
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline |
#121
|
|
ja trafiłem tylko 30 więc jedną liczbę ;D coś to chybił trafił jest słabe ;p
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#122
|
|
No to panowie gratuluje wygranych. Cos to forum szczesliwe bo ja tez szczesliwym zwyciezcom jestem
Trafilem 5 ![]()
Ostatnio edytowane przez koyoot : 30.07.2008 o godz. 09:22.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#123
|
|
szczesliwym zwyciezcą? też zgarnąłeś 10 baniek?
mechusar - jak to serio Twój, to gratulacje. na oprawy UW prześlij choć z 2%. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#124
|
|
Ja miałem sekretny plan żeby jak wygram posłać Bogusiowi 1mln E. na transfer Neia. Teraz to sobie moge wysyłać... 16 złotych <lol2>
![]() Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline |
#125
|
|
grajcie na oprawy raz na dwa tygodnie w kolekturze przy R22 wygrana pewna !!
pzdr |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#126
|
|
Dobra dobra zdjecie krazy po necie od chwili losowania
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#127
|
|
właśnie w trójce podali , że 4 osoby trafiły 6
Z Białegostoku , Piotrokowa Tryb. , jakiejś wsi pod Krakowem a czwartej miejscowości nie pamiętam . Jeśli dobrze zrozumiałem to jedna z osób ktore wygrały 4 lata temu już jakąś poważniejszą sumke rownież zgarnęła :O
Ostatnio edytowane przez Coach : 30.07.2008 o godz. 10:08.
![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Offline |
#128
|
Nie wiem skad oni wzieli aa wies "pod Krakowem"? Kozy... sa pod Krakowem jakies 90km ...jak juz cos to pod Bielskiem... no chyba ze nie znam okolicznych wioseczek ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#129
|
|
4 osoby trafiły „szóstkę” i podzielą się blisko 38 milionami!
Cytat:
![]()
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#130
|
|
Teraz niech sobie pomyślą Ci którzy "w planach" (
) mieli wypełnienie 14.000.000 kuponów kazdy za 2 złote. Bylibyście na minusie 19.000.000 ![]() ![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#131
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#132
|
|
trafna uwaga
oszust! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...
Offline |
#133
|
|
trafilem i zgarnalem ... trójkę czyli 16 zl for me. zainwestowalem 12 wiec zarobiclem na piwo 4 zl. Bilans za wszystkie gry jednak na minus.
Co do tej piątki. powiem wam, że chyba nie chciałbym jej trafić. Niby te kilka tysięcy złotych można sobie przyjemnie spożytkować ale jednak mieć świadomość, że jedna inna liczba i moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej ... ![]()
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Bytom
Offline |
#134
|
![]()
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć: my, wybrańców garść, ...kompania braci" W.Szekspir Drink up me Hearties Yo Ho! You can't always get what You want |
|
|
|
FC OLKUSZ
Od: 03.2005
Skąd: Olkusz
Offline |
#135
|
|
Trafiłem 6
cyfre sześć. Kur.. znowu dobrze skreśliłem tylko złe kulki wylosowali |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#136
|
|
Kto dzisiaj przypierdzielił 40 baniek
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#137
|
|
a wpadła szóstka?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
#138
|
|
Ja trafiłem w dwóch zakładach 3. Szkoda, że to jeden nie był.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: NH
Offline |
#139
|
|
a ja 2 razy po 1 :/ i jednak muszę wstawać do roboty jutro rano :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#140
|
|
jak trafiłes wszystkie 6 numerków to faktycznie niefart ;] ja też tylko trójeczka
![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#141
|
|
Ten kto stuknal te 40 baniek proszony jest o transfer Xaviego na Reymonta.
W zamian mozliwosc postukania w beben na nastepnym meczu ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
dydyrydy
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.
Offline |
#142
|
![]() ![]()
Ale o so choźii?
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#143
|
|
No cóż, trzeba nadal pracować
![]() ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#144
|
|
Niestety życie jest okrutne :/ A w ogóle co byście zrobili z taką kasą ?Ja bankowo bym wpłacił z milion na Ultrasów żeby im kasy na oprawy nie brakowało a i na malowanie też bym nie pogardził .Więc trzymać kciuki żebym trafił
Wiem zajechało wazeliną ale po co by mi było 40 baniek trzymać jak można zdziałać tyle dobregoPonoć 6 nie padła. Powód: 6
Ostatnio edytowane przez FajQ : 29.09.2009 o godz. 23:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#145
|
|
Jak nie, jak tak !
6 14 28 44 45 48 Osiem zakładów z trafnie wytypowaną "szóstką" było : I stopień 8 4670943.30 II stopień 644 5671.60 III stopień 35609 245.90 IV stopień 685664 16.00 ![]()
...nieczytelny...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2008
Offline |
#146
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#147
|
|
Ja wygralem 5 tyś.. trzeba sie i z tego cieszyc
Swoja droga ladnie musiał sie wpienić gość ktory oglada losowanie.. trafia szostke po czym dowiaduje sie ze 7 innych osob tez trafilo i zamiast 40 mln dostaje 4 ![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#148
|
|
Skreśliłeś ręcznie czy na chybił trafił że Ci 5-tka wpadła?
Zawsze mnie to zastanawiało i kiedyś gdzieś dorwałem statystyki, że największe wygrane właśnie są z automatu bo nikt takich głupich liczb na trzeźwo nie skreśli ![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#149
|
|
W sumie to mi nic nie wpadło, tak tylko pomarzyłem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#150
|
|
Ja ze 3 lata temu mialem piatke. I co najciekawsze 5 cyferek wpadlo pod rzad, a ostatnia pomylona o 2. Cos ponad 4 kola na reke. Chybil trafil. Do dzis nie wiem czy mialem szczescie czy szczescie w nieszczesciu?
![]() ![]() Tylko Wisła Ukochana Wisła
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|