
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1
|
|
Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?
Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt? ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline |
#2
|
|
To tylko akcja marketingowa LG... Przez dluugie lata się nie doczekam F1 w Polsce
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#3
|
|
![]() Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach. Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle to wie jaka frajda była ![]() o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec. ![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#4
|
A co do drugiej czesci posta, obawiam sie ze to czy takie Grand Prix bedzie w Polsce czy tez nie, nie bedzie mialo znaczenia w ustalaniu cen biletów na wyscig, i bedzie ona porównywalna do cen biletów na Wegrzech czy w Niemczech. Niestety to bedzie impreza FIA, i ona bedzie chciala najwiecej zarobić. Takze wiekszosci ludzi których nie stac na to zeby pojechac na Hungaroring nie bedzie tez stac na to zeby wejsc i tutaj w Polsce. Szkoda ze przed Kubica nie pomysleli nad tym.
Ostatnio edytowane przez killzone : 13.07.2009 o godz. 22:53.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: że znowu
Offline |
#5
|
A ceny za możliwość zobaczenia bolidów na żywo są jak na polskie warunki horrendalne. Zobaczcie ile taka frajda kosztuje chociażby na Węgrzech. http://uktickets.formula1.com/pub/ag...apid=300-30004 Za oglądanie przez cztery dni najlepszych rajdowców świata na Rajdzie Polski w Mikołajkach trzeba było zapłacić w porównaniu z kosmicznymi cenami na F1 niewiele, bo tylko 150 złotych. Zresztą ludziska z wybudowaniem prawdziwej hali sportowej są problemy, a wy mówicie o torze F1. Wybudować tor to jedno, ale załapać się do kalendarza mistrzostw świata to drugie chyba o wiele trudniejsze. |
|
|