
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline |
#13
|
|
1906% poparcia dla Pysia. Nie wiem jak niektórzy z Was to sobie wyobrażają? Rozdać pół drużyny? Jak? Kto ich kupi? Kto im będzie takie kontrakty płacił? I za kogo kupić zawodników którzy ich zastąpią? A nawet jak Ci następni przyjdą to kto da gwarancję że sytuacja przy Macieju "długa piłka a'la Liverpool" Skorży się nie powtórzy? Chcecie zobaczyć jaką różnicę przy słabych zawodnikach robi dobry trener? Dzisiejszy mecz to najlepszy przykład, a przecież nikt nie powie że ta drużyna nie ma potencjału. Potencjał jest tylko trzeba trenera z jajami i charyzmą a nie złotoustego Skorżę,
który nadaje się idealnie, ale na rzecznika prasowego.
Ostatnio edytowane przez carpenter : 22.11.2009 o godz. 20:07.
|
|
|