobrze to wiesz, ja dobrze to wiem. Koniec jest blisko, koniec Skorży!

Czy Wy macie klapki na oczach? przegraliśmy WSZYSTKIE mecze w których rywal wykazał się jakimkolwiek zaangażowaniem.
Levadia się zbliża

Watts 22.11.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 819685)
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio

Szkoda że nie chodzisz na mecze i kibicujesz przed monitorem, bo inaczej własnoręcznie sklepałbym ci pysk ty sieciowy pajacu.

Bulka1906 22.11.2009 20:03

Jestem za wisla gra skabo malceki gwiazda przeduzyl kontrakt i co a jop dziekujemy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl