The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 30.07.2008, 07:42
ja trafiłem tylko 30 więc jedną liczbę ;D coś to chybił trafił jest słabe ;p
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 30.07.2008, 09:19
No to panowie gratuluje wygranych. Cos to forum szczesliwe bo ja tez szczesliwym zwyciezcom jestem.

Trafilem 5
Ostatnio edytowane przez koyoot : 30.07.2008 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 30.07.2008, 09:21
szczesliwym zwyciezcą? też zgarnąłeś 10 baniek?
mechusar - jak to serio Twój, to gratulacje. na oprawy UW prześlij choć z 2%.
Odpowiedz cytując
Bati_NS_TSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 30.07.2008, 09:34
Ja miałem sekretny plan żeby jak wygram posłać Bogusiowi 1mln E. na transfer Neia. Teraz to sobie moge wysyłać... 16 złotych <lol2>
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
Odpowiedz cytując
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 30.07.2008, 09:47
grajcie na oprawy raz na dwa tygodnie w kolekturze przy R22 wygrana pewna !!

pzdr
Odpowiedz cytując
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.07.2008, 09:58
Dobra dobra zdjecie krazy po necie od chwili losowania
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 30.07.2008, 10:05
właśnie w trójce podali , że 4 osoby trafiły 6 Z Białegostoku , Piotrokowa Tryb. , jakiejś wsi pod Krakowem a czwartej miejscowości nie pamiętam . Jeśli dobrze zrozumiałem to jedna z osób ktore wygrały 4 lata temu już jakąś poważniejszą sumke rownież zgarnęła :O
Ostatnio edytowane przez Coach : 30.07.2008 o godz. 10:08.
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
plywajacy_tartak
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 30.07.2008, 10:14
Coach napisał(a):Wyświetl post
właśnie w trójce podali , że 4 osoby trafiły 6 Z Białegostoku , Piotrokowa Tryb. , jakiejś wsi pod Krakowem a czwartej miejscowości nie pamiętam . Jeśli dobrze zrozumiałem to jedna z osób ktore wygrały 4 lata temu już jakąś poważniejszą sumke rownież zgarnęła :O

Nie wiem skad oni wzieli aa wies "pod Krakowem"? Kozy... sa pod Krakowem jakies 90km ...jak juz cos to pod Bielskiem... no chyba ze nie znam okolicznych wioseczek
Odpowiedz cytując
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 30.07.2008, 10:18
4 osoby trafiły „szóstkę” i podzielą się blisko 38 milionami!
Cytat:
Emocje związane z kolejnymi w tej serii kumulacjami już opadły, bowiem 37 796 996 złotych trafi do rąk 4 graczy, którzy we wtorek trafili „szóstki”! Owe sześć liczb, które w efekcie przyniosły tym osobom wygraną, to: 15; 25; 29; 30; 2; 6.
Przypomnijmy, że w sobotnim losowaniu Dużego Lotka nie stwierdzono wygranej pierwszego stopnia. Oznacza to, że żaden z graczy nie wytypował prawidłowo sześciu liczb ze zbioru od 1 do 49. Tym samym w wyniku kumulacji pula pieniędzy przeznaczonych na główną wygraną osiągnęła pułap 37 796 996 zł, czyli ok. 18 mln dolarów USA. A jak wysokie były inne rekordowe „szóstki”? Poprzedni rekord to 20 119 858.20 zł (2 czerwca 2004 roku, Warszawa), zaś obecne trzecie miejsce zajmuje wygrana w wysokości 17 017 899.80 zł z 19 stycznia 2008 (Gdynia).
Duży Lotek to najstarsza i najpopularniejsza gra liczbowa Totalizatora Sportowego. Daje możliwość wielomilionowych wygranych. Mimo że prawdopodobieństwo trafienia przysłowiowej „szóstki” wynosi 1:13 983 816, to od 1996 roku już 594 osób stało się milionerami. Warto dodać, że pierwsza wygrana powyżej miliarda starych złotych padła 23 listopada 1991 w Zabrzu i wyniosła dokładnie 1,5 mld zł. Do historii Dużego Lotka przeszedł rok 1995. Po raz pierwszy dwie szóstki trafił jeden gracz. Szczęście dopisało nie tylko jemu, ale i kolekturze nr 16/2 w Olsztynie, w której zostały zawarte zakłady.
Przez ponad ćwierć wieku losowania gry odbywały się tylko raz w tygodniu - w niedzielę. W czerwcu 1984 r. przeniesiono je na sobotę, a od października 1991 r. można było grać dwa razy w tygodniu w środę i sobotę. Od 4 września 2007 roku, losowania Dużego Lotka odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 30.07.2008, 10:18
Teraz niech sobie pomyślą Ci którzy "w planach" () mieli wypełnienie 14.000.000 kuponów kazdy za 2 złote. Bylibyście na minusie 19.000.000
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 30.07.2008, 10:22
mechusar napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że nie całość, ale dobre i 10 baniek.

Dla mnie fotomontaż;p popatrzcie na każdą inną cyfrę 5 na tym kuponie... ;]
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 30.07.2008, 10:28
trafna uwaga oszust!
Odpowiedz cytując
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 30.07.2008, 15:37
trafilem i zgarnalem ... trójkę czyli 16 zl for me. zainwestowalem 12 wiec zarobiclem na piwo 4 zl. Bilans za wszystkie gry jednak na minus.

Co do tej piątki. powiem wam, że chyba nie chciałbym jej trafić. Niby te kilka tysięcy złotych można sobie przyjemnie spożytkować ale jednak mieć świadomość, że jedna inna liczba i moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej ...
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 30.07.2008, 15:41
LoRd napisał(a):Wyświetl post
trafilem i zgarnalem ... trójkę czyli 16 zl for me. zainwestowalem 12 wiec zarobiclem na piwo 4 zl. Bilans za wszystkie gry jednak na minus.

Co do tej piątki. powiem wam, że chyba nie chciałbym jej trafić. Niby te kilka tysięcy złotych można sobie przyjemnie spożytkować ale jednak mieć świadomość, że jedna inna liczba i moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej ...
Hm, gdybym ja miał trafić 5 to tylko pod jednym warunkiem: żeby liczba którą nie trafiłem miała się pojawić jako pierwsza, ewentualnie druga, bo gdyby była ostatnia to bym się chyba pochlastał
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
Odpowiedz cytując
Beniu
FC OLKUSZ
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 30.07.2008, 18:29
Trafiłem 6
















cyfre sześć.
Kur.. znowu dobrze skreśliłem tylko złe kulki wylosowali
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 29.09.2009, 22:46
Kto dzisiaj przypierdzielił 40 baniek Przyznać się - kolejkę dla forumowiczów wypada postawić
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 29.09.2009, 22:50
a wpadła szóstka?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 29.09.2009, 22:53
Ja trafiłem w dwóch zakładach 3. Szkoda, że to jeden nie był.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 29.09.2009, 22:56
a ja 2 razy po 1 :/ i jednak muszę wstawać do roboty jutro rano :/
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 29.09.2009, 23:03
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Ja trafiłem w dwóch zakładach 3. Szkoda, że to jeden nie był.
jak trafiłes wszystkie 6 numerków to faktycznie niefart ;] ja też tylko trójeczka

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 29.09.2009, 23:06
Ten kto stuknal te 40 baniek proszony jest o transfer Xaviego na Reymonta.

W zamian mozliwosc postukania w beben na nastepnym meczu
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Numark
dydyrydy
 
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 29.09.2009, 23:11
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ten kto stuknal te 40 baniek proszony jest o transfer Xaviego na Reymonta.

W zamian mozliwosc postukania w beben na nastepnym meczu
nie rozpedzaj sie tak
Ale o so choźii?
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 29.09.2009, 23:27
No cóż, trzeba nadal pracować
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 29.09.2009, 23:46
Niestety życie jest okrutne :/ A w ogóle co byście zrobili z taką kasą ?Ja bankowo bym wpłacił z milion na Ultrasów żeby im kasy na oprawy nie brakowało a i na malowanie też bym nie pogardził .Więc trzymać kciuki żebym trafił Wiem zajechało wazeliną ale po co by mi było 40 baniek trzymać jak można zdziałać tyle dobrego Milion w tą czy w tamtą co za różnica... ach marzenia
Ponoć 6 nie padła.
Powód: 6
Ostatnio edytowane przez FajQ : 29.09.2009 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 30.09.2009, 00:27
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Ponoć 6 nie padła.
Jak nie, jak tak !

6
14
28
44
45
48



Osiem zakładów z trafnie wytypowaną "szóstką" było :

I stopień 8 4670943.30
II stopień 644 5671.60
III stopień 35609 245.90
IV stopień 685664 16.00
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
wislak11
Junior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 30.09.2009, 07:40
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie fotomontaż;p popatrzcie na każdą inną cyfrę 5 na tym kuponie... ;]
Nie łatwiej zerknąć na datę?
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 30.09.2009, 07:49
Ja wygralem 5 tyś.. trzeba sie i z tego cieszyc Swoja droga ladnie musiał sie wpienić gość ktory oglada losowanie.. trafia szostke po czym dowiaduje sie ze 7 innych osob tez trafilo i zamiast 40 mln dostaje 4
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 30.09.2009, 07:56
Skreśliłeś ręcznie czy na chybił trafił że Ci 5-tka wpadła?

Zawsze mnie to zastanawiało i kiedyś gdzieś dorwałem statystyki, że największe wygrane właśnie są z automatu bo nikt takich głupich liczb na trzeźwo nie skreśli
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 30.09.2009, 08:09
W sumie to mi nic nie wpadło, tak tylko pomarzyłem Ale licze na to ze Wiślacki zwycięzca nie bedzie samolubny i groszem sypnie
Odpowiedz cytując
JacaTS
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 01.10.2009, 10:22
Ja ze 3 lata temu mialem piatke. I co najciekawsze 5 cyferek wpadlo pod rzad, a ostatnia pomylona o 2. Cos ponad 4 kola na reke. Chybil trafil. Do dzis nie wiem czy mialem szczescie czy szczescie w nieszczesciu?
Tylko Wisła
Ukochana Wisła
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:33.