The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.11.2009, 18:55. koniec Skorży
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael

[edit do 30 postu]
Ostatnio edytowane przez pysio : 22.11.2009 o godz. 20:26.
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.11.2009, 19:00
Wypierdalaj sam idioto.
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.11.2009, 19:02
On powinien zrezygnować już po dwumeczu z Levadią...


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.11.2009, 19:02
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Wypierdalaj sam idioto.
jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to się chłopcze nie odzywaj
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.11.2009, 19:05
Za to Ty piszesz konkretne posty... Te Twoje żarty już żenujące się robią.
Kuciel
Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.11.2009, 19:05
pysio twoj ****a debilizm boli. zamknij sie ****a.
FCZ
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.11.2009, 19:10
co za po***ierdolony temat, wez go pysio usun.

ps. oczywiscie Skorża out. Tu nie ma watpliwosci.
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.11.2009, 19:24
chcesz zakladac koszulki na meczu z jakimis napisami anty Skorża, a ciekawe czy choc raz na meczu byles...
shympek_AZORY
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków Miasto Wisły Królowej Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.11.2009, 19:26
No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!

100% POPARCIA DLA SKORŻY!
Jesteśmy Dumą Tego Miasta! A w Naszych Sercach Biała Gwiazda!
WISŁA KRAKÓW AZORY
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.11.2009, 19:28
pysio udław się
100 % POPARCIA DLA SKORŻY
PS. W*****Ć WSZYSTKIE GWIAZDKI ZE SKŁADU!!!!
Ostatnio edytowane przez L U Z N Y : 22.11.2009 o godz. 19:31.
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.11.2009, 19:29
Czy Pan Pysio ma jakis immunitet na banowanie? Sądze że pół forum dostało by już bana za coś takiego.
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.11.2009, 19:29
dobra z koszulkami to się rozpędziłem
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.11.2009, 19:34
Usuńcie ten temat jak najszybciej... mam nadzieje, że kliku w gorącej wodzie kąpanych dostanie długie wakacje od pisania na forum.
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.11.2009, 19:36
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.
the_blues
Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Stamford Bridge

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.11.2009, 19:36
dokladnie, pysio idź lepiej walnij głową w ściane 3 razy to może się obudzisz i zobaczysz co wyprawiasz. żal mi Cie, najłatwiej krytykować zamiast normalnie dyskutować
Blue is the colour, football is the game...

Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 22.11.2009, 19:38
moja opinia jest taka

1.Pysio
2.Kolumbus

niestety taka jest prawda
piekna zaba w podpisie

qowalski
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Jasienica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.11.2009, 19:41
100% poparcia dla Skorży!
Jak kolega wyżej, problem jest w zawodnikach.
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 22.11.2009, 19:43
100% poparcia dla trenera. Temat do zamknięcia.
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 22.11.2009, 19:43
Trener nie gra tylko piłkarze. Trzeba dograć 3 mecze i pomyśleć nad wzmocnieniami.
Mufa 139
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 22.11.2009, 19:48
tak czytam i faktycznie te nasze gwiazdki pojeba....im sie w głowach.A druga sprawa to od czego jest trener?
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.11.2009, 19:50
100% poparcia dla wywalenia Skorży i zatrudnienia TRENERA co ZRUGA JAK BURE SUKI tych kopaczy i zostosuje metody z ZACHODU. Ze Skorża czeka nas jedno wielkie gówno czyli NIC.
KrZysIeK_TSW
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 22.11.2009, 19:50
1906% poparcia dla trenera. Temat do zamknięcia.
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.11.2009, 19:50
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Trener nie gra tylko piłkarze. Trzeba dograć 3 mecze i pomyśleć nad wzmocnieniami.

Jopa ..Lobo i 2 Brozkow Out ...

wogole w wisle nie powinno byc polakow bo nasi maja taka mentalnosc ze szok ...graja do tyle zatrzymuja akcje nic zero dno !! ...Kirm szuka Gry Alvarez tez Marcelo Maly tez cos probowal Diaz ...a reszta dno nie ma pomyslu na gre nie ma kogos kto by pociagnol gre .... jak ktos ma pilke to sie patrza co z nia zrobi zamiast szukac podania wystawic sie gdzies to patrza sie kopacze zasrani :(
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 22.11.2009, 19:56
Zrobmy koszulki 'wypierdalaj pysio'
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 22.11.2009, 19:57
1906% poparcia dla Pysia. Nie wiem jak niektórzy z Was to sobie wyobrażają? Rozdać pół drużyny? Jak? Kto ich kupi? Kto im będzie takie kontrakty płacił? I za kogo kupić zawodników którzy ich zastąpią? A nawet jak Ci następni przyjdą to kto da gwarancję że sytuacja przy Macieju "długa piłka a'la Liverpool" Skorży się nie powtórzy? Chcecie zobaczyć jaką różnicę przy słabych zawodnikach robi dobry trener? Dzisiejszy mecz to najlepszy przykład, a przecież nikt nie powie że ta drużyna nie ma potencjału. Potencjał jest tylko trzeba trenera z jajami i charyzmą a nie złotoustego Skorżę,
który nadaje się idealnie, ale na rzecznika prasowego.
Ostatnio edytowane przez carpenter : 22.11.2009 o godz. 20:07.
Yom
Junior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 22.11.2009, 20:00
Maciuś odejdź ,męczysz już.Weź ze sobą jeszcze Małeckiego I Jopa.
Ostatnio edytowane przez Yom : 22.11.2009 o godz. 20:04.
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 22.11.2009, 20:02
****a, jak można z pejsami przegrać... Powypierdalać JOPA DIAZA MAŁECKIEGO i ŁOBODZIŃSKIEGO. Bez tych gwiazdek byśmy wygrali. Taka moja opinia. Co do Skorży, to już sam nie wiem.
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 22.11.2009, 20:02
Ty dobrze to wiesz, ja dobrze to wiem. Koniec jest blisko, koniec Skorży!

Czy Wy macie klapki na oczach? przegraliśmy WSZYSTKIE mecze w których rywal wykazał się jakimkolwiek zaangażowaniem.
Levadia się zbliża
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 22.11.2009, 20:02
pysio napisał(a):Wyświetl post
Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".

Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...

Rozbijmy to towarzystwo!

Podpisy:
1. Pysio
Szkoda że nie chodzisz na mecze i kibicujesz przed monitorem, bo inaczej własnoręcznie sklepałbym ci pysk ty sieciowy pajacu.
Bulka1906
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 22.11.2009, 20:03
Jestem za wisla gra skabo malceki gwiazda przeduzyl kontrakt i co a jop dziekujemy

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:05.