
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
No musze przyznac ze ten mecz ogladało sie z przyjemnoscią
![]() naprawde fajna ,ładna dla oka pilka kontrastująca z gra reszty ligi .. Nareszcie Kirm dochodzil do sytuacji,partnerzy tez go widzieli o co ostatnio mielsmy spore pretensje Fajna wymiana ktortkich podan,pokazcie mi kto w Polsce tak by potrafil,dotego duza szybkosc i w miare celne centry.Jelsi mialbym sie do czego przyczepic do dalej ta skutecznsc,bo moglismy dzis nastrzelac x2 tyle bramek. Ale i tak super chlopaki zagrali,Mario mogl nawet nieslusznego karniaka obronic ![]() Forma chyba wreszcie zwyszkuje ,i to cieszy Szykujemy sie na Amike![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|