The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 31.10.2009, 00:41
Kilka osób znowu wspomniało o posadzeniu Małeckiego na ławie. To bardzo inteligentny plan. Wyłączmy z gry najaktywniejszego zawodnika naszej ofensywy. Gościa, który niemal w każdym meczu robi gola (strzałem lub asystą). Tak, to na pewno pomoże zespołowi.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 31.10.2009, 00:52
No dokladnie jova... Malecki robi wiele dobrego, ciagnie gre, stwarza non stop zagrozenie. A to, ze czasem zagra bezmyslnie ? A ilez on ma meczy w lidze, rozegranych sezonow na takim poziomie ? Spokojnie, zimna krew przyjdzie z czasem.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 31.10.2009, 01:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień
Uwaga - jutro podaje numery w totku

No załatwił nam ta wygraną Nikola - gdyby nie on to mecz pewnie byłby 50/50.

Ja bym tam nie biczował zespołu - akurat w tym meczu sprawę w dużej mierze zjebał trener kompletnie nietrafionymi zmianami - którego też bym nie biczował

Fajnie że Kirm sie odblokował, Jirsak zagrał kolejny dobry mecz(normalnie nie poznałem chłopa - 10 minut - 3 faule).

Mały tym razem zagrał źle , chyba najgorzej w tym sezonie ale popieram przedmówców.To na dziś dzień jest może nie ostatnia ale jedna z ostatnich osób na ławe.

ps taką wioche na trybunach to tylko w kałuży można uświadczyć i wd mnie nie usprawiedliwia tego tragedia która dotknęła jednego z ich kibiców.Sory ale jak przez lata 'pijało się wódkę' z propagatorami stylu rodem z Kill Bila i jakoś nikomu z 'pijacych' nie przeszkadzała kupa trupów jaki ten styl spowodował u naszych kibiców, bądź osób przypadkowych - do chwili gdy coś takiego spotkało kogoś z nich - Hipokryzja niestety
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 31.10.2009 o godz. 01:58.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 31.10.2009, 01:48
Drugą bramkę dla Korony rozpatrywałbym w kategoriach zajebistego szczęścia Kielczani jednocześnie kiepskiej postawy obrońców. No trudno daliśmy sobie wklepać 2 bramy grając w przewadze. Z tego meczu najbardziej mnie cieszy bramka Kirma i Jirsaka i kilka łądnych prostopadłych piłek
Mam też nadzieję, że Mario szybko się wykuruje.....
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 31.10.2009 o godz. 01:51.
What's new?

Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 31.10.2009, 01:49
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
nic wielkiego ale zawsze cos mozna zobaczyc zanim beda jakies relacje
http://www.youtube.com/watch?v=u1FpqDQDwS0

http://www.youtube.com/watch?v=u1FpqDQDwS0
http://www.youtube.com/watch?v=z--opsJBnpc
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 31.10.2009, 02:06
http://www.11.pl/ekstraklasa/wyniki_...i_ekstraklasy/ - jak widac byl, to blad Jopa i Alvareza...a nie tylko tego pierwszego, jak niektorzy by chcieli. Mariusz probuje cos robic, za to Pablo stoi jak wryty. Takie historie sie zdarzaja.
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 31.10.2009, 02:32
Jak Mały słabo gra to na lawę posadzić nie chcecie go, ja bym go posadził po to by taki kubeł zimnej wody wylać na niego, by go ożywić na nowo.

Wszyscy tak płaczą za Pawełkiem a moim zdaniem Cebanu źle nie grał, Mario miał gorsze interwencje niż dzisiejsza Cebanu, a jego niezdecydowanie wynika z prostej sprawy braku ogrania. Myślę ze on może grać już tylko lepiej. (jakby nie było bramki straciliśmy po błędach obrońców a nie Ilie)


Odpowiedz cytując
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 31.10.2009, 02:42
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Serbski cymbal powinien zostac zdyskwalifikowany do konca sezonu. W pierwszym meczu zalatwil GAncarczyka na cacy w 4. polamalby Lobodzinskiemu szczeke.
Ten psychopata powinien sie trzymac od boiska z daleka.
Mnie to na przykład wogóle nie dziwi, śmiać mi się chciało jak przed meczem- bodajże w Wybiórczej- czytałem jego zapewnienia, że się zmienił i jest zupełnie innym człowiekiem... Nikola nigdy się nie zmieni, ten typ tak ma... Zamiast na boisko powinnien się udać do psychologa/psychiatry, Groszka udało się naprostować to może z Nikolą też by sobie poradzili.
Zawieszenie to najmniejsza kara jaka go powinna spotkać za to co zrobił, oj będzie sobie Korona pluła w brodę, to tylko kwestia czasu.


el Nuero napisał(a):Wyświetl post
(...) ale o środek obrony (Jop) to się szczerze boję. Nie chciałbym, aby jakiś kolejny "Andriejew" zakręcił nim i odebrał Wisełce punkty.
Tak swoją drogą , to na jaki okres podpisano umowę z Jopem? Bo im prędzęj ona minie tym lepiej...
Według ostatnich "hotnews'ów" pojawił się temat Glika, ja jestem jak najbardziej za tym, mlody i perspektywiczny chłopak, napewno mielibyśmy z niego więcej pożytku niż Jopa. Albo w ostateczności Cleber, na pełny dystans to raczej (nie śledziłem jak mu szło w Tereku) nie, ale jako zmiennik (fatum Głowy) czemu nie.

saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Na Europę jesteśmy za słabi, tylko pytanie jeżeli my nie zdobędziemy mistrzostwa to co w Europie zdziałają inni? raczej nic wiele wiecej.

Święte słowa saklak1906. Wiem, że to nasza narodowa cecha, ale chociaż w tej sytuacji postarajmy się nie narzekać, do k...y nędzy mamy przecież lidera. Jak dziś się patrzy na pierwsze 5 miejsc tabeli, to można mieć spore wątpliwości, że konkretna reprezentacja naszej ligii może trafić do Pucharów, w czubie mamy "obyte z Europą" takie kluby jak Ruch, Piast czy GKS Bełchatów...

Nam potrzeba tego "mistycznego awansu" do fazy grupowej LM i kilku meczów na poziomie w niej (nawet gdybyśmy mieli odpaść po grupie) a wtedy- jak mawiał świetej pamięci Leo- krok po kroku wszystko zacznie trybić. To będzie moment przełomowy i przyjdzie taki czas, że będziemy zauważalni w Europie.
Powód: "...skubi jaba dubi..." :P
Ostatnio edytowane przez simone : 31.10.2009 o godz. 02:46.


Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 31.10.2009, 03:54
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Cieszą 3 punkty ale na Boga... jak można dać sobie wklepać dwie bramki grając w przewadze dwóch zawodników (no, pierwsza bramka chyba w przewadze jednego).


Wie ktoś co sie działo na trybunach?
Kto był ten wie. Odwdzięczymy się.
Odpowiedz cytując
PeO
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 31.10.2009, 07:26
A ja tylko wspomnę o jednej rzeczy: podczas meczu przecierałem oczy ze zdumienia jak widziałem dokładne podania na kilkadziesiąt metrów, które były idealnie przyjmowane..

Niesamowite.. Hmm..
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 31.10.2009, 07:51
wazne 3 pkt do przodu, ale druga polowa w wykonaniu Wisly to prawie kompromitacja. zamiast wladowac Koronie ile sie da, to skonczylo sie na nerwowej koncowce. i to jeszcze 9 na 11!
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 31.10.2009, 08:07
Wytłumaczy mi ktoś WTF: http://www.youtube.com/watch?v=FPw1SWNnPV4

jakoś tego nie łapę, co się tam stało i so chosi?

Co do meczu to daliśmy ciała dziś. Takie po.......enie meczu w drugiej połówce
jak dziś Wisła zaprezentowała się nie może zdarzać. Bo wstyd. Z taką cienką Koroną w naszym obecnym składzie powinniśmy nie schodzić z jej połowy. A my mieliśmy przewagę 2 zawodników i nam dwie bramki strzelili... Doping żenujący. Coraz bardziej Koroniarze zaczynają przypominać Pasiaków. Najgłośniej było słychać WTSK lol Po za tym żenujący doping dla własnej drużyny.
Powód: POZA TYM - nieźle ;)
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 31.10.2009 o godz. 12:02.



Odpowiedz cytując
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 31.10.2009, 09:21


Tu widac wiecej... Korona ,,hooligans''
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 31.10.2009, 09:35
Dziwimy się dlaczego Kirm tak często jest nie widoczny i ma mało kontaktów z piłką. Dzisiaj akurat pod tym względem było dobrze ale mógłby ich mieć o 10 więcej gdyby Patryk podawał mu piłkę wtedy kiedy był dobrze ustawiony. Tak jest w każdy meczu...

Myślałem że szlak mnie trafi Patryk ma szeroko ustawionego Kirma, aż prosi się aby mu zagrać to ten holuję tą piłkę. zina do środka i zagrywa w ten największy tłok do Pawła... Po jaką cholerę on pchał tą piłkę do środka nie mam pojęcia... że raz z Zagłębiem się udało tak i on strzelił bramkę to nie znaczy że trzeba stosować to cały czas.

Patryk musi się nauczyć że nie każdego jego zagranie musi być magiczne, czasami trzeba zagrać prostą piłkę.

Widać brak Głowy bo przy Jopie to nawet Marceło jakoś słabiej gra w defensywie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.10.2009 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 31.10.2009, 09:52
Wszystko leży. Szukacie pozytywów ,pełna zgoda,ale też nie ma się co oszukiwać. Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. Poza tym jak grając w 11 przeciwko 9 można stracić dwie bramki a ostatnie pięc minut bronić się bez ładu i składu. Po prostu nie ma drużyny jako takiej,nie ma stylu, jakości gry jakiejkolwiek. Nawet nie widać aby mieli wyuczone jakieś schematy. Coraz gorzej.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
valais
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 31.10.2009, 09:53
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Jako małe "usprawiedliwienie"...
Co martwi po dzisiejszym meczu (oprócz skuteczności i niedbalstwa w ostatnich minutach) - to fakt kolejnych kontuzji i chorób naszych kluczowych zawodników. Arek wypadł do końca rundy (przepuklina), w dodatku nasi podstawowi napastnicy, do których mamy tyle pretensji za niewykorzystane sytuacje, też narzekają na kłopoty zdrowotne. Paweł Brożek gra na środkach przeciwbólowych, a Patryk Małecki (co dowiedziałem się dopiero z wywiadu na str. głównej) zmagał się z wysoką gorączką, i też brał tabletki.

Nie wiem, na ile ta sytuacja zdrowotna pogarszała w ich przypadku skuteczność, ale przez meczem ze stolicą nie wygląda to różowo. Oby chociaż drugi Brożek był zdrowy, i Pawełek też. Garguła pewnie trochę zagra, ale o środek obrony (Jop) to się szczerze boję. Nie chciałbym, aby jakiś kolejny "Andriejew" zakręcił nim i odebrał Wisełce punkty.
Ale do frantica po meczu poszedl.....
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 31.10.2009, 10:14
Czerwona kartka podobnie jak chocby w meczu z Belchatowem nam duzo pomogla i ulatwila wygrana,ale coz Mijajlovic zasluzyl. Mecz byl szybki ,prowadzony w dobrym tempie,cieszy gol Kirma ,niezawodny Marcelo i Jirsak ktory mogl tez trafic na 4-0 i wtedy juz na bank byloby po meczu. A takto pilka jest nieobliczalna,gol na 3-1 ,staly fragment gry i znow byly nerwy. Teraz najwazniejsze (moze oprocz meczu z Amica) 2 mecze ,szkoda ze rozsypala nam sie calkowicie defensywa
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 31.10.2009, 10:45
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Jak Mały słabo gra to na lawę posadzić nie chcecie go, ja bym go posadził po to by taki kubeł zimnej wody wylać na niego, by go ożywić na nowo.

Wszyscy tak płaczą za Pawełkiem a moim zdaniem Cebanu źle nie grał, Mario miał gorsze interwencje niż dzisiejsza Cebanu, a jego niezdecydowanie wynika z prostej sprawy braku ogrania. Myślę ze on może grać już tylko lepiej. (jakby nie było bramki straciliśmy po błędach obrońców a nie Ilie)

Gdyby to ktoś powiedział zostałby wyśmiany przez wszystkich na tym forum, że brak Pawełka w bramce to osłabienie Faktem jest jednak niezaprzeczalnym, że zawodników trzeba utemperować.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 31.10.2009, 11:20
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Czerwona kartka podobnie jak chocby w meczu z Belchatowem nam duzo pomogla i ulatwila wygrana,ale coz Mijajlovic zasluzyl. Mecz byl szybki ,prowadzony w dobrym tempie,cieszy gol Kirma ,niezawodny Marcelo i Jirsak ktory mogl tez trafic na 4-0 i wtedy juz na bank byloby po meczu. A takto pilka jest nieobliczalna,gol na 3-1 ,staly fragment gry i znow byly nerwy. Teraz najwazniejsze (moze oprocz meczu z Amica) 2 mecze ,szkoda ze rozsypala nam sie calkowicie defensywa
To samo ze Śląskiem na wyjeździe czerwona . Mamy mnóstwo tego szczęścia i potem lekceważymy pod koniec. A myślałem, że to będzie taki mecz jak w Lubinie ( po bramce na 0:3 ) , ale bez straty bramki bo Pawełek nie bronił: takie 4, 5:0 i najlepszy mecz w sezonie, a tu ...

PS: Proponuję Diaza z Marcelo na środku obrony na Legie.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 31.10.2009, 11:21
no i fajnie, im wiecej Jirsak gra tym lepiej

Odpowiedz cytując
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 31.10.2009, 11:37
HEDu napisał(a):Wyświetl post
no i fajnie, im wiecej Jirsak gra tym lepiej
Moim zdanie na na pewno. Z każdym meczem prezentuje się coraz lepiej i dużo wnosi do naszej drużyny nie tylko pod względem ofensywy, lecz i coraz bardziej defensywy, co było dosyć widoczne podczas meczu z Koroną. Widać, że coraz większej pewności nabiera A to okazywanie radości z Małeckim po bramce... BEZCENNY widok
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...sak__0_3_.html
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 31.10.2009, 12:12
Może będzie to na przełamanie strzela Kirm i Jirsak może im to pomoże wejść do składu teraz z kopytem. Mecz w wykonaniu Thomasa już całkiem całkiem i myślę że jest szansa grać dwoma playmakerami z gułą mogło to by być ciekawe
Odpowiedz cytując
rembrant
Banita
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 31.10.2009, 12:15
Jedyne co mi sie nasuwa na mysl to styl w jakim wygrywamy z bolescia te mecze Szkoda Arka i bedziemy mieli teraz problem w obronie przez nastepne kilka meczy Moze to i szansa dla Jopa na zgranie i na powrot Singlara
Bardzo ciezkie mecze przed nami musimy byc skupieni i bardzo ostrozni Przyda sie pomoc Ruchu i Slaska Zawiodlem sie na Nikoli

Optuje za pomyslem Wisla Slask i Lechia w europejskich pucharach w przyszlym roku !! Na nowych stadionach Byloby pieknie
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 31.10.2009, 12:15
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Może będzie to na przełamanie strzela Kirm i Jirsak może im to pomoże wejść do składu teraz z kopytem. Mecz w wykonaniu Thomasa już całkiem całkiem i myślę że jest szansa grać dwoma playmakerami z gułą mogło to by być ciekawe
Kirm w sumie powinien strzelic więcej bram, lecz niewiem czemu ani Brożek ani inni nie podawali mu jak był niekryty w polu karnym. Tylko na siłę robiona akcja Brożek - Małecki.


Edit: Nie mówię, że go nie podbuduje, bo napewno będzie mu teraz łatwiej, ale gdyby Brożek zauważył w kilku sytuacjach, to pewnie by coś jeszcze wepchnął.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 31.10.2009 o godz. 12:32.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 31.10.2009, 12:30
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Kirm w sumie powinien strzelic więcej bram, lecz niewiem czemu ani Brożek ani inni nie podawali mu jak był niekryty w polu karnym. Tylko na siłę robiona akcja Brożek - Małecki.

Ale kilka 'setek' Kirm nie wykorzystał co nie zmienia faktu,że ta bramka powinna go podbudować,bo potencjał to on ma spory.Ale zgodzę sie z Tobą,wczoraj bodajże Małecki nie dostrzegł Kirma,który stał na pustą brame a sam wolał strzelać.Garguła z Boguskim pomału zaczną wchodzić do składu i nasza siła ofensywna będzie większa-co cieszy.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 31.10.2009 o godz. 12:41.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 31.10.2009, 12:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. j.
Po tych 15 minutach to raczej mogliśmy prowadzić 2-0, bo byliśmy tego bliżsi niż Korona. A ze ona też miała sytuacje? To chyba normalne..A nawet gdyby je wykorzystała to co? Mecz by się skończył?

Dobry mecz w naszym wykonaniu, za wyjątkiem okresu gry z przewagą 11-9 gdy wdarło się całkowite lekceważenie drużyny przez to nerwówka w ostatnich 3 minutach. Grac nic wielkiego nie gramy i grac nie będziemy. Bo nie nazywamy się Barcelona czy Real a Wisła Kraków. A na boisku mamy Jopa, Diaza czy Małeckiego a nie Ronaldo, Kake czy Messiego.

Z tym potencjałem (i przy tych kontuzjach: Garguła, Boguski, potem Sobolewski, teraz Pawełek, Głowacki, Brożek) powinniśmy ciężko walczyć o MP z Lechem i Legia. A odjechaliśmy od nich całkowicie zasłużenie. Jeśli ktoś oczekuje cudownej gry to radze sie wyprowadzić z Polski, bo tu prędko jej nie zobaczy.

Coraz smutniejsze to forum.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 31.10.2009, 13:16
Greebo napisał(a):Wyświetl post
Po tych 15 minutach to raczej mogliśmy prowadzić 2-0, bo byliśmy tego bliżsi niż Korona. A ze ona też miała sytuacje? To chyba normalne..A nawet gdyby je wykorzystała to co? Mecz by się skończył?

Dobry mecz w naszym wykonaniu, za wyjątkiem okresu gry z przewagą 11-9 gdy wdarło się całkowite lekceważenie drużyny przez to nerwówka w ostatnich 3 minutach. Grac nic wielkiego nie gramy i grac nie będziemy. Bo nie nazywamy się Barcelona czy Real a Wisła Kraków. A na boisku mamy Jopa, Diaza czy Małeckiego a nie Ronaldo, Kake czy Messiego.

Z tym potencjałem (i przy tych kontuzjach: Garguła, Boguski, potem Sobolewski, teraz Pawełek, Głowacki, Brożek) powinniśmy ciężko walczyć o MP z Lechem i Legia. A odjechaliśmy od nich całkowicie zasłużenie. Jeśli ktoś oczekuje cudownej gry to radze sie wyprowadzić z Polski, bo tu prędko jej nie zobaczy.

Coraz smutniejsze to forum.
100%racji! z roku na rok Mistrz Polski gra coraz słabiej. i to nie wina piłkarzy a klubów i całej polskiej piłki.trzeba sie cieszyc z tego co jest. mozliwe ze po powrocie do pełnej dyspozycji Guły,Boguskiego i Sobolewskiego zaczniemy wygrywac 4-5 bramkami z takimi przeciwnikami jak Korona(z całym szacunkiem dla tego zespołu). martwi tylko słaba dyspozycja Małego chociaz ma asysty.ale za mało gra do kolegów którzy mają lepsze sytuacje niz on. no i prawa pomoc. ciekawe co Maciek zrobi w zimie. moze sprowadzi kogos mlodego i zdolnego? chyba ze Malecki tam wróci. zobaczymy jak to bedzie. oby dobrze. ave WISŁA
Odpowiedz cytując
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 31.10.2009, 13:17
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wszystko leży. Szukacie pozytywów ,pełna zgoda,ale też nie ma się co oszukiwać. Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. Poza tym jak grając w 11 przeciwko 9 można stracić dwie bramki a ostatnie pięc minut bronić się bez ładu i składu. Po prostu nie ma drużyny jako takiej,nie ma stylu, jakości gry jakiejkolwiek. Nawet nie widać aby mieli wyuczone jakieś schematy. Coraz gorzej.
Człowieku weź Ty się otrząśnij!
Nie ma jakości?
Nie ma stylu?
Nie ma Drużyny?
A te 3 bramki wczoraj się same strzeliły?
Te 10 zwycięstw i pozycja lidera w tym sezonie jakieś takie przypadkowe nie?
Może powiesz, że Korona ma styl?

Odpowiedz sobie na te pytania, bo wydaje mi się, że pomyliłeś sobie Wisłę z Manchesterem, a Ligę Polską z Premiership.

" Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach."
Tak mogliśmy też prowadzić 2-0 po tych samych "nastu minutach" fachowcu Gdybaj dalej, świetlana przyszłość przed Tobą
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 31.10.2009, 13:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wszystko leży. Szukacie pozytywów ,pełna zgoda,ale też nie ma się co oszukiwać. Mogliśmy przegrywać 2-0 równo dobrze po nastu minutach. Poza tym jak grając w 11 przeciwko 9 można stracić dwie bramki a ostatnie pięc minut bronić się bez ładu i składu. Po prostu nie ma drużyny jako takiej,nie ma stylu, jakości gry jakiejkolwiek. Nawet nie widać aby mieli wyuczone jakieś schematy. Coraz gorzej.
Masz taką wiedzę o taktyce, że moderatorzy powinni Cię zdegradować z Marszałka do Dobosza.
Może mnie wzrok zawodzi, ale ja zauważam dwójkowe i trójkowe akcje. Widzę zespół starający się grać po ziemi. Dostrzegam celne przerzuty, dobre przeniesienia ciężaru gry, współpracę, asekurację i wychodzenia na pozycje. Cóż, może tylko ja tak mam.

Za czasów Wisły Kaspra modne było robienie kompilacji "best of" z akcji i bramek Wisły. Teraz chyba niektórym przydałaby się kompilacja "worst of" z wieków ciemnych pomiędzy okresami pracy Heńka i Skorży.
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 31.10.2009, 13:37
Jesli chodzi o chłodną ocene spotkania to wg mnie wygląda ona tak(skala 1-10)

Cebanu 7 (o wiele pewniejszy niz w meczu z Bytovią,bez szans przy bramkach Korony)
Alvarez 6(jak zwykle bardzo przyzwoity mecz w wykonaniu Urugwajczyka)
Marcelo 8 (kolejny dobry mecz)
Jop 4 (I połowa tragiczna. grał jak junior albo jeszcze gorzej. w II połowie troche lepsza gra ale raczej nie widac przyszosci w Wisle dla tego zawodnika)
Diaz 5( przecietny mecz Diaza. i to nie pierwszy w tym sezonie. po powrocie Sobola i Pi.Brozka wg mnie bez szans na pierwszą 11)
Łobodziński 6 (moze i nie grał wielkiej piłki ale zaimponowal mi walecznoscią w tym meczu.nie wiem czym to było spowodowane ale mam nadzieje ze w koncu ruszy do przodu. mozliwe ze zaczął grac lepiej bo wie ze po powrocie Boguskiego Mały pojdzie na jego pozycje? nie wiadomo. przyzwoity mecz)
Jirsak 7 ( dobry mecz w wykonaniu Czecha. widoczny,dbrze rogrywający.strzelona bramka)
Cantoro 8 ( musze przyznac bardzo dobry mecz Mauro. waleczny jak za dawnych czasów. Korona w srodku nie istniała. moze walczy o nowy kontrakt? )
Kirm 7 ( w koncu pierwsza bramka w barwach Wisły. widoczny czesciej niz w ostatnich meczach. oby ta bramka pomogła mu teraz nabrac pewnosci siebie)
Małecki 6 ( w miare dobry mecz Małego.ale ilosc marnowanych sytuacji przeraza)
Brożek 8 (moze i bramki nie sstrzelił ale miał 2 aysty. po drugie grał drugiego rozgrywającego bardzo dobry mecz. oby jeszcze brameczki strzelał i bedzie pięknie)

rezerwowi:
Ćwielong 5 (prawie wogóle nie widoczny)
Garguła 6 (starał sie,mógł byc na nim karny gdyby sędzie nie bał sie gwizdnąc.ogólnie widac ze idzie to chyba w dobrym kierunku)
Boguski bez oceny. za krótko grał. ocena zbędna.

praca sędziów

Główny 6 ( nie bal sie wyrzucic z boiska Nikoli ale popełnił kilka błędów. druga czerwona raczej niesłuszna. karny w I połowie dla Wisły. w II torszke kontrowersyjny.

Liniowi 8 (musze przyznac ze liniowi dzisiaj bardzo dobrze sędziowali. szczególnie ten pan po prawej stronie(patrząc w telewizji) 2 razy nie pomylił sie przy bramkach Wisły. naprawde szacunek. szkoda ze sędziowie Głowni często odstają poziomem od liniowych)

to tyle jesli chodzi o oceny. prosze o opinie. ale w miare kulturalny sposób
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:30.