
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#241
|
|
wg bukow to faworyt , na fisicelle i heidfelda zaskakujaco dobre kursy jak na ich pozycje - 12 do jednego !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#242
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#243
|
|
tak jak stawiałem, wygrał Raikkonen
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku
Offline |
#244
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#245
|
|
Gwóźdź w oponę Vetelowi, Kubek mógł być trzeci;-) Oczywiście żartuję bo Vetel to bardzo dobry kierowca i dzisiaj jechał świetnie jeszcze parę okrążeń a kto wie mógłby być nawet pierwszy
Ciekawe na którym miejscu byłby Kubica gdyby Alonso nie miał problemów z oponą, może piąty? Szkoda że dopiero teraz BMW dobiło do czołówki, może nam na dowidzenia chcą trochę emocji zostawić. Do końca jeszcze parę wyścigów.. Gdzie się podział Mikołaj Sokół? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#246
|
|
Polsat oszczedza na czy tylko sie da, to i padlo na F1.Najpierw zrezygnowali z publicznosci w studio, a teraz nie wysylaja komentatorow na tor i Ci musza komentowac z Warszawy.Podobno wlasnie z tego powodu z pracy w Polsacie zrezygnowal Mikolaj Sokol, ktory nie chcial sie na to zgodzic.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#247
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#248
|
|
Mamy aferę w F1, przy której szpiegowskie machlojki McLarena sprzed 2 lat okazują się niewinną igraszką
Otóż największa ciamajda w stawce, ex-pilot Renault Nelsinho Piquet miał się specjalnie rozbić, by wygrał Alonso. Niby brzmi niedorzecznie, ale dane telemetryczne pokazują, że coś jest na rzeczy. Sprawa nie wszyłaby na jaw, gdyby nie to że Briatore wylał beznadziejnego Brazylijczyka. No i teraz Nelson Senior się mści, zupełnie nie rozumiejąc że ostatecznie ruinuje karierę syna. Briatore z wrodzonym wdziękiem sugeruje natomiast, że Nelsinho jest gejem: http://www.sport.pl/F1/1,96297,70312...inho_jest.html Robi się ciekawie, wydarzenia jak z planu brazylijskiej telenoweli. Co znaczy, że czeka nas jeszcze wiele niespodzianek i zwrotów akcji. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#249
|
|
piekny dublecik Brawna !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#250
|
|
ale Hamilton to dzisiaj przyaktorzył xDDD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#251
|
|
Robert Ty zmień ten team jak najszybciej...
Dudek się nie posłuchał Tomaszewskiego po finałowym meczu z Milanem i zobacz jak skończył... Wiem wiem...nie ta dyscyplina...ale krakus się marnuje w tym szwabskim teamie... ![]()
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#252
|
|
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70407...zwajcarom.html
Cytat:
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#253
|
|
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70521...Formule_1.html
Żenada, totalna żenada. Moim zdaniem francuski koncern powinien zostać wykluczony z F1. Alonso się jakoś wywinie, ale niesmak pozostanie. Dalej nie chce mi się w to wierzyć. Okazuje się, że środowisko F1 jest jeszcze gorsze, niż działacze w polskiej piłce. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2008
Offline |
#254
|
|
Mam do Was Wiślickich Braci wielką prośbę. Zaczynam studiować w Krk, a jest uzależniony od F1 i MotoGP. Gdzie w Krakowie można obejrzeć te wyścigi? Możecie mi podać jakieś puby lub kluby? Najlepiej w północno-zachodniej części miasta, ale inne miejsca też będą mile widziane.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#255
|
|
Tutaj są "ogólnosportowe"
http://www.sportspub.pl/strona3.html http://www.sportspub.pl/strona1.html http://www.sportbar.krakow.pl/ a tutaj można oglądać mecze piłkarskie , czy F1 nie wiem. http://www.efckrakow.pl/ ![]()
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#256
|
|
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5a04d2d39b7.0.html
Cytat:
Alonso ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki
Offline |
#257
|
|
http://www.efckrakow.pl/ tego lepiej nie polecać z powodów wyznaniowych.
![]()
Tylko Wisła
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#258
|
|
Robert Kubica oficjalnie w Renault
http://www.kubica.pl/ Cytat:
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#259
|
|
No i nieźle. Jak miał do wyboru Williamsa i Toyotę to wyboru chyba dobrego dokonał idąc do Renault. Inna sprawa to wyniki tego zespołu w przyszłym roku. No ale jako, że od nowego sezonu nie będzie można tankować w czasie wyścigów to dobra jest informacja, że silniki Renault są oszczędniejsze od np tych Ferrari.
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#260
|
|
Obawiam się, że Kubicę czeka los Rosberga - zdolnego, młodego który już popadł w przeciętność w Williamsie.
W F1 nie wystarczy mieć szczęścia - to Kubica miał, trafiając w ogóle do tych elitarnych wyścigów bez sponsora - trzeba mieć megafarta. Tak jak Vettel, który znalazł się we właściwym czasie i właściwym miejscu (nie przekreślam tu umiejętności młodego Niemca, żeby była jasność). Obecny sezon to pasmo nieszczęść i zwykłego pecha. Naprawdę szkoda poprzedniego sezonu - Robert miał być może jedną, jedyną szansę by powalczyć o mistrzostwo. Nick Heidfeld też kiedyś był młody i zdolny. Niestety, czegoś brakło by walczyć o najwyższe trofea. Dla mnie Renault to nie jest ekipa, która da Robertowi szansę walki o mistrzostwo w F1. No, ale rozumiem że miejsca nie było w McLarenie i Ferrari. Tylko skoro tak, może należało zaryzykować z Toyotą? ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#261
|
|
a ja sie nie zgadzam, w ostatnich 10 latach 3 zespoly zdobywaly WCC wsrod nich 2x bylo to Renault. Zwycieskie bolidy budowali Tim Densham i Bob Bell, ludzie Ci nadal pracuja w zespole. Odszedl Flavio co imo wyjdzie im tylko na dobre, bo on juz sie zaczal pomalu wypalac.
Maja wysmienite zaplecze, wiedze i wszystko inne co jest potrzebne aby wygrywac. A teraz dodatkowo maja mega motywacje, bo taki zespol zrobi wszystko by zatrzec zle wrazenie wywolane afera. Ok, ostatnie sezony im nie wychodzili, ale analizujac dokladnie, to 2007 przegrali jakby z gory, bo zmienil sie dostawca opon. Juz przed tym sezonem glosno mowili, ze na bank beda miec problemy. W 2008 slabo zaczeli ale pod koniec bolid byl juz na prawde mocny. Gdyby zamiast Nelsona jezdzil ktos bardziej odpowiedni sadze, ze bili by sie z BMW o miescje w tabeli WCC. Ten sezon jaki jest kazdy widzi, czesc zespolow poszla zla droga z ktorej nei bardzo mozna bylo wrocic. McLaren niby cos zdzialal, ale to juz jest wszystko za pozno. Renault zamiast sie szarpac z obecnym samochodem wiekszosc sil skierowalo w budowe nowego modelu, a ze zasady sie za abrdzo nie zmieniaja, to neispodzianek juz raczej nie bedzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#262
|
|
F1 to rzeczywiście jest sport w którym trzeba mieć masę szczęścia do tego w jakim zespole w danym momencie się jeździ. Wydawało się że BMW w tym sezonie będzie walczyło o mistrzostwo a tu są jednym z najsłabszych zespołów. Dlatego trudno określić jaki zespół w przyszłym sezonie będzie walczył o najwyższe pozycje. Kto stawiał że w tym sezonie Brawn GP czy Red Bull będzie najmocniejszy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#263
|
Kubica i tak ma kupę szczęścia że w ogóle jeździ w F1 a czy lepszy Renault czy Toyota? - To w dużej mierze ruletka, poza tym jednak Robert ma o wiele lepsze rozeznanie więc należy przyjąć że więcej przemawia na dziś za Renaultem niż Toyotą. tak na marginesie to niestety Formuła to nadal cholernie nudny sport - zmiany które miały przynieść uatrakcyjnienie jak narazie kompletnie się nie sprawdziły.W poszczególnych wyścigach jeśli nie ma jakiś anomalii pogodowych czy też wypadków nic się nie dzieje - wyprzedzanie nadal jest praktycznie niemożliwe - zobaczymy co przyniesie następny sezon ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#264
|
|
fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie
bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał poza tym po zmianach coraz częściej można sobie zadać pytanie na ile wygrana to sprzęt, szczęście czy może talent zawodnika... przy czym do tego ostatniego mozna mieć najwięcej wątpliwości, a że sport to głownie zawodnicy... no cóż to tłumaczy min. nuuuudę dlatego wole oglądać np. snookera, bo przynajmniej wygrana nie zależy tylko i wyłącznie od jakości kija ![]() ![]()
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#265
|
|
Jasne, że jest nudny. Jak wspomnę czasy Mansela, Prosta, Senny, Hilla i młodego Schumachera - to F1 oglądało się jak thriller.
Co chwila wyprzedzanie, częste kraksy - w dodatku liczne niespodzianki. Inna sprawa, że były też wypadki śmiertelne. Teraz taki Nick Heidfeld jeździ efektywnie, bo umie blokować szybszych od siebie, a do tego wyprzedza dzięki pit stopom. I to mają być emocje. Ponoć w przyszłym sezonie ma nie być tankowania - to przecież jeszcze bardziej zmniejszy szansę na wyprzedzanie podczas wyścigu. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#266
|
|
W tym momencie taki Singapur powinno się zlikwidować. bodajże ANI JEDEN zawodnik nie wyprzedził drugiego - nie licząc pit stopów ani kraksy.
porażka. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#267
|
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#268
|
![]() ------------------------------------------------------- I po dzisiejszym wyścigu, ktoś powie,że F1 jest nudna? Brawo Robert - fantastyczna jazda. Brawo Jenson Button!!!!
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 18.10.2009 o godz. 18:46.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#269
|
|
Orientuje się ktoś kiedy będzie retransmisja wyścigu ?
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#270
|
|
Dzisiaj o 22.10 na Polsat Sport Extra, we wtorek też o tej godzinie, w środę o 17,50, w czwartek o 22.10i w piątek 0 16,10.
Warto obejrzeć bo działo się sporo, łącznie z tym że "uroczemu " Nikusiowi zabrakło paliwa ![]() ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|