![]() |
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Mecz z Arką za nami. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Wisły, ale w Gdyni nigdy nie grało nam się dobrze. Teraz przyszła pora zmierzyć się z Jagiellonią, która w obecnym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze. Gdyby nie te -10 pewnie byliby 2. Raczej nie ma co liczyć na powtórki z poprzednich sezonów kiedy to z łatwością ich ogrywaliśmy po 5:0. Liczę jednak, że piłkarze pokażą lepszą grę niż w Gdyni.
Pozostałe mecze Legia Warszawa - Polonia Bytom 28 sierpnia, 20:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00 Lech Poznań - GKS Bełchatów 30 sierpnia, 17:00 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 30 sierpnia, 14:45 Korona Kielce - Cracovia 29 sierpnia, 19:15 Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 17:45 Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 29 sierpnia, 14:45 |
To mecz dwóch drużyn, które w tym sezonie nie przegrały żadnego spotkania. Z Jagiellonią czeka nas trudna przeprawa, ponieważ mierzymy się z zespołem, który się rozpędził i przed nami się nie położy. Kluczem do sukcesu, mimo " własnego stadionu ", będzie maksymalne skupienie i brak nonszalancji. W tym spotkaniu to Wisła musi atakować od pierwszych minut. Jeżeli nasi piłkarze rozpoczną ten mecz tak niemrawo jak w Gdyni, to będą spore kłopoty.
|
Jagiellonia gra słabo na wyjazdach. Powinniśmy ich pokonać, trzeba uważać na Grosickiego, który jest motorem napędowym Jagielloni. Bez niego, Jaga traci 50%, więc Brożek będzie miał dużo roboty.
Obstawiam 3;1 |
Ten mecz na pewno będzie najtrudniejszy z dotychczasowych meczy ;/ Jaga gra teraz wyśmienicie, boję się duet graczy, Frankowski - Grosick, jeszcze Bruno złapał formę jakąś. Mimo to obstawiam 2 do 0 dla nas. Strzeli Kirm i Pawełek Brożek
|
Trzeba zagrać bez sentymentów i wyeliminować Frankowskiego z Grosickim. Nie ważne jak, nawet faulami. Bez nich Jagiellonia przegra.
|
NIc tylko wygrywać. Trzeba wykorzystać fakt, iż Lech i Legia grają słabo i trzeba gromadzić punkty
|
Prawdę mówiąc będzie to pierwszy mecz z drużyną, która coś w tej lidze gra. Wcześniejsi przeciwnicy to byli raczej dostarczyciele punktów. Dlatego będzie to istotne spotkanie i raczej nie spodziewałbym się łatwych 3 punktów.
|
Przy porazce legi z odra ... zblizajacy sie mecz bedzie bardzo wazny .. pasowalo by zgromadzic komplet punktow przed przerwa na reprezentacje . Byloby wtedy bardzo dobrze.
Pytanie odnosnie biletow do kiedy mozna kupowac wejsciowki ?? |
Warto wspomnieć, że będzie to mecz dwóch niepokonanych jeszcze w tym sezonie drużyn. Mam nadzieje że po tym meczu w lidze będzie tylko jeden klub któremu jeszcze nikt nie dał rady, chyba nie muszę pisać który :-)
|
Mecz napewno nie będzzie łatwy. Jaga dość mocno się rozpędziła i napewno tanio skóry nie sprzeda. Przede wszystkim trzeba będzie uważać na duet Frankowski - Grosicki. Nieźle zaczął też grać brazylijczyk Bruno.
My musimy przede wszystkim poprawić skuteczność, bo w meczu z Arką nie wyglądało to najlepiej. |
Przez obrone Marcelo - Głowacki sie nie przedrza:P;] w walkach o gorne pilki szans nie beda mieli bo Franek i Grosik sa niscy;]
|
Cytat:
Uważać tez należy na Marko Reicha, swietnie radzi sobie w ofensywie. Myśle, jednak, że trzy punkty zostaną w Sosnowcu...:p |
Musimy pilnować zdobytej przewagi, po czterech meczach te 5-6 punktów to wcale nie tak dużo. Trzeba odjeżdżać teraz, póki amika gra we wronakch, póki mamy niezły terminarz...
Oby tylko na sobotnią formę drużyny nie wpłynęło zamieszanie wokół Brozia... |
Cytat:
Jaga nie potrafi grać z Wisłą, odkąd awansowała regularnie przegrywa. Tylko, ze to co teraz gra Jaga to nie przypadek. Mecz na szczycie fiu fiu. |
Ciężki mecz, ale Wisła potrafi paradoksalnie lepiej zagrać z trudniejszym przeciwnikiem. Sądzę, że wygramy, w najgorszym wypadku remis.
|
Cytat:
1) Śląsk w tym meczu grał słabo tak, czy siak. 2) Śląsk miał wielki problem przed meczem z napastnikami(większy niż my w przypadku braku Brożka). 3) Gramy w Sosnowcu, gdzie wielkiej publiczności nie będzie. W Białymstoku wcale Jaga z nami tak źle nie grywała, to u nas na R 22 przy pełnym stadionie brali po 4-5 do koła. |
Hahaha jesli Jaga stratowala by normalnie to dzis byla by zaraz za nami
oj topowy meczyk sie na szykuje,wreszcie jakis rywal ktory cos gra :) Zobaczmy czy bledy z Levadii zostaly skorygowane |
Jak to Probierz powiedział w wywiadzie: jadąc na mecz z Wisłą poczytamy "Muratora" :)
Przypominam, że prawdopodobnie z Jagą zagramy bez Pawła Brożka i może się skończyć biciem głową w mur ;/ |
A was to nie dziwi, że Leszek i Legła przegrały? Albo poziom całej klasy się podniósł albo oni po prostu są słabi ;p
|
Dla Franka to będzie mecz numer 200 w lidze, więc mały jubileusz....:-)
Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Ja bym postawil w tym meczu na Jirsaka...niech Diaz troche odpocznie.
|
Akurat nasi kopacze w tygodniu to sie nie przemęczają, więc po czym miałby odpoczywać Diaz ? :)
|
łatwe 5:0 i Wisełka liderem i już 9pkt przewagi nad Legią i Lechem po 5 kolejkach!
|
Cytat:
|
Jaga to nie tylko Grosik i Franek... Reich robi za profesora, Bruno się rozkręca, Lewczuk i Zawistowski też znośnie no i Hermes... Fajny meczyk się szykuje...Typuję remis.
|
Chciałbym zapytać się jak wygląda sprawa z pociągiem specjalnym do Sosnowca, a mianowicie czy zatrzymuje się na wyznaczonych stacjach i co się dzieje w pociągu?
Czy, gdy wsiądę do pociągu w krzeszowicach badź w trzebini będę miał miejsce? Proszę o odpowiedź!! |
Cytat:
Co pytanie to glupsze |
Chciałem wiedzieć czy Będę siedział czy stał!
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl