
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#11
|
|
Pisząc "wpadki" miałem na myśli sytuacje w których powinniśmy strzelić 1,2,3 bramki więcej a tego nie robimy głownie z braku skuteczności. Nie oczekuje żebyśmy wygrywali po 2,3,4,5 czy 6 do 0 tylko jeżeli nie potrafimy tak jak w dzisiejszym meczu dograć spokojnie do końca to chyba coś jest nie tak. Mecz kończy sie w 90 czy 93 minucie a nie po wyniku 3:0. To by było na tyle. Wiem,że nie jest możliwe wygrywać mecz za meczem,wiem również że nie jest możliwe żeby każdy mecz wygrywać spokojnie i wykorzystywać sytuacje jak i wiem,że nie da sie nie doprowadzać do nerwowych sytuacji ale wiem,że mecz kończy sie po ostatnim gwizdku sędziego.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 30.10.2009 o godz. 22:59.
|
|
|

|
||||||
|
|