The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 30.08.2009, 12:28
wg bukow to faworyt , na fisicelle i heidfelda zaskakujaco dobre kursy jak na ich pozycje - 12 do jednego !
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 30.08.2009, 12:34
Mocny napisał(a):Wyświetl post
fisicella z pole position i co wy na to ?
Mało paliwa, zjedzie pierwszy do pitu, nie wygra, spadnie pare miejsc
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 30.08.2009, 14:30
tak jak stawiałem, wygrał Raikkonen
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 30.08.2009, 14:41
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Mało paliwa, zjedzie pierwszy do pitu, nie wygra, spadnie pare miejsc
I bardzo sie pomyliłeś

Kubica niezlę oby to zapowiadalo lepsza druga polowe sezonu.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 30.08.2009, 14:58
Gwóźdź w oponę Vetelowi, Kubek mógł być trzeci;-) Oczywiście żartuję bo Vetel to bardzo dobry kierowca i dzisiaj jechał świetnie jeszcze parę okrążeń a kto wie mógłby być nawet pierwszy Ciekawe na którym miejscu byłby Kubica gdyby Alonso nie miał problemów z oponą, może piąty? Szkoda że dopiero teraz BMW dobiło do czołówki, może nam na dowidzenia chcą trochę emocji zostawić. Do końca jeszcze parę wyścigów..

Gdzie się podział Mikołaj Sokół?
Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 30.08.2009, 15:15
misiak_abg napisał(a):Wyświetl post
Gdzie się podział Mikołaj Sokół?
Polsat oszczedza na czy tylko sie da, to i padlo na F1.Najpierw zrezygnowali z publicznosci w studio, a teraz nie wysylaja komentatorow na tor i Ci musza komentowac z Warszawy.Podobno wlasnie z tego powodu z pracy w Polsacie zrezygnowal Mikolaj Sokol, ktory nie chcial sie na to zgodzic.
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 30.08.2009, 16:03
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
I bardzo sie pomyliłeś

Kubica niezlę oby to zapowiadalo lepsza druga polowe sezonu.
Zaskoczył mnie tak jak i komentatora Ale paliwa miał mało co było oczywiste. Ciekawy wyścig i gratulacje dla Roberta za dobrą jazdę
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 12.09.2009, 18:03
Mamy aferę w F1, przy której szpiegowskie machlojki McLarena sprzed 2 lat okazują się niewinną igraszką

Otóż największa ciamajda w stawce, ex-pilot Renault Nelsinho Piquet miał się specjalnie rozbić, by wygrał Alonso. Niby brzmi niedorzecznie, ale dane telemetryczne pokazują, że coś jest na rzeczy.

Sprawa nie wszyłaby na jaw, gdyby nie to że Briatore wylał beznadziejnego Brazylijczyka. No i teraz Nelson Senior się mści, zupełnie nie rozumiejąc że ostatecznie ruinuje karierę syna.

Briatore z wrodzonym wdziękiem sugeruje natomiast, że Nelsinho jest gejem:

http://www.sport.pl/F1/1,96297,70312...inho_jest.html

Robi się ciekawie, wydarzenia jak z planu brazylijskiej telenoweli. Co znaczy, że czeka nas jeszcze wiele niespodzianek i zwrotów akcji.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 13.09.2009, 17:50
piekny dublecik Brawna !
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 13.09.2009, 18:28
ale Hamilton to dzisiaj przyaktorzył xDDD
Odpowiedz cytując
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 13.09.2009, 19:03
Robert Ty zmień ten team jak najszybciej...

Dudek się nie posłuchał Tomaszewskiego po finałowym meczu z Milanem i zobacz jak skończył...

Wiem wiem...nie ta dyscyplina...ale krakus się marnuje w tym szwabskim teamie...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 15.09.2009, 14:48
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70407...zwajcarom.html

Cytat:
BMW zgodziło się sprzedać zespół F1 szwajcarskiej grupie inwestycyjnej Qadbak Investments. Kontrakt został podpisany we wtorek.

Niemiecki producent nie ujawnił finansowych szczegółów transakcji. Wiadomo tylko, że Qadbak reprezentuje interesy "rodzin z Europy i Bliskiego Wschodu". - Znaeźliśmy silnego inwestora dla zespołu z Hinwil. Interesy Qadbak będzie reprezentował Szwajcar Lionel Fischer - podaje BMW w oficjalnym komunikacie.

Tuż przed ogłoszeniem transakcji FIA podjęła decyzję w sprawie 13 teamu Formuły 1 na przyszły sezon. Miejsce dostał Lotus. Aplikacja BMW Sauber została odrzucona, ale władze FIA przyznały, że kandydatura ekipy z Hinwil jest bardzo solidna i zespół ma jeszcze szanse na start w przyszłym sezonie. Jeśli tak się stanie Robert Kubica będzie mógł wystartować w barwach zespołu w przyszłym sezonie, ponieważ jego kontrakt jest ważny do końca 2010 roku.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 17.09.2009, 19:54
http://www.sport.pl/F1/1,96297,70521...Formule_1.html

Żenada, totalna żenada.

Moim zdaniem francuski koncern powinien zostać wykluczony z F1. Alonso się jakoś wywinie, ale niesmak pozostanie.

Dalej nie chce mi się w to wierzyć. Okazuje się, że środowisko F1 jest jeszcze gorsze, niż działacze w polskiej piłce.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
klepcio
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 18.09.2009, 17:34
Mam do Was Wiślickich Braci wielką prośbę. Zaczynam studiować w Krk, a jest uzależniony od F1 i MotoGP. Gdzie w Krakowie można obejrzeć te wyścigi? Możecie mi podać jakieś puby lub kluby? Najlepiej w północno-zachodniej części miasta, ale inne miejsca też będą mile widziane.
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 18.09.2009, 18:47
Tutaj są "ogólnosportowe"

http://www.sportspub.pl/strona3.html
http://www.sportspub.pl/strona1.html
http://www.sportbar.krakow.pl/

a tutaj można oglądać mecze piłkarskie , czy F1 nie wiem.

http://www.efckrakow.pl/
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 23.09.2009, 10:48
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5a04d2d39b7.0.html

Cytat:
Dowodami, które zadecydowały o karze dla Flavia Briatore były nie tylko zeznania Nelsinho Piqueta czy sugestie Pata Symondsa. FIA ujawniła, że ostatecznie obciążył byłego szefa Renault tajemniczy „Świadek X”.

Alonso
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
frano_rozrywka
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 23.09.2009, 12:25
http://www.efckrakow.pl/ tego lepiej nie polecać z powodów wyznaniowych.
Tylko Wisła
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 07.10.2009, 17:28
Robert Kubica oficjalnie w Renault

http://www.kubica.pl/

Cytat:
- Zespół Renault z przyjemnością informuje, że Robert Kubica będzie startował w naszych barwach w sezonie 2010 - czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu. Po miesiącach spekulacji w końcu oficjalnie potwierdzono, że to polski kierowca zastąpi Fernando Alonso w barwach ekipy z Enstone.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 07.10.2009, 19:14
No i nieźle. Jak miał do wyboru Williamsa i Toyotę to wyboru chyba dobrego dokonał idąc do Renault. Inna sprawa to wyniki tego zespołu w przyszłym roku. No ale jako, że od nowego sezonu nie będzie można tankować w czasie wyścigów to dobra jest informacja, że silniki Renault są oszczędniejsze od np tych Ferrari.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 07.10.2009, 20:49
Obawiam się, że Kubicę czeka los Rosberga - zdolnego, młodego który już popadł w przeciętność w Williamsie.

W F1 nie wystarczy mieć szczęścia - to Kubica miał, trafiając w ogóle do tych elitarnych wyścigów bez sponsora - trzeba mieć megafarta. Tak jak Vettel, który znalazł się we właściwym czasie i właściwym miejscu (nie przekreślam tu umiejętności młodego Niemca, żeby była jasność).

Obecny sezon to pasmo nieszczęść i zwykłego pecha. Naprawdę szkoda poprzedniego sezonu - Robert miał być może jedną, jedyną szansę by powalczyć o mistrzostwo.

Nick Heidfeld też kiedyś był młody i zdolny. Niestety, czegoś brakło by walczyć o najwyższe trofea.

Dla mnie Renault to nie jest ekipa, która da Robertowi szansę walki o mistrzostwo w F1. No, ale rozumiem że miejsca nie było w McLarenie i Ferrari. Tylko skoro tak, może należało zaryzykować z Toyotą?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 07.10.2009, 21:20
a ja sie nie zgadzam, w ostatnich 10 latach 3 zespoly zdobywaly WCC wsrod nich 2x bylo to Renault. Zwycieskie bolidy budowali Tim Densham i Bob Bell, ludzie Ci nadal pracuja w zespole. Odszedl Flavio co imo wyjdzie im tylko na dobre, bo on juz sie zaczal pomalu wypalac.

Maja wysmienite zaplecze, wiedze i wszystko inne co jest potrzebne aby wygrywac. A teraz dodatkowo maja mega motywacje, bo taki zespol zrobi wszystko by zatrzec zle wrazenie wywolane afera.

Ok, ostatnie sezony im nie wychodzili, ale analizujac dokladnie, to 2007 przegrali jakby z gory, bo zmienil sie dostawca opon. Juz przed tym sezonem glosno mowili, ze na bank beda miec problemy. W 2008 slabo zaczeli ale pod koniec bolid byl juz na prawde mocny. Gdyby zamiast Nelsona jezdzil ktos bardziej odpowiedni sadze, ze bili by sie z BMW o miescje w tabeli WCC.

Ten sezon jaki jest kazdy widzi, czesc zespolow poszla zla droga z ktorej nei bardzo mozna bylo wrocic. McLaren niby cos zdzialal, ale to juz jest wszystko za pozno. Renault zamiast sie szarpac z obecnym samochodem wiekszosc sil skierowalo w budowe nowego modelu, a ze zasady sie za abrdzo nie zmieniaja, to neispodzianek juz raczej nie bedzie.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 07.10.2009, 21:20
F1 to rzeczywiście jest sport w którym trzeba mieć masę szczęścia do tego w jakim zespole w danym momencie się jeździ. Wydawało się że BMW w tym sezonie będzie walczyło o mistrzostwo a tu są jednym z najsłabszych zespołów. Dlatego trudno określić jaki zespół w przyszłym sezonie będzie walczył o najwyższe pozycje. Kto stawiał że w tym sezonie Brawn GP czy Red Bull będzie najmocniejszy.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 07.10.2009, 21:54
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Dla mnie Renault to nie jest ekipa, która da Robertowi szansę walki o mistrzostwo w F1. No, ale rozumiem że miejsca nie było w McLarenie i Ferrari. Tylko skoro tak, może należało zaryzykować z Toyotą?
Po sławetnych zmianach w zeszłym roku wszystko wywróciło się do góry nogami i to nie tylko ze względu na te dyfuzory ale w największym stopniu poprzez ograniczenie kosztów(kasa gra mniejszą role) ,przymus budowania bolidu właściwie od początku, zakazanie testów w trakcie sezonu itp.

Kubica i tak ma kupę szczęścia że w ogóle jeździ w F1 a czy lepszy Renault czy Toyota? - To w dużej mierze ruletka, poza tym jednak Robert ma o wiele lepsze rozeznanie więc należy przyjąć że więcej przemawia na dziś za Renaultem niż Toyotą.

tak na marginesie to niestety Formuła to nadal cholernie nudny sport - zmiany które miały przynieść uatrakcyjnienie jak narazie kompletnie się nie sprawdziły.W poszczególnych wyścigach jeśli nie ma jakiś anomalii pogodowych czy też wypadków nic się nie dzieje - wyprzedzanie nadal jest praktycznie niemożliwe - zobaczymy co przyniesie następny sezon
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 07.10.2009, 22:43
1q2 napisał(a):Wyświetl post
tak na marginesie to niestety Formuła to nadal cholernie nudny sport - zm
fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie
bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał

poza tym po zmianach coraz częściej można sobie zadać pytanie na ile wygrana to sprzęt, szczęście czy może talent zawodnika... przy czym do tego ostatniego mozna mieć najwięcej wątpliwości, a że sport to głownie zawodnicy... no cóż to tłumaczy min. nuuuudę

dlatego wole oglądać np. snookera, bo przynajmniej wygrana nie zależy tylko i wyłącznie od jakości kija
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 08.10.2009, 07:49
Jasne, że jest nudny. Jak wspomnę czasy Mansela, Prosta, Senny, Hilla i młodego Schumachera - to F1 oglądało się jak thriller.

Co chwila wyprzedzanie, częste kraksy - w dodatku liczne niespodzianki. Inna sprawa, że były też wypadki śmiertelne.

Teraz taki Nick Heidfeld jeździ efektywnie, bo umie blokować szybszych od siebie, a do tego wyprzedza dzięki pit stopom. I to mają być emocje.

Ponoć w przyszłym sezonie ma nie być tankowania - to przecież jeszcze bardziej zmniejszy szansę na wyprzedzanie podczas wyścigu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 08.10.2009, 11:18
W tym momencie taki Singapur powinno się zlikwidować. bodajże ANI JEDEN zawodnik nie wyprzedził drugiego - nie licząc pit stopów ani kraksy.

porażka.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 11.10.2009, 21:37
Kontrakt Kubicy pozwala na wcześniejsze odejście
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 18.10.2009, 13:54
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
fajnie że ktoś od czasu do czasu powie prawdę o tym sporcie
bo gdyby nie to że polak jeździ to by prawie nikt tego nie oglądał
Ale bzdury wygadujesz. Oglądamy w domu formułę od dawna, (Robert wtedy autkiem trawniki pod blokiem rozjeżdżał) - i nigdy nie uważałam jej za nudną . O atrakcyjności świadczą również tłumy kibiców na wyścigach (dodam kulturalnych i wspaniale bawiących się razem, niezależnie od tego komu kibicują) , 100 000 -130 000 tysięcy widzów o czymś świadczy. Ten kto widział wyścig na żywo,poczuł zapach boksów , usłyszał silnik grający w czasie wyścigu zostanie z F! na zawsze i nigdy nie powie,że jest nudno.

-------------------------------------------------------
I po dzisiejszym wyścigu, ktoś powie,że F1 jest nudna? Brawo Robert - fantastyczna jazda. Brawo Jenson Button!!!!
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 18.10.2009 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 19.10.2009, 09:01
Orientuje się ktoś kiedy będzie retransmisja wyścigu ?
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 19.10.2009, 19:03
Dzisiaj o 22.10 na Polsat Sport Extra, we wtorek też o tej godzinie, w środę o 17,50, w czwartek o 22.10i w piątek 0 16,10.
Warto obejrzeć bo działo się sporo, łącznie z tym że "uroczemu " Nikusiowi zabrakło paliwa
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:14.