
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#181
|
|
Jak już z pola ktoś ma iść na bramkę to tylko.. Diaz
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#182
|
|
Chyba Arek Głowacki by stanął na bramce, albo Marcelo. Bo skoczni
![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#183
|
|
royal ma racje. Napewno padnie na Diaza
. Zarty zartami, ale miejmy nadzieje, ze Cebanu bedzie bronil przez caly mecz. I to dobrze bronil. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#184
|
Po za kadrą A jest do rozgrywek zgłoszona kadra B (jak w pucharach)? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline |
#185
|
|
W środku Cantoro i Sobol. Czyżby znowu duet, który rozniesie obronę przeciwnika? Ilie Cebanu. Mam troszkę obaw, ale oby pokazał, że dobry z niego bramkarz. I żeby tylko obrona nie sprawiała mu przykrych niespodzianek. GKS się na nas rzuci. My musimy szybko zacząć punktować.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#186
|
|
O ile nasze zmiany w składzie były do przewidzenia, o tyle Bełchatów po rewolucji. U nas Cantoro za Diaza, Diaza brak nawet na ławce. Cebanu za kontuzjowanego(?) Pawełka. Ja liczylem na Ćwielonga za Kirma, ale jednak Słoweniec w wyjściowej jedenastce. W Bełchatowie Cecot, Gol, Cetnarski i Małkowski na ławie, za nich Szyndrowski, Tosik, Costly i Korzym. Na tych dwóch ostatnich trzeba uważać. Tosik pewnie czerwień dostanie, bo to kosa nie lada.
@royalmichael Cantoro to żadne zaskoczenie- z Lubinem też wszedł najpierw Cantoro. Zresztą Argentyńczyk grał całkiem nieźle, a Jirsak bardzo przeciętnie.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 15.08.2009 o godz. 19:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#187
|
|
Ale że Cantoro zamiast Jirsaka o.O
No ale trener ich widzi codziennie na treningu to lepiej wie kto w jakiej jest dyspozycji |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#188
|
|
W C+ potwierdzają wiadomość o pieniądzach za Uche przy Grzesiu Mielcarskim ; D
PS Cebanu niepewnie, to mogłoby być gorsze od Pawełka klopsów ; /
Ostatnio edytowane przez eMTe : 15.08.2009 o godz. 20:00.
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#189
|
|
No to macie zbawce Cebanu
![]() |
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#190
|
|
pewny chwyt, co wy chcecie
|
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#191
|
|
Kiedy ten biedny Cebanu ma sie nauczyc pewnosci w grze skoro gra w I skladzie raz na rok?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#192
|
|
O Boże, Cebanu o.O Nie mamy bramkarza w ogóle ;/ ani pawełek ani cebanu
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#193
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#194
|
|
Sami, bez urazy, ale zmieniłbys avatar. sory za ot
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#195
|
|
ALe setę miał Kirm. Oby nie skończylo się na jednym dobrym spotkaniu tego zawodnika
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#196
|
|
co ten kirm zrobił :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#197
|
|
Jaka perfidna ręka i grają w "10"
1:0!!!!!!!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#198
|
|
Karny I Czerwona ?
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#199
|
|
Głowa ! 1:0 !
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#200
|
|
Brawo dla arbitra, ładnie wychwycił!
![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#201
|
|
No to powinniśmy już dobić Bełchatów !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#202
|
|
Brawo Paweł - wreszcie!!! 2:0!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#203
|
|
Brozio !!!!!!!!!
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#204
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#205
|
|
Wrobel, jak Baszczu w Tibilisi...po co ta reka? Wpadlby gol, ale caly mecz do odrobienia.
Super Akcja Kirma! Piekna brameczka . |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#206
|
|
Napisałem Oby, niech sypnie bramkę jeszcze. 2-0 i chcemy więcej, dominacja.
Scyzoryki ugryźli Legię, jest dobrze. Dobrze, że Paweł się odblokował |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#207
|
|
Z jednej strony fajnie że Brożek strzelił, z drugiej transfer raczej po tym meczu dojdzie do skutku (dla przypomnienia na meczu jest wysłannik AS Monaco).
:( ![]() Jeszcze jeden sezon, hej Broziu jeszcze jeden sezon! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#208
|
|
Piekne HSV! Az chcialoby sie tam znalezć . . .
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#209
|
|
No jak do tej pory to sie ilie wykazuje jak junior mlodszy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#210
|
|
Sędzia nie daje pograć. GKSy się kładą przy każdym dotknięciu, jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć z 30 fauli do końca spotkania.
A co do wyniku to golimy po kolei kto się tam nawinie w lidze i innej opcji nie ma ![]() ![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|