The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.07.2008, 18:55. 35 milionów KURNA !!
Ludzie, 1.5 h do losowania a tu żadnego tematu przyszłych milionerów ?!?!?!

NIEDORZECZNE!

NA co byście wydali tyle kasiorki, ile puściliście kuponów itp.

CIESZMY SIĘ - KTOŚ MA szansę 1:14 000 000 na WYGRANĄ !!
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.07.2008, 18:57
na forum jest nas kilkanaście tysięcy, to może ktoś wygra?
a później się z Wiślakami podzieli.

ps. w czwartek będzie nast. kumulacja, 60mln.
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.07.2008, 19:04
Gucio - NIE BEDZIE KUMULACJI !

Osobiście przysięgam, że jeśli wygram wypłace każdemu forumowiczowi 1500 zł
Odpowiedz cytując
hazdrubal
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.07.2008, 19:06
dołożyłbym do Nei'a, kupił mieszkanko w Krakowie, wybudował dom niedaleko Krakowa i hmmm... czymś trzeba się po mieście poruszać więc może jakiś Lexus? oczywiście nie miałoby to wpływu na studia, chociaż pewnie nie przejmowałbym się nimi już tak ale wole być milionerem z wykształceniem, które i tak do niczego mi nie będzie potrzebne...
Szczerze mówiąc wystarczyłby mi 1mln i już żyłbym z odsetek... 6% konto i 60000 rocznie czyli 5000 na miech (niezła nawet wypłata). Ehhh...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez hazdrubal : 29.07.2008 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.07.2008, 19:08
Nie mogę przeboleć tego, że to będzie największy podatek jaki w życiu zapłacę

A tak poza tym można np. za 5 mln kupić jakiś III ligowy klub i pobawić się w menadżera
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.07.2008, 19:08
Ja jak wygram to się z nikim nie podzielę

Swoją drogą przypomniało mi się pewno zdarzenie sprzed kilku lat. Moja babcia razem ze swoją przyjaciółką grały w tego dużego lotka od kilkunastu (kilkudziesięciu?) lat. Tamta babcia przez wszystkie te lata zawsze wysyłała identyczne liczby. Tydzień w tydzień (czy co ile jest to losowanie), i raz zapomniała... Trafiłaby 6!
Autentycznie, z ręką na sercu!
Babcia przez jakieś 2 tygodnie chyba się do nikogo nie odezwała, wyglądała jakby jakaś tragedia się wydarzyła. Ale w sumie nic dziwnego...
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.07.2008, 19:10
wislak_olkusz napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, 1.5 h do losowania a tu żadnego tematu przyszłych milionerów ?!?!?!

NIEDORZECZNE!

NA co byście wydali tyle kasiorki, ile puściliście kuponów itp.

CIESZMY SIĘ - KTOŚ MA szansę 1:14 000 000 na WYGRANĄ !!

podniecony, jakbyś co najmniej wygrał już...



Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.07.2008, 19:12
Gordian - bo ja faktycznie wygram i będziesz jedynym forumowiczem z którym się nie podziele
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.07.2008, 19:13
W wiadomościach mówili, że jeden gościu dał na dzisiejsze kupony 4 patyki Czuję, że ktoś trafi 6-tkę...
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.07.2008, 19:16
............podatek od głupoty.... ja tam nie wierze, że uczciwie się kręci ta cała pseudoloteria........
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2008, 19:17
Im większa pula wygranej tym większe prawdopodobieństwo wygrania mniej niż "przeciętnej" kumulacji.

Tzn. nie opłaci się puszczać lotka przy największych kumulacjach bo wygramy raczej mniej niż zwykle...
- no ale ta magia liczb
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
Odpowiedz cytując
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.07.2008, 19:18
trafi ten co nigdy nie gral i puscil tak z nudow, jak zawsze..
zawsze sadzilem ze toto lotek to jeden wielki wal , dopoki "sasiad" (tzn kojarzylem go z pyska) nie trafil 6 (dlugo nikt nie wiedzial ze to on... gdy juz wyjechal uj wie gdzie okazalo sie ze to on)
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 29.07.2008 o godz. 19:20.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 29.07.2008, 19:23
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A tak poza tym można np. za 5 mln kupić jakiś III ligowy klub i pobawić się w menadżera
FM Real.
czekam na moje 1500 złociszy.
jakie liczby wysłałeś wiślak?
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.07.2008, 19:23
autocontrol napisał(a):Wyświetl post
trafi ten co nigdy nie gral i puscil tak z nudow, jak zawsze..
czyli ja trafie hehehe
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 29.07.2008, 19:26
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
FM Real.
czekam na moje 1500 złociszy.
jakie liczby wysłałeś wiślak?

odpowiednie

oczywiście 1500 bedzie jak bedzie tylko jedna, moja szósteczka
Odpowiedz cytując
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.07.2008, 19:30
ja za taką kase to bym sobie kupił jakiś dom koło Krk i go urządził, jakąś wypasioną bryke, troche kasy bym dał SKWK na oprawy meczów i jeszcze troche dla malarzy na spreje a za reszte to bym się bawił do końca życia
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.07.2008, 19:39
"wrzućcie milion, na oprawę..."
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.07.2008, 19:40
A nikt nie mówi że wspomógłby SKWK... Wstyd
Ale byśmy mieli oprawy

P.S. Zauwaźyliście że dawniej nie było tyle kuliminacji? Cfaniaczki stwierdziły że większy zysk jest jak jest więcej do wygrania i teraz rzadko ktoś wygrywa za pierwszym razem 6... No ale cóź... Żeby wygrac trzeba GRAC
Odpowiedz cytując
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.07.2008, 19:41
A mnie to lotto...
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.07.2008, 19:44
ignorant total...
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.07.2008, 19:46
Ja jak wygram to wpłacę na konto bankowe 1 mln i z odsetek SKWK będzie sobie mogło pobierać na oprawy
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.07.2008, 19:49
jak już wygram to.. kupię sobie w końcu nowy telefon jakiegoś sony ericsson'a a resztę oddam na cele charytatywne, albo Cupiałowi w podziękowaniu za 10 wspaniałych lat
Odpowiedz cytując
Etiop
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.07.2008, 19:52
Gdybym wygrał taką kasę, to kupiłbym sobie dom poza Krakowem. Zainwestował część kasy w nieruchomości a resztę do kilku banków wsadził na procent. Zwiedziłbym najpierw całą Polskę i miejsca silnie związane z II WŚ. Poleciałbym w końcu na jakieś wakacje do jakiegoś fajnego egzotycznego kraju. Wpłaciłbym część kasy na Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami i na jakąś fundację pomagającą chorym dzieciom. A na końcu nauczyłbym się w końcu pływać . I wtedy wybuduję sobie basen w tym domku poza Krakowem.
"...Możesz nazywać mnie bratem diabła
I nienawidzić jeśli chcesz
Możesz mówić, że jestem złem
Lecz nigdy nie zmienisz mnie..."
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.07.2008, 19:53
Panowie, nawet za 1/3 tej sumy można sobie już życie odpowiednio ustawić ;-)
Obawiam się jednak, że za 30 minut, każdy z grających forumowiczów stwierdzi jednak, że "tym razem szczęście nie dopisało" i jutro grzecznie od samego rana pójdzie do pracy
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.07.2008, 19:55
Etiop napisał(a):Wyświetl post
Gdybym wygrał taką kasę, to kupiłbym sobie dom poza Krakowem. Zainwestował część kasy w nieruchomości a resztę do kilku banków wsadził na procent. Zwiedziłbym najpierw całą Polskę i miejsca silnie związane z II WŚ. Poleciałbym w końcu na jakieś wakacje do jakiegoś fajnego egzotycznego kraju. Wpłaciłbym część kasy na Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami i na jakąś fundację pomagającą chorym dzieciom. A na końcu nauczyłbym się w końcu pływać . I wtedy wybuduję sobie basen w tym domku poza Krakowem.
Haha podobne marzenia mam tylko z II WŚ może nie... ja zwiedziłbym Polskę wzdłuż i wszerz, a później Europę i świat no i pływać też bym się nauczył..
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.07.2008, 19:56
Cicho !
Modliłem się 1.5 godziny za ten kupon

Musi on kur*a wejść !

Jeżeli siądzie to buduje kościół, taki za 15 mln !
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.07.2008, 20:00
wislak_olkusz napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli siądzie to buduje kościół, taki za 15 mln !

..... :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.07.2008, 20:02
ale jeżeli być może tam na górze koleś, wyciągnął słuchawki od mp4 z uszu i ma kaprys zeby mi sprawic radosc to wynagrodze mu to...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.07.2008, 20:02
Miesięcznie Totalizator zarabia około 230 mln na zakładach - dane oficjalne jako że to spółka Skarbu Państwa.
Załóżmy że ktoś wygrywa 3 mln co tydzień - to ile jeszcze zostaje dla naszych kochanych władz ..... ?


To taka dygresja kto właściwie jest największym wygranym tej zabawy - i to bez losowania
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.07.2008, 20:24
Ja to bym po meczu Wisły wszystkich na browara zaprosił
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.