
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#20
|
Jaka jest różnica między Muchą a Pawełkiem? Oprócz tego, że Mucha jest ewidentnie i obiektywnie lepszym bramkarzem? Przypomniała mi się anegdota z rekrutacji w dużej firmie międzynarodowej. Na stanowisko dyrektora sprzedaży zaczęły napływać aplikacje. W dniu gdy miano rozważać kandydatury, do dyrektora HR wchodzi sekretarka, a za nią dwóch pracowników niosących kosz z korespondencją. - Co to jest pani Basiu? - Listy z kandydaturami na stanowisko dyrektora sprzedaży. - Ale dlaczego aż tyle? Policzyła Pani? - Tak. 1330 CV. - Pani Basiu! I kto to przeczyta? - Nie wiem Panie Dyrektorze. - Pani Basiu. Proszę to wszystko wrzucić do niszczarki i pozostawić jakieś trzydzieści aplikacji, którym sie przyjrzymy. - Panie Dyrektorze, ale czy to uczciwe? - Umówmy się Pani Basiu, że te 1300 listów, to osoby, które może są niezłe, ale nie mają szczęścia. Z tym się Pani chyba zgodzi? - Tak, Panie Dyrektorze. - No właśnie. A my nie potrzebujemy do tej pracy osób, które nie mają szczęścia. Więc taka jest też różnica między Mariuszem Pawełkiem a Janem Muchą. Ten drugi ma szczęście (wystarczy przypomnieć sobie jak bronił w meczach przeciwko Wisle). Pawełek to tez niezły bramkarz i oddaję mu to, co mu sie należy za wybronienie tych sytuacji jakie wymieniacie. Ale niestety ma pecha z głupimi bramkami i farfoclami. A Wisła potrzebuje bramkarza, ktory oprócz tego, że jest dobry, będzie miał szczęście, a nie pecha. |
|
|

|
||||||
|
|