
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#211
|
|
Co w końcu z tą kasą za transfer Uche ,potwierdził to Mielcarski bo mi transmisje wtedy przerwało ? ;/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#212
|
2:0 do przerwy i rewanż mielibyśmy z głowy, a tak... Co do meczu to jest to czego brakowało wcześniej, czyli skuteczność. Dwie bramy walnęliśmy z niczego i po sprawie, podobnie było z Zagłębiem, tak samo z Ruchem i trzymajmy się schematu dalej. ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tam gdzie diabla niema bo sie boii;)
Offline |
#213
|
|
Transparent na trybunach panowie i panie....niestety smutna prawda:(
![]()
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#214
|
|
Nasi jak tylko zaliczą kompromitację w pucharach, to im od razu motywacja do gry rośnie. Jak po Dynamie za Kasperczaka.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#215
|
|
No niezle nam pojechali
A co do meczu to oby taka gra trwala jak najdluzej. Wazne ze jest agresja,presing i Broziu sie odblokowal ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline |
#216
|
|
A Ilie jakis taki strasznie zagubiony...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#217
|
|
Błędy Ilie bez konsekwencji, bramki nie padają, więc niech gra i zdobywa doświadczenie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#218
|
|
I pomyśleć, że Boguski z Gargułą kontuzjowani, a Junior Diaz w tym meczu nie gra. 3 ważne ogniwa drużyny. Co będzie jak wrócą? : )
Kogo z młodych mamy na ławce? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#219
|
|
Widzieliscie jak Ujek przetrzymywał Marcelo? Przytulił się do niego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#220
|
|
Coś siadła gra i głupie błędy ;/ Alvarez ma słabe dośrodkowania...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#221
|
|
Marcelo i teraz na pewno już 3:0!!! ; D
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#222
|
|
Wchodzi Jop, no cholera mnie weźmie zaraz!
Po kiego grzyba Jop skoro można wpuścić Burligę czy Mąkę ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#223
|
|
Jop ?!?!? Przy 3:0 ?!?! Ja pier.... Czemu nie np Burliga ?
Ten sedzia to jest jakis walniety i to ostro... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#224
|
|
ojojoj widze ze Marcelo i Jop nie sa zgrani. Jopik zaklada offside'a a Marcelo sie zagapil, bylo cieplo przez chwile.
|
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#225
|
|
Niestety, w normalnych zespolach przy tym wyniku wchodza juniorzy zeby sie ogrywac, u nas wchodzi 30-letni Jop...
Po co nam tyle druzyn juniorskich?
Ostatnio edytowane przez Maciuś : 15.08.2009 o godz. 21:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#226
|
|
1:0 - Głowacki (Karny - cała sytuacja)
http://www.mediafire.com/?wmuyytnm5ne 2:0 - Brożek http://www.mediafire.com/?i0no3jznvnn 3:0 - Marcelo http://www.mediafire.com/?kmmzmwziwlu Nieuznany gol Marcelo http://www.mediafire.com/?nz5vj1juizy |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#227
|
|
Nie zapominaj, ze Skorza musi utrzymywacnajwazniejszych zmiennikow w rytmie meczowym. Jak wiesz w tym seoznie nie ma ani europejskich pucharow ani pucharu ekstraklasy wiec praktycznie zostaje tylko liga i PP w pozniejszym terminie zeby uzywac jokerow.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#228
|
|
Ale nudziarstwo. Dawno się tak nie męczyłem oglądając mecz. Poziom gry niestety biedny. Zamiast poćwiczyć jakieś schematy gry to naszym się biegać nie chce. Gramy w przewadze, a przez większość meczu 2 defensywnymi pomocnikami. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział.. Cieszy jedynie wynik, ale przy tak słabej drużynie i w dodatku grającej w 10 powinien sunąć atak za atakiem, a z tego co kojarzę to oprócz bramek nie było nawet strzału celnego na bramkę.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 15.08.2009 o godz. 21:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#229
|
|
Ładnie wygląda czyste konto z tyłu, w tym wypadku Ilie spisał się dobrze
chciałbym go zobaczyć w następnym meczu, czy już ochłonie i będzie spokojniej łapał niektóre piłki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#230
|
|
No i gra. 3 pkt priorytet.
Reszta nieważna. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#231
|
|
Zauwazyliscie ze Sapela przy kazdej Bramce stal jak kolek i patrzyl co sie dzieje jak zwykly widz?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#232
|
|
Wszystko OK ,tylko po co ten Jop :(
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#233
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline |
#234
|
|
Strasznie nudny mecz. Zamiast napykac sobie bramek to plątali sie bez celu. Przynajmniej z 5:0 powinno byc. Jopa pewnie wpuscil bo niby po kontuzji i zeby sie wgral w druzyne. Jakby niedaj Bóg Głowa kontuzje zlapal to koniec.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#235
|
|
a jak myslisz, kto bedzie gral jak Glowa i Marcelo połapią kartki, a połapią napewno. Bedzie grac Jop ktory musi sie zgrywac z drugim srodkowym, bo zadne inne pozycje nie wymagaja takiego zrozumienia jak dwóch srodkowych obronców. Dzis to nie wychodziło bo Jop dobrze łapał na spalone a Marcelo przysypiał przy tych sytuacjach. Musi go ogrywać, nie ma wyjscia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#236
|
|
Dobry wynik. Bez straconego gola, no i jakoś nam idzie w tym Sosnowcu, kto by się spodziewal
Ale troche dziwi mnie, że na takie spotkanie Skorża boi się wystawić Jirsaka, tylko zgranego Cantoro. Jak nie teraz to kiedy ? Trochę szkoda go. Mógłby np na wypożyczeniu w jakimś słabszym zespole grać pełne spotkania co kolejke i się rozwinąć. A Jop pod koniec ? Może jakaś kontuzja Głowy ? Bo chyba nie zmęczenie w 3 kolejce ?![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#237
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#238
|
|
Bardzo ładnie ułożył nam się początek sezonu.
Nie zagraliśmy porywająco efektownie ale cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Brożek dzisiaj nieźle zagrał więc ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Mam nadzieje ,że jednak zostanie z nami. |
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#239
|
|
Mecz tragedia, dobrej gry bylo moze z 15 min. Skutecznosc tragiczna, powinny pasc jeszcze z 3-4 bramki. Grali aby wygrac, a najlepiej zeby jeszcze sie nie zmeczyc. Jakby mogli to przechodzilyby caly mecz.
Kirm - pomimo swietnej asysty tragedia. Zadnego wykonczenia akcji. Brakowalo w jego grze kropki nad 'i'. Ale jest nadzieja, bo widac ze potrafi sie ustawic i pomyslowo zagrac Cebanu - dwa dziecinne bledy, wynikajace chyba z tremy, ale na Boga, nie jest to nastolatek. Dwa obronione strzaly, ale dwa idealnie w niego, a mimo to z tym drugim (z wolnego) mial klopoty. Mam nadzieje ze Pawelek zagra w nastepnym meczu. Jop - A po co on ? Mimo to ladne wyciagniecie pilki w polu karnym Alvarez - bardzo dobry w defensywie, w ataku tragedia. Wrzuca pike tam gdzie poleci. Mauro - w cholere strat. Łobo - poza asysta niewidoczny Oby najmniej takich meczow. Sedzia - niech idzie sedziowac szachy, bo przy najmniejszym kontakcie z graczem Belchatowa gwiazdal faule.
Ostatnio edytowane przez mic : 15.08.2009 o godz. 22:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#240
|
|
Łatwo, lekko i przyjemnie - kolejny dobry mecz Łobo, Kirm już coraz częściej jest włączany do gry i widać efekty - będzie z niego pożytek, parę razy widac też było wreszcie próby strzałów z dystansu bez "wjeżdżania" do bramki.
A co do Ilie - oczywiście, że popełniał błędy i moim zdaniem wynikały one z braku pewności. Trudno się jednak dziwić, skoro po takim okresie siedzenia na ławce wchodzi na pierwszy pełny mecz - ja bym mu dała szansę pograc w jeszcze 2 czy 3 meczach i po tym czasie wyrobic sobie dopiero zdanie. Gorszy od Pawłka na pewno nie był. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|