
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#31
|
|
100% poparcia dla Skorzy
![]() ![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#32
|
|
koniec pysia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia
Offline |
#33
|
|
Tak zwolnijcie go, i kto przyjdzie za niego? Byłaby powtórka z 2006/2007 czyli 4 trenerów na runde.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#34
|
Ty umić mówić pa polsku ![]()
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#35
|
|
1906% poparcia dla Skorży!!! Winni są piłkarze...
|
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#36
|
|
co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#37
|
|
Jak by to byla wina tylko pilkarzy to nikt na swiecie by trenerow nie zmienial tylko wypierdalal kopaczy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#38
|
|
Widzac tytul tematu wiedzialem ze tylko jedna osoba mogla go zalozyc....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#39
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2006
Offline |
#40
|
|
Zgadzam sie! Skorża out! Gwiazdki out!
Tylko ciekawe czemu najlepszy w drużynie Cantoro na ławce siedzi? eh;/ |
|
|
|
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline |
#41
|
|
Podpisuję się pod tym obiema rękami
Drużyna bez stylu, bez pomysłu, te dwa mistrzostwa zdobylismy dzięki indywidualnym umiejętnościom zawodnikom. Bo to nie podlega wątpliwości ze piłkarzy mamy najlepszych w kraju. Tylko najgorsze jest to że nie ma następcy dla Skorży, może Lenczyk? Może Nowak ze stanów albo jakis z zagranicy. W kazdym razie czas naszego trenera już minął, koncepcja drużyny wypaliła się 1,5 roku temu, a ostatnie mistrzostwo zdobyliśmy tylko i wyłącznie dzięki słabości inych drużyn niż naszej sile. Pozdrwiam i licze na pozytywne zmiany. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#42
|
|
|
Member
Od: 03.2007
Offline |
#43
|
|
Koniec Skorży, koniec Brożka, koniec Cupiała, koniec budowy stadionu!!!
I jeszcze koniec kierownika basenu!!! Ludzie otrząśnijcie się... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#44
|
Dokładnie, masz jakiś coś z głową chłopie, jesteś przeczulony na punkcie skorży jak żydki na naszym punkcie.. dziwne że nie zauważyłeś że zdobył z nami 2 mistrzostwa. Wiesz sądzę ze prędzej zgromadził byś 1000 podpisów pod petycją do modów o wyjebanie twojego konta bo działasz na nerwach wielu ludziom tutaj... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#45
|
|
Do "fachowca" który założył ten temat. : Masz oczywiście jakiegoś trenera w zanadrzu , zapewne kompetentnego i taniego. A może sam chcesz Wisełkę trenować ?
po co się bawicie w takie dziecinne przekomarzania. Każdy średnio zorientowany widzi co znaczy i prezentuje polska ppiłka. Winą Skorży ma być brak kasy na transfery? , a może kompletne matolstwo i indolencja najlepszych polskich piłkarzy. Nakazał im strzelać w słupki i poprzeczki ? , zakazał strzelać w światło bramki z 5 metrów ? Fakt , poziom "widowiska" wkurza ale trzeba na spokojnie przeczekać słabszy okres a nie rozpieprzać wszystkiego do podstaw. Przerabialiśmy to z 10 razy.... Powód: ortografia
Ostatnio edytowane przez darotsok73 : 22.11.2009 o godz. 20:46.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline |
#46
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#47
|
|
Zamknąć ten żałosny temat!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#48
|
|
Za tworzenie nie potrzebnych tematów, możesz o tym rozmawiać i innym temacie. Ja juz pare razy dostałem!
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#49
|
|
Jak ma chociaż trochę honoru to sam powinien zrezygnować.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#50
|
|
Zbanujcie wreszcie dożywotnio tego debila pysia. Taki dzien chujowy, a tu się człowiek jeszcze pod****ić musi na forum...
![]()
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________ Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę: https://www.patreon.com/ArturPlatek |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2008
Offline |
#51
|
|
1. nie napierdalajmy na pysia - chłopak zbyt nerwowo działa zaraz po meczu.
2. nie piszmy też tekstów typu "100% poparcia" W tej chwili nie ma żadnego dobrego trenera, który by mógł zastąpić Skorże. Poza tym to nie przez niego nie ma transferów, to nie przez niego są kontuzje Sobola i Głowy, Singlara i Bóg wie kogo jeszcze. Moim zdaniem przydałby się jakiś charyzmatyczny asystent, bo Rysiu Czerwiec raczej nie jest typem osoby z charakterem. |
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#52
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku
Offline |
#53
|
Szanowny kolego krytykancie,rusz czasem swoje 4 litery poza komputer i wybierz sie choć na jeden mecz.Czy te 70 km "wierny kibicu" na mecz to dla Ciebie tak dużo,a moze poprostu lepiej posiedziec w kapciach przed tv a pozniej szybko cos bezsensownego napisac na forum. |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#54
|
|
Wez sie ****a jeden z drugim popatrz na tabele.
![]()
Boia chi molla !
|
|
|