
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1
|
|
Mecz z Arką za nami. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Wisły, ale w Gdyni nigdy nie grało nam się dobrze. Teraz przyszła pora zmierzyć się z Jagiellonią, która w obecnym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze. Gdyby nie te -10 pewnie byliby 2. Raczej nie ma co liczyć na powtórki z poprzednich sezonów kiedy to z łatwością ich ogrywaliśmy po 5:0. Liczę jednak, że piłkarze pokażą lepszą grę niż w Gdyni.
Pozostałe mecze Legia Warszawa - Polonia Bytom 28 sierpnia, 20:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00 Lech Poznań - GKS Bełchatów 30 sierpnia, 17:00 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 30 sierpnia, 14:45 Korona Kielce - Cracovia 29 sierpnia, 19:15 Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 17:45 Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 29 sierpnia, 14:45 ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline |
#2
|
|
To mecz dwóch drużyn, które w tym sezonie nie przegrały żadnego spotkania. Z Jagiellonią czeka nas trudna przeprawa, ponieważ mierzymy się z zespołem, który się rozpędził i przed nami się nie położy. Kluczem do sukcesu, mimo " własnego stadionu ", będzie maksymalne skupienie i brak nonszalancji. W tym spotkaniu to Wisła musi atakować od pierwszych minut. Jeżeli nasi piłkarze rozpoczną ten mecz tak niemrawo jak w Gdyni, to będą spore kłopoty.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#3
|
|
Jagiellonia gra słabo na wyjazdach. Powinniśmy ich pokonać, trzeba uważać na Grosickiego, który jest motorem napędowym Jagielloni. Bez niego, Jaga traci 50%, więc Brożek będzie miał dużo roboty.
Obstawiam 3;1 |
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline |
#4
|
|
Ten mecz na pewno będzie najtrudniejszy z dotychczasowych meczy ;/ Jaga gra teraz wyśmienicie, boję się duet graczy, Frankowski - Grosick, jeszcze Bruno złapał formę jakąś. Mimo to obstawiam 2 do 0 dla nas. Strzeli Kirm i Pawełek Brożek
![]()
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
#5
|
|
Trzeba zagrać bez sentymentów i wyeliminować Frankowskiego z Grosickim. Nie ważne jak, nawet faulami. Bez nich Jagiellonia przegra.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#6
|
|
NIc tylko wygrywać. Trzeba wykorzystać fakt, iż Lech i Legia grają słabo i trzeba gromadzić punkty
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#7
|
|
Prawdę mówiąc będzie to pierwszy mecz z drużyną, która coś w tej lidze gra. Wcześniejsi przeciwnicy to byli raczej dostarczyciele punktów. Dlatego będzie to istotne spotkanie i raczej nie spodziewałbym się łatwych 3 punktów.
![]()
.
. |
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#8
|
|
Przy porazce legi z odra ... zblizajacy sie mecz bedzie bardzo wazny .. pasowalo by zgromadzic komplet punktow przed przerwa na reprezentacje . Byloby wtedy bardzo dobrze.
Pytanie odnosnie biletow do kiedy mozna kupowac wejsciowki |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#9
|
|
Warto wspomnieć, że będzie to mecz dwóch niepokonanych jeszcze w tym sezonie drużyn. Mam nadzieje że po tym meczu w lidze będzie tylko jeden klub któremu jeszcze nikt nie dał rady, chyba nie muszę pisać który
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#10
|
|
Mecz napewno nie będzzie łatwy. Jaga dość mocno się rozpędziła i napewno tanio skóry nie sprzeda. Przede wszystkim trzeba będzie uważać na duet Frankowski - Grosicki. Nieźle zaczął też grać brazylijczyk Bruno.
My musimy przede wszystkim poprawić skuteczność, bo w meczu z Arką nie wyglądało to najlepiej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline |
#11
|
|
Przez obrone Marcelo - Głowacki sie nie przedrza
;] w walkach o gorne pilki szans nie beda mieli bo Franek i Grosik sa niscy;]![]()
GURNY
ŚLUNSK |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#12
|
Uważać tez należy na Marko Reicha, swietnie radzi sobie w ofensywie. Myśle, jednak, że trzy punkty zostaną w Sosnowcu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#13
|
|
Musimy pilnować zdobytej przewagi, po czterech meczach te 5-6 punktów to wcale nie tak dużo. Trzeba odjeżdżać teraz, póki amika gra we wronakch, póki mamy niezły terminarz...
Oby tylko na sobotnią formę drużyny nie wpłynęło zamieszanie wokół Brozia... |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2005
Offline |
#14
|
Jaga nie potrafi grać z Wisłą, odkąd awansowała regularnie przegrywa. Tylko, ze to co teraz gra Jaga to nie przypadek. Mecz na szczycie fiu fiu. ![]()
WP
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#15
|
|
Ciężki mecz, ale Wisła potrafi paradoksalnie lepiej zagrać z trudniejszym przeciwnikiem. Sądzę, że wygramy, w najgorszym wypadku remis.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
#16
|
1) Śląsk w tym meczu grał słabo tak, czy siak. 2) Śląsk miał wielki problem przed meczem z napastnikami(większy niż my w przypadku braku Brożka). 3) Gramy w Sosnowcu, gdzie wielkiej publiczności nie będzie. W Białymstoku wcale Jaga z nami tak źle nie grywała, to u nas na R 22 przy pełnym stadionie brali po 4-5 do koła. ![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#17
|
|
Hahaha jesli Jaga stratowala by normalnie to dzis byla by zaraz za nami
oj topowy meczyk sie na szykuje,wreszcie jakis rywal ktory cos gra ![]() Zobaczmy czy bledy z Levadii zostaly skorygowane ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#18
|
|
Jak to Probierz powiedział w wywiadzie: jadąc na mecz z Wisłą poczytamy "Muratora"
![]() Przypominam, że prawdopodobnie z Jagą zagramy bez Pawła Brożka i może się skończyć biciem głową w mur ;/ ![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#19
|
|
A was to nie dziwi, że Leszek i Legła przegrały? Albo poziom całej klasy się podniósł albo oni po prostu są słabi ;p
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: ...nie ma ojczyzny bez Białostocczyzny....
Offline |
#20
|
|
Dla Franka to będzie mecz numer 200 w lidze, więc mały jubileusz....
Pozdrawiam. ![]()
Jagiellonia Białystok
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline |
#21
|
|
Ja sie tam tym akurat nie martwie. Ale narazie wyglada to jak jakas amatorska liga. Po samej Amice widac. 4:0, 5:0, 2:4, 0:1. Cieszyc moze postawa Lechii. Tylko nie wiem co moze oznaczac ten mecz z odrą. Potkniecie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline |
#22
|
|
Ja bym postawil w tym meczu na Jirsaka...niech Diaz troche odpocznie.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Akurat nasi kopacze w tygodniu to sie nie przemęczają, więc po czym miałby odpoczywać Diaz ?
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#24
|
|
łatwe 5:0 i Wisełka liderem i już 9pkt przewagi nad Legią i Lechem po 5 kolejkach!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#25
|
|
Po kiszce jaką od pewnego czasu prezentuje....wiem wiem...DM - niewdzięczna praca itp ale jak dla mnie nie usprawiedliwia to permanentnych strat i żałosnych podań.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2008
Offline |
#26
|
|
Jaga to nie tylko Grosik i Franek... Reich robi za profesora, Bruno się rozkręca, Lewczuk i Zawistowski też znośnie no i Hermes... Fajny meczyk się szykuje...Typuję remis.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#27
|
|
Chciałbym zapytać się jak wygląda sprawa z pociągiem specjalnym do Sosnowca, a mianowicie czy zatrzymuje się na wyznaczonych stacjach i co się dzieje w pociągu?
Czy, gdy wsiądę do pociągu w krzeszowicach badź w trzebini będę miał miejsce? Proszę o odpowiedź!! |
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#28
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#29
|
|
Chciałem wiedzieć czy Będę siedział czy stał!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#30
|
Pytanie może dla Ciebie głupie ale skąd wiesz, że kolega wyżej jest np. w stanie wystać prawie 2 h w pociągu? Troche szacunku dla innych i zrozumienia. Zachęcaj tak dalej do wyjazdów niezorientowanych a w Sosnowcu będzie nas coraz więcej ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|