The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.09.2009, 14:53
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

A co do farfocli. One są dziełem przypadku, niczego więcej. A ten Twój wybitny Mucha puściłby szmatę, zaraz na początku spotkania, gdy Peszko leżąć! ograł Choto i skierował piłkę do brami. Jakoś tego nie zauważasz,ze Mucha nie interweniował, bo nic nie mógł zrobić a bramka dlatego nie padła,bo piłkę sprzed linii wybił obrońca. Tak więc zanim napiszesz co się komu zdarza, proszę oglądaj dokładniej mecze.

Jaka jest różnica między Muchą a Pawełkiem?
Oprócz tego, że Mucha jest ewidentnie i obiektywnie lepszym bramkarzem?

Przypomniała mi się anegdota z rekrutacji w dużej firmie międzynarodowej. Na stanowisko dyrektora sprzedaży zaczęły napływać aplikacje.
W dniu gdy miano rozważać kandydatury, do dyrektora HR wchodzi sekretarka, a za nią dwóch pracowników niosących kosz z korespondencją.
- Co to jest pani Basiu?
- Listy z kandydaturami na stanowisko dyrektora sprzedaży.
- Ale dlaczego aż tyle? Policzyła Pani?
- Tak. 1330 CV.
- Pani Basiu! I kto to przeczyta?
- Nie wiem Panie Dyrektorze.
- Pani Basiu. Proszę to wszystko wrzucić do niszczarki i pozostawić jakieś trzydzieści aplikacji, którym sie przyjrzymy.
- Panie Dyrektorze, ale czy to uczciwe?
- Umówmy się Pani Basiu, że te 1300 listów, to osoby, które może są niezłe, ale nie mają szczęścia. Z tym się Pani chyba zgodzi?
- Tak, Panie Dyrektorze.
- No właśnie. A my nie potrzebujemy do tej pracy osób, które nie mają szczęścia.


Więc taka jest też różnica między Mariuszem Pawełkiem a Janem Muchą. Ten drugi ma szczęście (wystarczy przypomnieć sobie jak bronił w meczach przeciwko Wisle). Pawełek to tez niezły bramkarz i oddaję mu to, co mu sie należy za wybronienie tych sytuacji jakie wymieniacie.

Ale niestety ma pecha z głupimi bramkami i farfoclami.

A Wisła potrzebuje bramkarza, ktory oprócz tego, że jest dobry, będzie miał szczęście, a nie pecha.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.