
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 08.2007
Offline |
#11
|
![]() Liczenie Na Spadek rumunii gdzieś w okolice 3 dziesiątki RK, które może pomóc nam awansować o 10 pozycji też jest zabawne. Puki co musimy spinać się, żeby nam Dania czy cypr zabardzo nie odjeżdzają, którym tak w tym jak i ubiegłym sezonie szło bardzo dobrze. Coś co realnie może nam pomóc, to: ==> utrzymanie przez Flore Tallin zaliczki z I meczu (wygrana z Broendby 0:1) na wyjeździe i wyeliminowanie jednego duńskiego klubu ,który później nie da rady Legii ![]() ==> Utrzymanie przez DVSC 2-bramkowej zaliczki ze szwedzkim Kalmar (Szwecja obecnie w RK jest 24, czyli jedno miejsce nad nami), których szczęscie będzie trwało do meczu z Wisłą, która ich wyeliminuje ==> Utrzymanie się słabej formy Fredrikstatu, który po 18 kolejkach rozgrywek I ligi norweskiej Fredrikstad FK z 18 punktami zajmuje 13. miejsce w tabeli (5 zwycięstw, 3 remisy, 10 porażek). Źródło: http://www.90minut.pl/news/97/news97...ch-Poznan.html Ja sam, (przynajmniej narazie) patrze na poczynania drużyn z miejsc 23-27. Chorwatom (27 miejsce) po tym sezonie odpadnie 0,333 pkt, Serbom (23 miejsce) 4,333 pkt, nam natomiast 1,125 pkt. Tyle wiedzy dotyczącej następnych rankingów mi wystarczy. PUENTA.Ironiczna. Jeśli bierzesz się za liczenie rankingu na 2011 rok to czy mógłbyś nam podać skład Ekstraklasy i I ligi zbliżającego się sezonu
Ostatnio edytowane przez Piotrek 1985 : 17.07.2009 o godz. 18:07.
|
|
|

|
||||||
|
|